19 Yasindayim ve Hic arkadasim yok, Ne yapabilirim?

Merhabalar,
19 yasindayim. Hic arkadasim yok. Denize gitmek istiyorum ve gidicek bir kimsem dahi yok :( Tüm gün evde bos oturuyorum sadece. Önceden pek sosyal cevrem yoktu Cünkü dilsiz bir insandim ve daha sonra ben acildim. Simdi de hic bir yerde ayak uyduramiyorum. Herkesin sevgilisi var ve benim hic olmadi. Konusma aksanim berbat. Insanlarla ne hakkinda bile konusmayi bile bilmiyorum.

NOT: Eger dalga gecicekseniz lütfen birsey yazmayin, Ciddi bir durum bu benim icin.

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• biraz daha cesaretli ol ve cesitlli kisilerle konusmaya calis. elbet senin kafa yapina uyacak bir arkadasin olur. ne konusucagini bilmiyorsun cunki karsidaki kisi seni tersler veya sacma bulur diye kendini fazla ifade etmekten korkuyorsun bence. sana tavsiyem hic takma ne soylemek istiyorsan soyle seni salak bulucaklarsa bulsunlar gulup gec. hayatti fazla ciddiye alma biz bir pamuk ipligine baliyiz yarin ne olucagimiz belli degil onun icin kimseyi umursama ve cesaretli ol.

0|0
    0|0
    • Öyle ama sohbete direkt girince adam ters ters bakmayacak mi bana?

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim cekingenlikten tam anlamiyla kurtulamamissin anlasilan bendede utangaclik cekingenlik vardi ve hergecen yil ilerliyordu ve herseyine engel oluyordu. Psikiyatriste gittm , psikiyatri bunun yasanmis veya hic yasanamamis duygularin etkisiyle olusacagini veya normaldede var olan cekingenligin yasanmis yasanmamis duygularin etkisiyle dahada buyuk artis gosterdigini, butun insanlarla olan iletisimini etkiledigini soyledi. Bu yuzden bana gecmisle ilgili duygu anlaminda ne hissedip hissetmedigimi sordu. Mesela kardesim senin dogdugundan beri dusundugunde cocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya normal sekilde sevdigin biri oldu mu veya olmadi mi? Yalnz platonik veya normal hoslantiyi sormuyorum 'sevdigin' diyorum yani hoslantidan biraz fazla aska yakin sadece biraz ufak bir duygu? Bu soru cok onemli cozum yolunun dogru sekilde bulunabilmesi icin. Eger benim gibiyse aynilarini sanada anlaticam bundan kurtulma yontemlerini. Ama iyi dusun emin ol yoksa hicbir ise yaramaz bu yontem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Takip eder misin beni

0|0
    0|0
  • ailenle git

0|0
    0|0
  • Arkadaş edin

0|0
    0|0
    • Evet biliyorum ama nasil...

• O zaman dediğim gibi yapmalısın.. İnsanlarla konuş çekinme

• Peki, dedigini denemeye calisiacagim.

• Sosyal medyayi birak arkadaslarin edin

0|0
    0|0
    • :) Zaten Sosyal Medya özürlüyüm.

Erkekler Ne Diyor 3

• Benimde abarti sekilde arkadasim yok 10 tane var onlarla gezerim iste onlar olmayinca ayni durumdayiz senle bende arkadas edinmem gerek spora falan baslicam

0|0
    0|0
  • samsunda isen 2 hafta sonra denize gidebiliriz

0|0
    0|0
    • Degilim maalesef. Yine de Tesekkür ederim...

• Yapacak bişeyin yok gibi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...