Bayan kuaförlerının erkek olması benı cileden cıkarıyor?

ya ne kadar sınır bozucu bır durum gecen yıl birini öldürecektım bayan kuförlerınde erkekler neden calısır?

0|1
16|6

En İyi Kız Görüşü

• Erkekler saç kesimini güzel beceriyor. Tabii tercih meselesi ama bende kadın kuaföründe erkeklerin olmasına karşıyım

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bana da çok garip geliyor, galiba dünyada kadınların değilde bu kadar çok erkek kuaförünün çalıştığı tek ülke Türkiye. Ben de Kuaför Salonlarındaki O Çaktırmadan kızlara asılan; garip sulu şakalar yapan Sakallı Garip herifleri ilk gördüğümde ilginç gelmişti. Ama Türkiye'de nerede Bayanlara iş imkanı sağlanıyor ki?, hele böyle kadınlara asılmalı meslekleri o namus düşkünü Türk'ler kimseye bırakmazlar!. :)

0|1
    0|0
    • ya sen cansın adamın dıbısın ya işte adam gıbı tespıt

• EIG için teşekkürler. Kuaför zamanları Allah sabır versin, fazla da takma, çare yok ne diyim? :)

Kızlar Ne Diyor 15

Erkekler Ne Diyor 5

• Mesleğin erkeği kadını mı var birader?
    Hanımın ya da sevgilin erkek kuaföre gitmez olur biter. Genelleme yapma herkes ekmeğine bakar.

0|1
    0|0
  • Haklısın aslında.

0|1
    0|0
  • Kadından kadın anlamaz kadından en iyi anlayan erkektir kadının ruhunu bilir ve ince bir iş yapar bağnaz düşünceli insanlarda senin gibi düşünür

0|0
    0|0
    • bagnaz denmez ona kıskanc denır ve her DELIKANLI sevdıgını kıskanır sen anlamazsın

• Herkes sevdiğini kıskanır sevgilisini kıskanmayan erkek yoktur DELİKANLI ama kadın kuaföründende kıskanmak biraz şov

• şow senın gıbılerın işidir aslanım...

• Senin ne işin var peki bayan kuaföründe 😉

0|0
    0|0
    • sorudangercekten bunu mu anladın sen? eger gercekten bunu anladıysan Allah kolaylık versın reıs

• Sorudan anladığımı anladım ben şimdi orada kapalı bayanlarda bakım yaptırabiliyor bu durumda bir kapalı bakım yaparken senin orda bulunan doğru değil ve de bütün kuaförlerde erkek yok sadece bayan çalışanı olanda var hem erkek hem bayan olanda ve dilediğini seçip yapıcağını yaptırmakta özgür bayanlar. Tabiki bir erkeğin bayan kuaförlüğü yapması doğru değil ama bayanlar bundan pek şikayetçi gözükmüyor. Sizin sorunumuz hayatımızdaki kadının bir erkeğe bakım yaptırmasıysa hoşlanmadığınızi belirterek bayan kuaföre yöneltebilirsiniz 😉

• Sizin sorununuz ve hayatınızda ki bayan olacak oralar 😉

• Kuaförde ne oluyor zannediyon acaba? Kafamda nasıl bir şey var?

0|0
    0|0
Yükleniyor...