İnsanlar hayvanlar tek cins olsaydı bay veya bayan olmasaydi hayat daha kolay güzel olmazmıydı?

Cizgi film gibi olsaydı kuslarin büyük haliyle filan konussaydık rengarenk olsaydı heryer agaclar cicekler filan konussaydık ask sevgi derdi filanda olmazdı, bir cicegin icinden dogsaydık tarzan gibi kuslarla rengarenk ciceklerle bulutlar filan konussaydik arkadas olsaydik hersey daha güzel olmazmiydi tatli bir hayat olmazmiydi bence hersey daha güzel olabilirdi hayelperesttim galiba benim gibi düsünen hayel eden var mı icinizden nasil geliyorsa öyle görüs bildirin. sunuda söylüyümten bastan not edepsizlik yapanlar kendini rezil etmesin surda.insanlar hayvanlar tek cins olsaydı bay veya bayan olmasaydi hayat daha kolay güzel olmazmıydı?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Siz bu soruyu sorana kadar boyle bir sey hic dusunmemistim. Ve kendi özelestirimi yaptigimda hic hayalperest olmadigimi , surekli kariyer temelli veya mevcut bulunan bir yere gitmek ile alakali hayaller kurmusum. Kendi kafanizda kurguladiginiz bu dunyayi cok begendim. Cunku "erkek -kadin" gibi hakli-haksiz , guzel-cirkin ve benzeri karsitliklar , zitliklar , kutuplar olmayacakti. Bunun yaninda beynimizde canlandirdigimiz hatta belki ad da koyabildigimiz tum varliklar belki de ortak bir amac icin birleseceklerdi. O yuzden de sorunsuz , mutlu bir yasam olurdu diye dusunuyorum. Kendi kurallarimizla olusturdugumuz bu dunya aslinda gercekte kendi icimizde neye muhtac oldugumuzu veya ne istedigimizi ortaya koyuyordur belki..

0|1
    0|0
    • evet saten kimse böyle birsey düsünmüyor hayelperestlik insanin iclerinde birseydir ben Şu an bunu söyledimya bu yayilsa bir anlami kalmaz, belki seninde ruhunun derinliklerinde hayelperestlik genis ucsuz bucaksiz hayallerin vardir bilemiyorum hayel perestlik dar ruhlu olmamaktir cok güzel birsey varya anlatilmaz yasanir istedigin kadar bilgi ögren bukadar mutlu olamazsin ruhun dinleniyor rengarenk yerlerde esiyorsun cok farkli bir duygu

• tesekkür ederim sanada iyi geceler hayirli sahurlar kardesim :)

• Teşekkür ederim :)

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• çok güzel bir hayal katılıyorum

0|1
    0|0
    • hayel değil aslinda hayelperestim olamiycak birsey bu sende hic hayel ettinmi böyle birsey :)

• doğrusu da bu bence

• aynen kardesim masallah ozaman sanada :)

• İnsanlar hayvanlar tek cins olsaydı diyosun, kuşlarla bulutlarla çiçeklerle konuşsaydık diyosun? Bunların hepsi başka bir tür/cins. Tek cins falan değil. Beyin bedava

0|0
    0|0
    • tek cins diyen olmadi neyin aciklamasini yapiyorsun tür familya vs olabilir dahada ayrintili söylemiyim dedim anlarsiniz diye böyle senin gibi birinin cikacaginida tahmin etmis atlamayin hemen demek istedigime odaklanin önce

• Veledsin ki benim 7 yaşında izlediğim çizgifilmin fotoğrafı koyuyorsun neyse uğraşamam hadi eyvallah

• veled sensin simdiki dönem anime izliyor bu resmi koymamdaki sebep güzel buldugum icin düsüncesizsin zeka yasin 4 mü senin eyvallah diyor bide tamam bos yapma hadi byby

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...