Gece yatağınıza uzanıp, kendi başınıza kalıp düşündüğünüzde mutlu hissediyor musunuz?

Demek istediğim şu ki kendi başınıza kaldığınızda her insan kendisiyle konuşabilir nasıl olduğuna dair. Bende bunu soruyorum, o an geriye baktığınızda rahat ve mutlu musunuz yoksa mutsuz mu?
Sebepleriniz neler iki durum içinde?

Güncellemeler:
Güncel
Güncelinho

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Bence çok naif insanlar dusunceli olabilir ancak eger yureginde oyle birsey yoksa dusunmeyen bir tip olursun dusunmek her zaman icin iyi birseydir mutlu ya da mutsuz olmaktan ziyade dusunebilmenin guzel oldugunu dusunmek lazim kimi zaman iyi seyler dusundugun gibi bazen kotu seylerde dusunursun bunlarda insanlara ozgunseyler ama dusunceler bazen havada kaliyor insanalrin dusunmemesi ya da dusuncesiz davranmasi insan olduklari konusunda soru isareti koyuyor kafama bunlarida dusunuyoruz tabi arada arada da su yone mi yatsam bu yone mu yatsam dusuncesi var en guzeli de o zaten canak acikta kalmadigi surece istedigin yone yat keyfini cikar dusunmenin. 😂😂😂😂😂

0|1
    0|0
    • Maşallah 😂😂 sonuçta düşünmenin gayet iyi bir şey olduğunda hemfikiriz 😊😊

En İyi Erkek Görüşü

• Delimiyim bilmiyorumda. Kendimle konuşuyorum. Sorular soruyorum cevaplarını veriyorum. Elbette düşünüyorum. İşin garipi şu. Artık odamda uyumuyorum sıcak oluyor diye. Salonda yatayım diyorum. Akşam oraya yatıyorsam sabah kendi yatağımda kalmıyorum. Ve hiçbir halt hatırlamıyorum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Düşünmemek için yatağa elimde kitap ile giriyorum. Düşün düşün bir süre sonra insan işin içinden çıkamıyor.

0|2
    0|0
    • Aynen ama kitapla uyumak da çok güzel bir his :)

• Öyle gerçekten. Ben bazı zamanlar okurken uyuyakalıyorum. Farklı bir tadı var. :)

• Aynen ben uyuyacağımı anlayınca genelde kapatır hemen yastığa kafamı koyar giderim.

• Genel insanda vardır bu diye düsünüyorum. Kendimle. knusurum gece yastiga kafami koyunca bugun naptim nasildi gunum dun ne yaptim gecmisimde nenyaptm derken bir bakiyorum hic ummadigim anda yuzum gulerken kendimi aglayarak buluyorum cnku. insan dusuncelerinde kaybolabiliyor bazen.

0|1
    0|0
  • sırf bu yüzden uyumuyorum

0|1
    0|0
  • en mutlu olduğum an

0|1
    0|0
  • O güne bağlı aslında. Sanırım bugün çok kötü olacak

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1