Arkadaşlar erkekler bunu neden yapıyor?

Mahallede tanınmadık arabalarla son ses müzik açıp bir aşşağı bir yukarı dolanıp duran çakallar hakkında ne düşünüyorsunuz kızlar.
Size erkekler bunu yapıyorsanız amacınız nedir.
Birde kıro orhandan hatamla sev beni açmış.
Neyse abim sağolsun bunu durdurdu güzel bir dayak attı. bende keyifle seyrettim. ohhh misss.
Arabası da araba olsa, malesef tofaş :)

1|2
14|24

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• Eeee arabayı görünce dibi düşen kızların sayısı milyonları aşık. Bir de bunun üstüne tokyo drift filmi gençligi fena bozdu. Tüm gençlerin arabaya uça uça gidesi var ama kimsenin araba kazasında sakat kalma bir ömür yatalak kalma ihtimalini düşündügü yok. Hepsinin kafasında aynı şey , son model bir arabam olursa filan kızı filan tepeye çıkarır doya doya kayarım. Aksi gibi arabayla bir tur gezmeye verecek kızlar, dedigim gibi sayısı milyonları aşkın. Var gerisini sen düşün.

0|0
    0|0
    • Tofaş için yapan kızın ya da ne olursa olsun araba için bunu yapan kızın aklı yok bence.

• neden sordun

• Ev hariç bu ortamların hangisindeysen özellikle ortamdaki bayanlara şu 3 soruyu sor.
      1 Türkiyenin başkenti neresi
      2 bir önceki cumhur başkanımızın adı soy adı
      3 istanbulun fethi kaç yılında gerçekleşti
      üçde üç yapan bulursan öp başına koy ve sonra bana de ki ''Tofaş için de bu yapılır mı yaaaa'' Sen bu anketi yap. Tofaş meselesi için ''Neden olmasın'' diyeceksin artık.

• Bit mahallede yukarı aşağı son ses müzik gezmek tarzim değil.
    Ama Tofaş sürüş keyfi olan güzel bir araç.
    Abinin yaptığını da yanlış buldum.

2|0
    0|0
    • Yaa tofaşı övme bana allah aşkına, bilmediğim bir araba değil. istanbula gidene kadar canımız çıkmıştı. ve abim onu yapmasaydı o yapmaya devam edecekti.

• Valla bu olayda kim ezik bilemedim !

• Arizona kertenkeleleri

2|1
    0|0
  • rjhbhgaısGsg iyi yapmış anadolu çomarı 5000 liralık arabayla hava atmaya çalışıyor çünkü araba görmemişler

2|0
    0|0
  • manyaklar

2|0
    0|0
  • Hic yapmıyorum

1|0
    0|0
  • O muzigi oyle acinca... birde laf atinca o kiz arabaya binecek saniyor hayal otesi mahlukatlar 😐... ulannn dusunce sıfır bide binse bile arka koltugu dortlemisler nereye binecek hatun hımık 😂

1|0
    0|0
    • bence arabasını gösteriyor bu zibidiler. araba da at arabası onu bilmiyorlar işte

• Pandik demis ya arizona kertelenkelesi 🐊 bunlara cuk oturmus bizim mahallede de var surusune bereket

• aman çakal her yerde işte ne yaparsın

• O Tofaş varya o tofassss, harbinden bir b*ka yaramaz araba nesini seviyorlar anlamıyorum 15 bin verenler var ya harbi salaklik

1|0
    0|0
  • mahalede yasamadigim icin bilemem

1|0
    0|0
  • Hiç bir şey demeden uyarmadan mı dövdü yani

1|0
    0|0
    • Aynen, yolun ortasında durdu. mecbur oda durmak zorunda kaldı. sonra indirdi güm pat çat. ama o zibidi 2 gündür mahallede. dolaşıyordu. yine iyi sabretti.

• Sen ve abin gibi tipler gerçek hayatta karşıma çıksanız keşke

• Dayağı yer gidersin, bence isteme bunu. şimdi sorumdan kaybol.

• Hahah heryerde olan tipler.

1|0
    0|0
  • Demişsin adı üstünde çakal😀

1|0
    0|0
  • Abin iyi yapmış bence

1|0
    0|0
    • Haha, havası fos diye söndü çakalın. abi yapma abi yapma gidiyorum tamam diye yırtınıyordu dayak yerken. giderkende bu iş burada bitmedi mesaj veriyor birde. tam manyaktı yaaa. ama kötü dayak yedi :D

• hem yapma abi hem de bu iş burda bitmedi dayaktan sarhoş olmuş çocuk

• aynen yaa. ama sonra haline ne güldüm çocuğun.

• Can sıkıntısı mi desem avaralik mi desem bilemem

1|0
    0|0
  • ilginc

1|0
    0|0
  • Valla demek ki ederin tofaş... 69 Camaroyla sana gelecek değil ya :D

0|2
    0|0
  • Prim almasalar yapmazlar o işi yüz veriyosunuz demek ki

0|0
    0|0
  • bütün gözler üstümüzde sanıyoruz :D addfad

0|0
    0|0
  • oyle bir mahallede yasamiyorum sukur

1|0
    0|0
  • Şahsen %20 eğimli yolda kontak kapatan biri olarak diyorum ki;
    Yazıktır ulan günahtır o yaktığınız gaza!

0|0
    0|0
  • sen niye üstüne alınıyon madem belki başkasıyla ilgileniyorlar olamazmı

1|1
    0|0
    • Çünkü mahallemizde sıkı bir komşuluk bağı var. herkes birbirinin ailesi arkadaşı. kocaman bir aile gibi. anladınn?

• He he kesin öyle olmuştur

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

• Bunlara keko denir 😂😂😂😂

1|0
    0|0
  • Özellikle o motorları bağıttıra bağıttıra sürerek yanımızdan geçtiklerinde onlara aşık olacağımızı falan sanıyolar heralde :D

1|0
    0|0
  • Arabayi ezikleyen kız her gün Bugatti'ye biniyor

2|2
    0|0
  • İnsanların yaptıkları sizi neden bu kadar ilgilendiriyor? Sana batan bir durum yok ortada. Haa rahatsız oluyorsan gidersin adam akıllı derdini söylersin, dinlemesse eğer polisi ararsın. Durdurup dövmek bu nasıl bir yobazlıktır ya. Tofaş maalesef deyip gülmüş birde. Eğer gücün yetiyorsa al bir limuzin, BMW de onlarla gezsin çocuklar. Boş konuşmayın. Ayrıca son ses müzikle gezmek çok zevkli bir şey. Hayatlarını yaşıyorlar işte senin yapamadığını yapıyorlar.

0|0
    0|0
    • Sen rahatsızsın psikoloğa görün bence. mahallemizde çakallara yer yok. kimse yapamaz bunu. yaptı sonucunu gördü. ve evet tofaşı araba diye kapıya koymayız da. bunu da anla.

• Ya şu cümlelere bak. Ne mezunusun ortaokul mu? Gerçi senin gibi dağdan inme birinin Üniversite mezunu olmasını beklemek zor. Önce benim seviyeme ulaş sonra tartışalım canım. Boş insanlara ayıracak vaktim yok.

• Çünkü öyleler napalım

1|0
    0|0
  • Ne kadar dikkat çekmeye çalışsalar da daha çok küfür yiyorlar farkında değiller.

1|0
    0|0
  • Hahah valla çok gülüyorum bu tiplere

1|0
    0|0
    • Bende, g. zekalılar. birde olduğu yerde arabayı döndürmeler vs, tam vasatlar yaa :)

• Simdi bir tofaşla organ calan var birde üstü açık bmw ile aide çalan fark büyük

0|0
    0|0
  • yüksek sesle müzik açmaları yanlış ama abim neden dayak atıyor ki

1|1
    0|0
    • Abim o tür çakallardan hiç hazetmez ve bizim evin önünde dolaşmasından ötürü. tabi banada kızdı bunun seninle bir alakası var mı diye.

• Gerizekalılar işte tofaş ne ya bir kaybolsunlar

1|0
    0|0
  • Sen sor diye yapıyorlar

0|0
    0|0
  • Genelde lise çıkışlarını kollar o abaza takımı

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...