Hiç tacize uğradınız mı?

Hiç tacize uğradınız mı?

Evet özellikle kızlara soruyorum, herhangi bir alanda tacize uğradınız mı, o an ne hissettiniz?

Güncellemeler:
şuraya bak erkekler de mağdur edebiyatı yapıyor, bir kaybolun ya

1|1
30|39

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Oha millet hiç uğramadım falan demiş. Ya evden çıkmıyorsunuz ya da ne bileyim çeneniz alnınızda gözünüz burnunuzda falan öyle bir durumunuz var. Mümkün değil şu ülkede dışarıya çıkan bir kadının tacize uğramaması. Kaç kere uğradım bilmiyorum, üstelik bir tanesinde adam sarhoştu, telefonumla birisiyle konuşur gibi yapmıştım. Daaaat yanlış hareket. Adam ihbar falan ediyorum sandı herhalde o kafayla, bir küfür savurdu koşmaya başladı neyse ki hem sarhoştu hem yaşı vardı hem de ben hızlı koşuyorum. E ayağım takılmış kaymış düşmüş olsam ne olacaktı? Hayatım da benimle birlikte bir güzel kayacaktı. Ya tecavüz eder ya da sen napıyorsun lan diye öldürmeye falan çalışırdı. O yüzden çalışıyorum, bu ülkeden eninde sonunda kaçacağım. Evet gitmeyeceğim kaçacağım. Şimdi milliyetçi arkadaşlar gelip yok kaçmak çözüm mü, yok biz olsak şöyle böyle döverdik adamı falan diyecek. Birincisi evet en azından kaçmak benim için çözüm, daha iyi bir çözümünüz varsa buyrun. İkincisi orda olsanız hiçbir şey yapmazdınız. Hiç bir şey yap maz dı nız. Sadece tenhada denk gelmedim ben bu olaylara insan içinde de geldim, kimse bir şey yapmadı, siz olsanız siz de yapmazdınız şimdi klavyeyi görünce heyecanlanmayın hemen. Bir de ensar vakıflı arkadaşlar gelip "nüye sarğoj adamın önünden geçiyöün?" diyecek, onlara da tek bir lafım var: umarım bir gün bir kız çocuğunuz olur, umarım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• çok uğradım ama en fazla metroda dolmuşta oldu otobüste fazla olmadı.

0|0
    0|0
  • Yok :/

0|0
    0|0
  • Sözlü tacize uğradım.

0|0
    0|0
  • Hiç uğramadım.

0|0
    0|0
  • ben ciddi ciddi uğradım. üç kız sıkıştırmıştı.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Sinema bileti sirasinda bir kiz resmen elledi cuzdanimi caliyor sandim gercekten ben bile donup kaldiysam kadinlari dusunemiyorum.

0|0
    0|0
  • uğradım maalesef :/

şimdiki kızlar çok tuhaf :/

0|0
    0|0
  • cok..

0|0
    0|0
  • Hem metroda hem otobüste, azgın kızlar.

0|0
    0|0
  • çaktırmadan bir kız totoya ellemişti benim

0|0
    0|0
  • Ah lanet olsun evet,3 kız tarafından

0|0
    0|0
  • evet belediye otobüsünde kadın boşaldı omzuma

0|0
    0|0
  • gordiyon musun gardiyan misin nesin. erkekler de mağdur tabi. senin hem cinsin poponu dayarsa bana tacizin alasıdır. kusura bakma. sen yapmamis olabilirsin ama yapanlar var. başıma da geldi iki kez.

0|0
    0|0
  • Cok...

0|0
    0|0
  • Evet uğradım

0|0
    0|0
  • Otelde çalışırken erkek olarak bir çok defa uğradım :D

0|0
    0|0
  • aslında uğradım ama kaybolayım tamam :D

0|0
    0|0
  • aynen bu kızlar çok abaza:/

0|0
    0|0
  • taciz edenin de edene göz yumanın da mk

1|0
    0|0
  • evet kızların tacizine ugramıstım bir kere

0|0
    0|0
  • Evet ugradim

0|0
    0|0
  • kızları bilmem, ben erkek halimle uğradım tacize bir kaçkere, baya baya komik ya,

0|0
    0|0
  • Metrobuste yasli kadinlar cok sık taciz ediyor evet

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Erkek olarak çok gay gördüm :D ihtiyar geliyor şrfsizlik teklif ediyor.

0|0
    0|0
  • Erkeklere nye soruyon :p

0|0
    0|0
  • kızın teki otobüste yaptı çok zevk aldım

0|0
    0|0
  • bir kez otobüste kızın biri popomu okşamıştı :D ve çok hoşuma gitmişti

0|0
    0|0
  • evet uğradım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 29

• evet otobüste yer verdi herif başıma dikildi bacagıyla bacaklarıma dokunup taciz ediyordu ben kendimi çektikce o yaklaştı ben ayaga kalkar gibi yapıp dirseğimi şeyine sert ce vurdum rengi attı buyur otur agrın vardır senin dedim ön tarafa gittim kıpkırmızıydı seside çıkmadı bende durağıma gelince indim tepkisiz kalmam illaki etkiye tepki olur..

0|1
    0|0
  • Basireti bağlanıyor o an insanın ben idareye şikayet etmiştim okuldan atıldılar taciz derken bacağıma dokunmuştu sınıftan çıkarken bir dengesiz

0|0
    0|0
  • Hayır Allaha şükür

0|0
    0|0
  • Hayir Allah korusun yinede

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Küçükken evet bir adam dokunmaya çalışıyodu sırtıma bacağıma ama bağırmıştım ona vurdum felan küçüktüm ya ama sadece sinirlenmiştim

0|0
    0|0
  • Sadece 8. Sinifta bir kere ders notları aciklanmisken masaya egildigimde o kalabalıkta yaşadım. Hemen kimin dokunduğunu görmek için arkamı döndüm fakat o kadar kalabalıktı ki anlayamadım daha sonra erkeklerden biri yanıma gelip gecen seni taciz eden şuydu dedi öyle öğrendim

0|0
    0|0
    • eee bir şey yapmadın mı o çocuğa

• Normal bir cocuk değildi onu yapan yanında bıçak taşıyan öğretmenlerin bile korktuğu biriydi hem okula pek gelmezdi hemde 8 sınıfın son zamanları olduğu için hiç başıma bela almak istemedim

• Teşebbüs eden çok oldu ama sessiz kalmadım.

0|0
    0|0
  • ewet

0|0
    0|0
  • Allah sukur hayir

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Sözlü tacize uğradım fiziksel olarak hayır

0|0
    0|0
  • Evet birkere..

0|0
    0|0
  • ugradim

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Hayr,

0|0
    0|0
  • 13 yaşımda lunapark ta arkamdan beni elledi. Korkudan öldüm ve çok kötü oldum resmen 1 ay etkisinden çıkamadım allahtan o an annem yanımdaydı da söyledim anneme dövecekti p. çi

0|0
    0|0
  • Sözlü tacize uğradım

0|0
    0|0
  • evet iki kez 7-8 yaşlarımda

0|0
    0|0
  • 7. sınıfta olmuştu küçük bir ilçeye gitmiştik tayin için orada yan okulun hocası dolmuşta taciz etmişti beni. küçük bir şeyde bilmiyorum ineceğim yerden iki kilometre önce inmiştim korkudan

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Sözlü oldu

0|0
    0|0
  • Sözlü oldu

0|0
    0|0
  • Sence bu herkes içinde söylenilebilcek bişey mi kim söyler ki..

0|0
    0|0
  • Evet olmuştu

0|0
    0|0
  • Eski iş yerimde beraber çalıştığımız abi gibi gördüğüm biri vardı. Evli çocuklu bir adam. bir gün iş yerinde yalnızken kameranın görmediği kısımda sıkıştırmıştı beni zorla dudağımdan öpmeye kalkmıştı. Dudağı dudağıma değdi de ama ben istemeyip kendimi çekince üstelemedi sonradan da diyo ki şaşırdım bu yaptığına hiç alışkın değilim kızların karşılık vermemesine diyo. Egoya bak herifin.

0|0
    0|0
  • Evet 3 kisi yuruyolardi bir tanesi dokundu arkamdan 1 snlik ti ama o an ne yapacagimi bile bilemedim oyle sonra saatlerce agladim istemedigin birinin sana dokunmasi cok kotu bir sey
    Tesko tiplerdi bir sey desem bir sey yapmalarindan korktum etrafta kimse yoktu zamani geride alamiyosun cok kotu

0|0
    0|0
  • Hayir ugramadim ama lise sondayken sinifca pikniğe gittigimizde otobüste yanima sınıftan bir erkek oturmuştu kolu habire gogsume deyip dokunuyordu ve çok rahatsız ediciydi sanki bilerek yapıyordu

0|0
    0|0
    • Bilerek yapmıştır kesin

• İyi günler o zaman kendinize iyi bakin

• @gordion_ lütfen edebinizi takının tanışmak istemekle bir tacizciyi es tutamazsınız buna hakkınız yok. Bence sizin bu dar düşüncenizle bir halt olmadığınız o kadar belli ki. Durumu ne için açtığınızı Şu an anlıyorum. Sorunlara bir nebze olsun karşı vermektense milletin yorumlarını duyup belki de bunlardan medet umuyorsunuz. Sizin gibilerden kutlrtulmali bu millet

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...