BARIŞSAM MI , BARIŞMASAM MI?

Arkadaşlar bizim mahallede 2 tane çocuk var sürekli ya onlar benle küsüyor. Ya birbiriyle küsüyorlar. Ya da ben onlarla küsüyorum. Şimdi konuya geçelim , bu iki çocuğun içinden bir tanesi çok iyi ama bazı kötü huyları var bazen beni sinir ediyor. Öteki çocuksa çok kötü küfürbaz terbiyesiz ahlaksız bir çocuk yani oturup 5 dakka adam gibi konuşamazsın hemen cıvımaya ve dalavereye başlar. Biz bu iyi olan çocukla yemin ettik , şu kötü olanla konuşmucaz diye. Olay 6 ay önce oldu. Ve , bir gün baktım bu iyi olan çocuk kötü olan çocuğun evinden çıkıyor. Beraber çıkıyorlar nasıl zoruma gitti :( heh neyse iyi olan çocuk bana dedi ki "annesi bizi zorla barıştırdı." bende inandım ve affettim onu. Kötü olan çocuk gelip bana dedi ki "bizi annem falan barıştırmadı" . O'an o iyi dediğim çocuk gözümden düştü. Sonra bu kötü olanla 3 ümüz arkadaşlık kurduk 50 dakikalığına :D kötü olan cıvımaya başladı. Ve onu yanımızdan kovduk senle küstük dedik. İyi dediğim çocuğu aldım gittik camiye Kuran'ın üzerine el bastık konuşmucaz diye. Ama sonra yemin bozma duasıyla yeminimizi bozduk. Aradan haftalar sonra iyi dediğim çocuk işe başladı. Kötüyle hala küsüz. İşe başlayan çocukla ancak pazarları görüşebiliyoruz. Onla gezmeye konuşmaya falan hep ben çağırıyorum. Hep ben evlerine gidip çağırıyorum. O hiç bir zaman beni çağırmadı. Şunu 2 hafta deniyim dedim. 2 Pazarda ne beni çağırdı ne benle konuştu. Çocuk yorgundur yatıyordur derseniz. Psikopatların peşinde takılıyor sabahtan akşama kadar. Ama beni hiç çağırmadı. Şok oldum heh sorumu soruyim ben şu kötü dediğim çocukla barışıyım mı barışmıyım mı? iyi dediğim beni sattı hala da satıyor ben de onu satıyımmı satmıyım mı?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yaş 21 değil sanırım :D barış ya nolcak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...