Koyu Türk Milliyetçisiyim. Türkçüler gibi düşünsemde Erdoğanıda çok seviyor ve destekliyorum. Sizce nasil bir durum bu?

Koyu Türk Milliyetcisiyim. Laik biriyimde. Atatürkü herkesten fazla severim. Aslen dogu anadolulu safkan %100 Türküm. Mhpli veya ülkücü değilim. Türkcüleri cok severim. Irkçi degilim. %100 antikürtcüyüm. ;) hic sevmem onlari. Aşiri vatanperver biriyim. Yaşitlarimdan daha olgunum. Milli bilincim tavan yapmis bir kimseyim. Kyro, maço degilim. Ama gerektigi yerde kimseden cekinmeden aşiri tepki veririm. Misal bir küryt her kiza bakiyordu. Yaninda bir kisi daha vardi. Yanina gittim cok bakma döverler seni dedim. ;) Parti konusunda akpye oy atiyorum. Sebepleri fetullahcilar, hdpli küryt alevileri, chpdeki kürytcü, kizilcekice hayranlik duyan, mezhepcilik yapan, ulkesini kötüleyenlere inat. Akp bana uygun degil. Ama bu nasil bir durum sizce? Ruhum parti konusunda cikita muz gibi :) Ustelik dindar degilim. Ama Erdogana sempatimde cok. Bu nasil bir sey sizce? Erdogani sevmiyom diyen kisileridr ben sevmem. Ahlak ve yaşam tarzi bicimindenn. Tamda bir Atatürk hayraniyim. :) herkes ideoloji karmasasi diyor benim icin. Ama bence katiyen oyle degil. ;)

Güncellemeler:
Akp: Cuma namazi izni hosuma gitmez. Market kapaniyor ac kaliyom :-D her yere imamhatip yapilmasi, küryde yüz vermeler, hayat pahaliligi, Atatürke laf atilmasi hosuma gitmez. Her yere osmanli ismi verilmeside hos degil. Ama o fetullahcilar, chpdeki kürytcü ve alevicilerin erdogan düsmanligi ve ülkemizi kücük gormeleri, hdpli küryt alevilerindem dolayi, ab, abdden dolayi sonuna kadar Erdogani destekliyom ve canim feda olsum ona. Kod adi kozu you tubedan izleyin bence
Ben hasa fiso bir adam degilim. :) halk tv ve ulusal kanalada bakarim. Ama tartiyom, ölcüyom eninde sonunda akp kafama yatiyor :-D chpde sezgin tanrikulu var. Ben Atatürkün hayraniyim. En cokta onu ben seviyom. Ama ondan sonraki chp bos bir parti bence. Hem bugünkü chplilerin büyük bir kismini Ata sevmezdi. Ata Türkcü biriydi. Kizlarin ahlakli olmasini milliyetci olmasini isterdi. Oyle bol makyajli, alkolik, cok gülen, erkeklerle sarmas dolas olan bir nesil istemezfi

0|0
4|13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen bence gerizekalisin. Ben sana insan demem. İnsanların. hepsini sevmeyene insan denmez. İğrenç bir insansin. Ayrım yapan bir pisliksin sen. Oxy moron

0|0
    0|0
  • olağan

0|0
    0|0
  • Memleket nere

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• kısaca trolsün

1|0
    0|0
  • İdeoloji karmaşası yaşayan genç gibisin.
    https://www.youtube.com/watch?v=mlUK8Uefhnw

0|0
    0|0
  • Antikürtçü biri Türkçü olamaz. Türk bir ırktır, kürt ise bir soy, bölge kürdü de dolayısıyla Türkiye Cumhuriyeti'nin kürdü, aynı ezidi idi, alevi gibi, çerkes gibi, laz gibi. Pekeke demekte kürt demek değildir.

0|0
    0|0
    • Pekaka demek kürt demek. Kürt demek değilse gâvur demek.

• @Siyahbeyazolumyasam kastettiğim tamda bu

• İşte insanlar 'kürtler' diyor ama bu kürtler de kafalarında 2 ye ayrılıyor. bir tanesi vatanını satan kürtler 2. si namusuyla çalışıp ihanet etmeyen kürtler. Farkındaysan illaki görmüşündür yazıyolar Kürtlerin allah belasını versin ! Diye. Vatanı seven bir kürt diyor benim ne suçum var? Adamda ben sizi değil diğerlerini kastettim diyor. İşte benimde yorumun en başında söylediğim kürtler adamın DİĞER KÜRTLER dediği ne idüğü belirsiz şahıslar.

• Mhp liyim nefret ediyorum tayyip den

0|0
    0|0
  • Acilen beyin nakli gerek sana

0|0
    0|0
  • troll

0|0
    0|0
  • Belli ideolojilere takili kalmak cahilleein isidir bence normal bir durum

0|0
    0|0
  • Normal. Bende Türkçüyüm. Safkan olman biraz zor.

0|0
    0|0
  • insanların siyasi düşüncesi değişebilir ama seninki İdeoloji karamaşası yaşayan genci anımsattu

0|0
    0|0
  • Irkçı değilim anti kurtcuyum. Bu nasıl bir beyandır dont feed trol

0|0
    0|0
  • allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • Sen ideoloji bunalımı yaşıyorsun olgunluk değil seninki arada kalmışsın senin bir duruşun yok ne olduğun belli değil Türk milliyetçisi olup erdoğanı sevmen imkansız çelişiyorsun bonzaimi içtin :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...