Babam beni delirtecek, ne yapmalıyım?

Anneme veya ablama fısıldasam merak ediyor, odama girip kapımı kapatsam merak ediyor, telefonla konuşsam merak ediyor her şeye karışıyor. Bıktım artık hiç özelim yok şu evde. Bir baba kızının her şeyini mi bilmeye çalışır ya, var mı böyle bir şey? Ben babama her şeyimi söylemek zorunda mıyım? Çocuk değilim, 20 yaşına geldim. Annem kızıyor babama, ben kızıyorum ama hala aynı. Bir de gülüyor dalga geçer gibi. Deli olacağım ya. Ne yapmam gerek?

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Aynen bizdede var ped alirken ona soyluyoruz agda yaparken geliyor artik yildik

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Takinti yapmis acaba sana guvenmiyo olabilir mi eskiden hatalarini mi gordu? Eğer yoksa duzgunce ve kibarca uyar

0|0
    0|0
    • Ya zaten anlatılabilecek her şeyi anlatırım, hiç saklamam ama ben de bir bayanım sonuçta, benim de kendime özel durumlarım var. Her şey de babaya söylenmez ki

• Kesinlikle haklisin annene soyle desin kizla kadinsal seyler konusuyoruz kizimiza ayip boyle yapma diye

• Otur konuş sende

0|0
    0|0
  • Anladım.

0|0
    0|0
  • baban her konuda mı böyle ve yaşlı mı?

0|0
    0|0
    • Her konuda böyle. Genç kıza da her şey sorulmaz yani ama adam her şeyi merak ediyor. Yaşı 46-47

• sinirli gergin herşeye bağırıp çağıran-herşey hakkında illa bir yorum yapan birisi mi? ve küfreder mi?

• 20 yaşında cocuksan kontrol eder tabi , her beynin gerçekleri anlama yaşı farklı

0|0
    0|0
  • Kafasina kazmayla vur butun kanlarini akitip kizilaya bagisla 😂😎

0|0
    0|0
  • Durum kotu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yüzüne söyle bir kaç kere utanır bir daha sormaz diye tahmin ediyorum ama bilemiyorum. Babam odama gelmeden önce arar müaait misin diye. Empati kuramadım o yüzden

0|0
    0|0
    • Ya mesela odama falan pat diye dalmaz ama ne zaman yalnız kalsam veya birine gizli bir şey anlatsam sorar. Bu da beni deli ediyor...

• Anlatma o zamam baban varken

• Baba olmuş ama insan olamamış

0|0
    0|0
    • Doğru konuş canım yaratık.

• Güvenini kıracak bişey mi yaptın?

0|0
    0|0
  • Normal değil bence

0|0
    0|0
  • kızmak yerine oturup güzel güzel konuşmaya çalışsanız daha iyi olabilir

0|0
    0|0
  • Aynı benim babam. Annemlerde evde kaldın muhabbetleri falan fişman ama bıktım ya kendi kız arkadaşlarımla mesajlaşıyoruz ve bakmadan duramıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...