Daha önce akşam yemeği için evinize davet ettiğiniz kişiler oldu mu 🍴?

Merhabalar 😊

Daha önce akşam yemeği için evinize davet ettiğiniz kişiler oldu mu 🍴?
Bugün 7 arkadaşımı akşam yemeğine davet ettim canım çıktı ya yok bir daha tövbe 😃😃

Çorumlu Yozgatlı Antepli Maraşlı Gayserili Aydınlı Kırşeerli Erzurumlu koyu br sohbet halindeydik ki aklıma geldi acaba daha önce akşam yemeği için evinize davet ettiğiniz kişiler oldu mu 🍴?

Güncellemeler:
Misafir ağırlamaya alışkın olan arkadaşlara helal olsun 23 kişi ne demek ya aahaha bu benim ilk ağırlamamdı her şeyi tek başıma hallettim canım çıktı beeh 😃

0|4
4|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Evet 15 kisi agirladim okuldan geldim o kisitli zamanda cesit cesit seyler dokturdum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Olmaz mı oldu. 6 arkadaşımı davet etmiştim. Annem yemekleri yapıp babamla iftara gitmişlerdi başka yere. Allahtan 3 tanesi kızdı da çevirdiler mutfağı. Yoksa var ya erkeklere hiçbir halt dayanmaz. Camış gibi yedik bulaşık birikti ben ev sahibiyim ama ben de yiyorum kızlar hizmet ediyo :D Eğer kızlar olmasaydı eminim evin girilecek hali kalmazdı. Erkek adam pis olur derler ya aynen öyle ev 5. Dünya savaşından çıkmış gibiydi.

1|0
    0|0
  • Misafir berekettir, Hz İbrahim evindeki her yemeğini misafirlerle yemesiyle meşhurdur. Güzel bir şey yapmışsın, tebrik ederim.

1|0
    0|0
  • Memleketleri, damak kültürleri, zevkleri farklı olan 7 arkadaşı, hangi şehrin yemeklerini yaparak karşıladın merak ettim :) Ben de çok misafir ağırladım ama daha çok ya hazır aldım ya da restorana götürdüm. :)

1|0
    0|0
    • Hepimiz Türküz hepimiz etçiliz et yemekleriyle tabiki 😂 yok ben zaten tovbe ettim ahaha senin ki daha iyiymiş hazira kac tabi 😃😃

• Aslında evde de birşeyler hazırlayıp yiyebiliriz ama şurada bir restoran biliyorum. Manzarası, müziği, yemekleriyle on numara bir yer. Mutlaka görmenizi isterim. Güzel de bir gece geçirmiş oluruz" der, evde misafir ağırlama zahmetinden sıyırmış olurum :)

• Misafir severim hele bide benle aynı dilden konuşuyorsa başımın üstünde yeri var. Bilim, siyaset, futbol konuşabiliyorsa tamam. Yol yaptılara hastane yaptılara gelecekse pek o muhabbetin sonu hayra gitmez :D

1|0
    0|0
  • iki akşam önce 23 kişiye evimde iftar verdim...

1|0
    0|0
  • evet çok oldu

1|0
    0|0
  • Arkadaş var mı ki bu devirde davet edilecek

1|0
    0|0
  • Geçen gün apartman görevlisi abim le iftar ettik bizim evde.

1|0
    0|0
  • sayısını bıle hatırlamıyorum okadar cokkı

1|0
    0|0
  • bir kendimi davet ediyorum kalkabilirsem

1|0
    0|0
  • Tabi ki oldu güzel olduğu kadar ankarada okumak isteyen kız :D :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3