Neden Türk kızları hep şöyle böyle diye eleştiriyorsunuz?

Gereksiz genellemeler yaparak her Türk kızını bir tutuyorsunuz. Gerçekten çok saçmalıyorsunuz ve gülünç. Türk kadınının farkında olan erkek varsa helal olsun.

1|0
7|23

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Annneleride rus sanki o diyenlrn

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Bu milliyetle alakalı değil insan insandan farklıdır herkesi bir görmem. Herkese kendini tanıtması için şans veririm

1|0
    0|0
  • Böyle genellemeler yapmak yanlış. Ama Türk kızlarının da Türk erkegininde bazı değişmez genetik özellikleri var ki insanı bazen cildirtabiliyor. Mesela bazı kızlarımız var. Kimseyi beğenmiyor. Türk kızlarının bugünkü halinin sorumlusu yine biziz. Ama Türk kızları bu kimseyi begenmeme tavırlarıyla devam ettikçe Türk erkeğinin ilgisi Slav kızlarına kayıyor ister istemez. Yani aslında siz sucsuzsunuz ne de biz😄

0|0
    0|0
    • :D Çok yanlış. Genetik özellikler olduğunu hiç sanmıyorum. Sadece avrupaya olan bir meraktan ibaret bence. Avrupayı daha hiç bilmeyen erkekler gelmiş burada türk kızları neden şöyle neden böyle. Keşke biraz açılsalar bir baksalar diğer kızlara. Her kız aynı olucak diye birşey yok. Yurtdışı da vasat o zaman... çok heveslenenler var ama :))

• Ya şimdi şöyle anlatayım. Genetik özellikler var olmayabilir. Ama kültürel farklılıklar kıza da erkeğe de yansıyor. Rus kızlarıyla çok karsilastiriyorlar Türk kızlarını.. Ortalama bir Rus kızı Türk kızından daha guzel ve bakımlı olabilir. Ama bunu namus meselesi ya da sadakat a dokersek Rus kızı Türk kızının eşine verdiği güvenin yarısını veremez. Hal böyle olunca arada kalan Türk erkegi ne kadar Rus kızına ilgi duysa da gidip Türk kızıyla evlenecektir. O yüzden kimsenin kalbini kırmaya gerek yok. Bizi en iyi siz, sizi de en iyi biz anlayacagimiz için yine Türkler birbirine kalıyorlar😄😄

• Güzel kanı :D

• Ben genelde eleştirmem ki :)

1|0
    0|0
  • Çok saçma anlamıyorum sanki yurt dışına çıkıp bir şeyler görmüş gibi eleştiriyorlar.

1|0
    0|0
  • Öylesinz cnku

0|0
    0|0
  • tesettürlü ve haram sevdaya girmiyosa başımız üstüne ama çık sokağa bak. hepsi flört ile uğraşıyor. ve bende görünce soğuyorum türk kızından

0|0
    0|0
  • eleştirmiyorum ama sadece Rus seviyorum

0|0
    0|0
  • Türk kizlarina birsey demiyoruz ama sevenlerin kiymetini bilmiyorsunuz burda anlasalim

0|0
    0|0
    • Genelde nedense böyle bir profil oluşmuş. Hem erkek hemde kız üzülür. Kıymet bilmemek sadece kızlara özgü birşey değildir. İnsanın doğasında bu var. Bir kere erkekler 4/4 lük te değil hani. Ne kızlar ne erkekler...

• Ben sanmıyorum :)

• Saygi duyarim 😂

• Eywallah

0|0
    0|0
  • evet eleştirdiğim zamanlar oldu :D

0|0
    0|0
    • Yazık öyleyse :D

• Ben rastlamadım

• rastlarsın bigün bunlar normal şeyler :D

• çoğu bir değişik

0|0
    0|0
    • E iyide bunun milletle gerçekten ne alakası var. Siz sadece Türk kızlarının böyle olduğunu düşünüyorsunuz...

• Genelleme olarak soru sormussun bende değişik olduklarını söyledim

• Genelleme olmasa da bir çoğu bir değişik

0|0
    0|0
    • Siz sadece Türk kızlarının mı böyle olduğunu düşünüyorsunuz :D

• Köprüden önce ki son çıkıştır Türk kızları...

0|0
    0|0
  • Siz neden turk erkeklerini elestiriyosunjz bizlere. laf atan bari guzel. olsa kezbanlar

0|0
    0|0
    • :D Komiksiniz gerçekten. Birkere ben hiç rastlamadım Türk erkeği şöyle böyle diyen bir kızla. Desek ancak Tüm erkekler böyle deriz. Oda geciştirmek için. Anlamıyorum bu öfke nerden geliyor

• Onlarda komik :D

• Ben laf. atanlara atarim yoksa sorunum yok turk kizlariyla

• Kezbanlar cünkü gösteripte vermiyorlar

0|0
    0|0
  • Gercekten Türk kizlarina asigim ama tek bir ozelliklerini sevmiyorum
    Cok havali olup milleti ezmee calismalari

0|0
    0|0
    • O sadece Türk kızlarında yok işte ben bunu anlatmaya çalışıyorumm..

• Hic elestirmedim cok yabanci arkadaslarm var ama turk bir kizla evlenmk isterm

0|0
    0|0
  • Erkeklerin hepsine ayni gozle bakmaktan vazgectiginiz zaman bizde oyle bakariz

0|0
    0|0
  • Şöyle böylesiniz çünkü.

0|0
    0|0
  • hepsi aynıhava ve para dskunusunuz

0|0
    0|0
  • Türk kızları gösterip elletmiyor

0|0
    0|0
  • benim olmayandan banane derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bence de yahu

1|0
    0|0
  • Türk değilim ama bu durumdan rahatsızım. Eleştiren insanlara baktığın zaman çaresiz veya sorunludur yüzde yüz

1|0
    0|0
    • Bende rahatsızım. Türküm ve yurt dışında yaşıyorum. burada durumlar daha vahimm. Beyler bir bilse...

• yürü kız

1|0
    0|0
  • istedikleri kadar yapsınlar sonuç yine bize mahkumlar yalvar yakar
    sonuçta onlarda birer İspanyol erkeği değiller

0|0
    0|0
  • Böyle söyleyenlerin çoğunluğunu da bir türk kadını doğurdu keşke bunu da bilseler

1|0
    0|0
  • Onlar aynalara bakmıyorlar

1|0
    0|0
Yükleniyor...