Ne olursunuz bana akıl verin ne yapmam lazım?

Arkadaşlar hepinize iyi akşamlar lütfen üşenmeden okumanızı istiyorum. Şimdi benim annem ve babam ayrı kardeşim daha annemin karnındeyken babam onu gizlice boşamış böylece ayrı olmuş oldular. Her neyse anlaşamıyorlar tabi anlaşmak zorunda değiller, bir gün babam oruçluydu benimde lys sınavım vardı çalışıyordum annem müsait değildi ona dedi ki git kapıyı aç sucu beni böyle görmesin dedi açtı suyu aldı sinirlendi esip gürledi anneme vuracaktı ben engel oldu benim kolumdan çekip yere attı kolum çok acıdı kolumdan çok kalbim acıdı kız kardeşim o taraftan ağlıyor bende ağladım, o gün bu gündür hiç konuşmuyorlar anlaşıp uzlaşamıyorlar bende doğal olarak bunalımdayım bir genç kız olarak ortada kız kardeşim var... Ne yapmam lazım bir ara şöyle bir karar aldık annemle üni. yi ist. Dışı tercih edip babamı ist. da bırakıp o şehire gidip yeni hayat kurmayı düşünüyoruz ek olarak ben hem okuyup hem çalışacağım, annem de kendisine iş arayıp çalışacak ama annem bu konuda çok değişken bir ist. Dışı tercih yap bir diyor ki ist. Kal ne olur bana akıl verin, bir de aşık olduğum bir çocuk var ona bakınca babamı görüyorum onun da hiç bir şeyden haberi yok ne olur bana yardım edin bunalımdayım...

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Al anneni bırak geride herşeyi git üniversite ni oku

0|0
    0|0
    • Öyle diyorsun da geçim işi ne olacak biz çok az para kazanırız ev ihtiyaçları olsun kardeşimin lisesi olsun üniversitem olsun bende isterim gidip kurtulmak 😭😭

• Kyk burnuna başvur. Çalışırsın ve okursun bizde öyle okuduk yapılmayacak bişi değil Allah yardımcınız olsun

• Amin abicim ALLAH razı olsun teşekkür ederim 😔🙏🏻

En İyi Kız Görüşü

• Hiç bilmediğin bir yerde yaşamak çok zor. Ve babanı tanımıyorum. Öyle haber vermeden giderseniz peşinden gelmeyeceği ne malum. İş bulmak da kolay değil. Şehir değiştirmek dünyanı değiştirmek gibi bir şey. İyice düşünün. Önce şu kararsızlığınızı halledin. Orada kendinizi koruyabileceğinizi düşünüyorsanız. Detaylıca bir plan yapmadan gitmeyin. Barınacak yeri tek gecede bulamazsınız zaten. Akrabanız olan bir yerde daha rahat edersiniz mesela. Senin için üzüldüm canım. Güçlü ol 😃

0|0
    0|0
    • Akrabaların çoğu ist. da bir teyzem var hayırlı olan o da 28 yaşında o da ailesinden çekiyor annemi koruduğu için zaten annemin ailesi de annemi sevmiyor annem bir ALLAHa bir de bize dayanıyor bende öyle düşünüyorum iş bulmak çok zor ama ne bileyim artık 😭😭

• İnşALLAH canım zaten biz onu ALLAHa havale ettik bu dünyada cezasını çekmezde ahirette çeker bir şekilde zaten konuştum bu gün ist. Kalalım biz başka şehirde yapamayız diyo kız başımıza diye

• Allah sabır versin kardeşim. Doğru düşünüyorsun. Allah 'a havaleetmek eniyisi.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Annelere o konuda guvenmemeli. Benim de kuzenim annesiyle başka şehire gitti Teyzem şu an çok pişman kocası gel dese gidecek olan sana olur

0|0
    0|0
    • Madem anlaşamıyorlar bana yansıtmasınlar ben hassas kırılgan birisiyim psikolojik açıdan çöküşteyim

• Öyle mecbur yansıtacaklar bence sen tek başına başka bir şehire git. Benimde ailevi sorunlarım vardı başka sehirdeyim şu an gayet mutluyum kafam rahat

• Bakacağım artık yardımın için sağ ol ALLAH razı olsun 🙏🏻

• Yıllarca uzalaşamadıysanız farklı şehir iyi olabilir yani tabi başka çare yoksa gidin bence

0|0
    0|0
    • Gitmek istiyorum ve böyle bir karar almıştık ama bu konuda değişken davranıyor bir gidelim diyor bir istanbulfa kalalım aynısını orada yaparız diyo

• @suckbuddy ben ALLAHa bıraktım zaten abicim hayırlısı neyse o olsun ama cidden ben çöküşteyim psikolojik olarak

• :) iyi akşamlar

Yükleniyor...