Bugün evlatlık olduğunu öğrendin, ne yaparsın?

Bugün annen ve baban sana evlatlık olduğunu açıklıyor, hayatınıza nasıl devam edersiniz? Öz aileni aramaya çıkar mısınız?
http://hizliresim.com/81XgN1

1|0
36|15

En İyi Kız Görüşü

• Nee diye bir şoka girerim 😳😳
    O zaman neden beni bu kadat çok şımartıp sevdiniz nasıl yaptınız bunu ve o zaman neden gözlerim babamınki gibi aynı nasıl oluyor da size benziyorum 😳😳😳 sizi asla bırakmam ben istemiyorum başka anne baba diye de ağlarım 😔😢

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şu saatten sonra uğraşamam artık hiç. Böyle gelmiş böyle gider :D

2|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 35

• Çıkarım tabi kimdir necidir bulmak lazim dglmi 😊😊

0|1
    0|0
  • aileme küfür basıp çıkarım bu yaşıma kadar niye söylememişler diye

0|1
    0|0
    • O yaşa kadar bakmislar sana sence bu kadar kolay mı

• Gerçek ailemi merak ederim kim diye.

0|1
    0|0
  • Anne'm hep saka yapardi ;) seni evlatlik aldik yakinda gelip alacaklar diye yillarca bu sakayi cok duydum 😅 oyuzden orali bile olmam gelip bni bulmalarini soyleyin derim aileme :) oz ailemi aramaya cikarmiyim?🤔 Yok cikmam aramaya arastirmaya falan, onlarin gelip bni bulmalarini isterim ;) ...

0|1
    0|0
  • Yok ya bana böyle bir hayat yaşattıkları için teşekkür eder hayatıma devam ederim sonuçta beni bırakıp gitmişler aramaya gerek yok

0|1
    0|0
  • Ver elini müge anlıya :D

0|1
    0|0
  • Ararım zenginse sömürürm

0|1
    0|0
  • Öz ailemi bulmaya çalışırım zaten evlatlık olduğumdan suphelen miyor değilim ailemin hiç bir üyesiyle yakından uzaktan alakam yok hatta bir ara hastanede karistigimi düşünüyordum ama annem ısrarla ben seni çıkar çıkmaz gördüm sen din diye ısrar edince köşeme cekildim😂

0|1
    0|0
  • boşluk olur ister istemez. annemin ellerine sarılırdım, yaptığı fedakarlıklar için teşekkür ederdim.

0|1
    0|0
  • Kendimi evkatlıkmışım gibi hissediyorum ama anneme benziyorum burdan kaybettim bile.. :))

0|1
    0|0
  • Dün nasılsa bugünde aynı olur benim için.

0|1
    0|0
  • Sevincimden göbek atarim

0|1
    0|0
  • Hııı bir o kaldıydı bana yaşatmadığınız iyice filme döndü hayatım der yalnız hayatıma devam ederim. Biyolıjik anne babamı merak ederdim ama arar mıydım bilmiyorum

0|1
    0|0
  • Evet merakıma yenik düşer ve arardım. Neden beni bıraktıklarını öğrenmek isterdim sonra görüşmezdim.

0|1
    0|0
  • Biyolojik annem ve babam önemsiz ki. Bana annelik babalık yapanlara minnettar olurdum 1 gün dahi bunu hissettirmedikleri için.

0|1
    0|0
  • aramazdim beni düşünmeyin bir aile istemem bu yaşıma kadar baktılar için teşekkür ederim belki annem ararım o doğurdu beni niye bıraktıkları sorarım Şu an pek düşünmedim çünkü aklımdan geçmedi ben kopya babamım

0|1
    0|0
  • Yine ayni hayata devam ederim.

0|1
    0|0
  • ararım tabi :D

0|1
    0|0
  • Farketmez

0|1
    0|0
  • gerçek ailemi istemezdim

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Biliyordum derdim :d

0|1
    0|0
  • Öz ailemi ararın tabikide :/ ama bana bakan ailemin yanından ayrılmam asla :)

0|1
    0|0
  • beni buyuten insanlara tesekkur ederim, ozz ailemide ararim ama beni buyutenlere ayri bir saygim olur

0|1
    0|0
  • Ailemi arardım ama şimdiki ailemi de bırakmazdım

0|1
    0|0
  • Ya ciddi dusundum de çok değişik birsey bu ne yapardım bilmiyorim ama ailemi arardım mutlaka

0|1
    0|0
  • Hiç şaşırmam cünku ailem cogu zaman uvey evlat muamelesi yapabiliyor

0|1
    0|0
  • öz ailem olduklarından o ana kadar şüphe duymadıysam, ne gereği var? bence yok.

0|1
    0|0
  • Ailemi bulmaya calisirim

0|1
    0|0
  • çıkarım

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    5

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 14

• Beni yetiştiren büyüten kimlerse benim öz ailem onlardır.
    Fakat depresyondan uzun bir süre çıkamazdım.
    Bozuk olan psikolojim dahada bozulur seri katil falan olurdum herhalde
    Kavanozda vücut organları biriktirirdim sanırım
    http://i.hizliresim.com/DJyOYl.jpg

0|1
    0|0
  • Bilemedim. Yabancı gibi olurum onlara karşı belkide çeker giderim kanks

0|1
    0|0
  • Umrumda olmaz. Banane öz ailemden. Ha miras kalmışmı falan filan bakarım bir hahahah. Kalan mirası da bana bakan ailemle yerim.

0|1
    0|0
    • Bu da çok farklı bir bakış açısı😊

• Doğurmuşlar, o kadar. Ben doğuranla ilgilenmem, bu kadar yıl bana bakmışlar okutmuşlar. Ailem bunlardır. Öz olarak görürüm.

• kaderime boyun eğerim

0|1
    0|0
  • Zaten öyle gibiyim 🙄

0|1
    0|0
  • Sıkıntı yok devam caktırmadan

0|1
    0|0
  • Öz ailemi ararım evet

0|1
    0|0
  • hiç bişe yapmam hayat devam ediyor

0|1
    0|0
  • gerçek aileyi merak ederim de kendi ailemle aramda birşey değişmez.

0|1
    0|0
  • Vallaha aga ben öz aylemden üvey evlat muamelesi görüyorum hiçmi hiç poroblemdeģil

0|1
    0|0
  • giderim

0|1
    0|0
  • Siz analık babalıksınız der tug layf yaparım

0|1
    0|0
  • Çıkmam

0|1
    0|0
  • inanmam mümkün değil anama çok benziyom çünkü tip olarak diyelim ki inandım gerçek ailemi aramam 22 yaşıma gelmişim ömrümün en zor yılları bitmiş be.

0|1
    0|0
Yükleniyor...