Annemde mı kalmalıyım babamda mı?

babamla bir kız olduğum için pek fazla anlaşamam. yaşı da var. annemle kalıyorum son senedir. boşanalı baya oluyor. ama annemle de anlaşamamaya başladım. yurda gidemem. sizce? bir kız için en iyi yer neresi? siz kiminle kalıyorsunuz?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Anne daha rahat oluyor genelde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Biraz baba biraz anneyle kal.

0|0
    0|0
  • Bu sorunun cevabını burda aramaman gerekiyor. Öyle hemen anlasamadigin zaman bırakıp gitme. Bayram geliyor Annenle kalmaya devam et Bayram da Babana gidersin. Anne Baba boşanmış olabilir ama çocuklar tarafından Ayrılmaz.

0|0
    0|0
    • sizin ve benden büyüklerin görüşünü almak istedim sadece

• bakacağım bilemşiyorum o kadar basit de değil zor da

• Neyse Kardesim Herkes kendine yakışanı yapmali benim de kız kardeşim var Annem de var. Günün birinde OLMAZ dediğimiz herseyin başrolünde olabiliyoruz işte. Herşey insanlar için. Ne zaman düşeceğimiz ne zaman kalkacağımız belli olmaz. Sen yine de her zaman Allaha dua etmeye devam et. Beteri beteri var. Özelden yaz demiyorum ama son sözüm geçmişte olanları gelecekte ki yaşayacağın Güzel günler ile unutmak için pes etme. Annenin yanında kal. Babanı da ara sıra ara. Lunaparka gidelim de. Yani koparmak bağlarını Sen daha cok sarıl onlara. Unutma Bu hayatta Aile içi sevgi bağlarını hiç bir kimse ya da hiç bir şey asla koparamaz. O Senin Ailen. Tıpkı İlkokula gittiğinde Sana kendini tanıt dediklerinde ANNE VE BABANI TANITTIĞIN GİBİ

• 18 büyüksen istediğin yerde kalırsın

0|0
    0|0
  • Tek kal en güzeli

0|0
    0|0
  • yaşın kaç ?

0|0
    0|0
  • Yalniz kaliyorum

0|0
    0|0
  • Annesinin yani

0|0
    0|0
  • Yukarıda belirttiğiN yaş aralığı doğru mu

0|0
    0|0
  • kaç yaşındasın canım?

0|0
    0|0
  • anneyle kal

0|0
    0|0
  • Yazı Tura at (Annenin yanında kal)

0|0
    0|0
  • bende kal istanbuldaysan zarar gelmez benden

0|0
    0|0
  • Ananen

0|0
    0|0
  • Bende kal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Biraz babanda kal biraz annende

0|0
    0|0
  • ben annemle kalmayı tercih ederdim sana daha iyi arkadaş olur babanla kalırsan yanlız hissedebilirsin kendini

0|0
    0|0
  • Ben babamlayım bebekliğimden beri emin ol hiçbir kızı babası kadar kimse korumaz sahiplenemez kollayamaz tabi genelleme yapmamak lazım kişiden kişiye değişir ama benim için öyle.

0|0
    0|0
  • Bence bir süre de babanın yanında kalmayı dene. Eğer istemezsen annenin yanına geri dönersin. Hem o süre zarfında annen de seni özlemiş olur

0|0
    0|0
  • Babanla kalmayı dene bence. Bence anlasabilirsin ben babamla iyi anlasiyorm.

0|0
    0|0
  • anneni yalnız bırakma babanı da unutma. haftada iki baba 5 anne yapsan ortam rahatlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...