Sokakta öpüşen çiftler?

Geçenlerde bir çift yolun ortasında öpüşüyordu bir dayı onları uyardı onlarda sanane dedi polis çağırdılar , Bu adam bizi rahatsız ediyor dediler , poliste dayiyi sen karışma kim naparsa yapsin diye uyardı

Sizce burda kim hakliydi dayı mı çift mi?

2|0
15|9

En İyi Kız Görüşü

• Dayı haklı tabıkı bende goruncr mıdem bulanıyo rahatsız oluyorum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dayı haklı çoluğumuz çocuğumuz var karşimm

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• nasıl uyardığına bağlı tabi. ama sokak ortasında öpüşenlerin de özgürlükleri (!) başkalarına saygısızlık olarak algılıyorlar. şapır şupur birbirinin ağzına gire gire french kiss yapıp da saygı beklemesinler çok meraklıysanız ziktirin gidin evinizde yapın. hani normal öpme falan rahatsız olunacak bir şey değil de, bıraksan mikişecek pozisyonlarda öpüşen tipler özgürlükten bahsedecekse iyi biz de onların önünde yere sıçalım. oldu.

0|1
    0|0
  • Ben sevgilimin elini tutmaya çekiniyorum, millet öpüşüyor ama yine de kınamamak lazım. Dayı uygun bir dille uyarıp bıraksaymış keşke. İş almış başına...

0|1
    0|1
  • Ya bence ne biliyim arada kaldım tamam öpersin dudağından ama çekersin öyle uzun uzun öpülmez yolda ama ne biliyim ya

0|1
    0|0
  • Aslinda her ikiside hakli :D

0|1
    0|0
  • bence gidipte öyle denmez ama sokakta öylede yapmayak yani

0|1
    0|0
  • Dayı haklı bence

0|1
    0|0
    • Dayı dogru olan tepkiyi vermis. sokak ortasinda hele Ramazan da hic yakismaz böyle durumlar. ama Dayiyi bulmak lazim. bir de o cifti. Zaten biz yunanistan da olmasak bir ton muhabbet in icinde kaliyoruz Turkiye de

• Vay hele şu geldiğimiz hale bak..

0|1
    0|0
  • Disarida o kadar sey geliyor insanlarin basina, onlara sesini cikaramiyorda, cifte mi sarmis?

3|1
    0|0
    • 👏👏👏👏

• Hirsizlik, darb, taciz... ne istersen... burda sesi cikmiyorda, bir cift öpüsüyor diye mi cildiriyor?
      Daha yeni Müge Anli'da gösterdimer, bir Kadini bagirta bagirta evinin esiginde öldürmüs cani'nin biri, kimsenin giki cikmamis? Hani nerde bu ahlak, edep bekcileri? Niye sesleri cikmiyor bu durumlarda? Ancak gereksiz islerle ugrasip, milleti delirtsinler...😒😒😒

• Yani yolda atıyorum bir kadını dövdeler müdahale etmiyolar buna mi etmişler dicem ama bunların yaptıkları da ayıp yaa dayı kötü bişey yapmamış :D

• Dayının karışmaya hakkı yok, bu doğru. Onlar da yapıyorsa görmeyiversinler ya. 😕

0|1
    0|0
    • iyi de öpüşme var öpüşme var, bazıları resmen bıraksan yolun ortasında sevişecek tarzda öpüşünce insanın ister istemez midesi kalkıyor.

• Ama ayıp diğe bisey var

• Senin yerinde olsaydim bugun dayiyi korurdum kardes. öyle uzaktan bakmakla olmaz komedi filmi izlemiyosun. yer neresi

• Allah böyle ahlaksızlık yapanları kahretsin

0|1
    0|0
  • Uyarmanın nasıl olduğuna bağlı polis çağırmak saçma bence. nazikçe söyleyip uzaklaşmalıydı.

0|1
    0|0
  • çift haklı tabi ki. dayıya ne oluyor da karışıyor. rahatsız oluyorsa bakmasın o kadar.

0|1
    0|0
  • Çift haklı, algıda seçicilik denen bir şey var bakmasın ve görmesinler.

0|0
    0|0
  • Niye seni alıp goturmdi polis adamları mi izliypsun

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben daha haklıyım, dağılabiliriz.

2|2
    0|0
  • Usta keske o dayi ben olsaydim. Yer neresi hangi il hangi ilce ben yunanistan dedeagactayim ama o haksizliga ucarak gelirim. DAYI HAKLI

0|1
    0|0
    • Yer Afyon bende dayının tarafindaydim ama polis filan çağırınca olaylar büyüdü filan karışmak istemedim

• Bu gibi olaylara bir daha tepkisiz kalma. Gerekirse kavga et ama dogru olan icin savaş. Hoscakal

• Eywllh gule güle

• Yolun ortasına birde yatak koysunlar sevişsinler, utanmazlar millete nasıl seviştiklerini gösteriyorlar maksat bu. Sevişmek isteyen köşede kuytuda bir yerde yine sevişir, O sevgilisini yolda herkesin içinde ağzından öpen erkek müsvettelerininde Allah belasını versin. Sokakta sevgiliyle oynaşmak bile yanlış birşey.. Kaynak: Din.

0|1
    0|0
  • Dayı bakmak zorunda değildi. Yoluna devam edebilirdi.

Ama çiftin de yaptığını onaylamıyorum.

0|1
    0|0
  • Ulan ya gerçekmi

0|1
    0|0
  • Çift 👍

0|0
    0|0
  • Çift

0|0
    0|0