Vodofone 6 yıl sonra borç çıkarıyor acil yardım?

büğün babamı bir kaç kez aramışlar vodofonde 2010 yılında kalmış borç olduğunun söylüyor babam borç olmadığından emin ve elimize bunu hakkında hiç bir belge ya da bir evrak gelmedi daha önce ilhan duman hukuk babamın iki telefonuda aynı mesaj gelmişti bundan önce zaten gelmişti uzuun süre sonra vodofonye borç var diye aradılar babma vodofonden aramışlar demiş sornda ben ne oldun öğrenmek için aradım aradım yer ilhan duman hukuk çıktı vodofonde borç çıkyor neden orası aradı ve neden bu zaman kadar elimze bir belge gelmedi zaten borç var dedikleri 2010 yılındanmış neden bu zaman kadar bir demediler ve bundan önceleri ilhan dumndan mesajlar alıyorduk aramdımzda böyle numarya yok veya yanlış çıkyordu şimdi aradılar borç var diyiyolar nerya baş vuracagımım bilemedim acil yardımm edinnnn 6 yıl sonra borç çıkaryolar ve yazım hatalrım için kusura bakmakyın

0|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

• dolandırıcıdır dikkat et

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kusura bakma babanın borcu için vodafonr müşteri hizmetlerinden aranıp size avukatımızın numarasını veriyorum borcunuz ödenmemiş onunla görüşün demesi lazım ki dememiş ve hattı da kapatmamış eğer borç olsaydı hat kapanırdı kimsede alcaklarını bırakmazlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 3

• Vodafone'un çağrı merkezini arayıp borcu teyit ettiniz mi?

0|0
    0|0
  • Bir vodafon calisani olarak ilham dumam vodafon icra avukati. Borcunuz icralik olmus. Musteri hizmetleri arayin hangi numaradan borc oldugunu ogrenin. Eger sizin almadiginiz bir hatsa o hattin hangi bayiden acildigini gorebilirler bir bayi veya musteri hizmetleriyle gorusun

0|0
    0|0
  • Avukata gidin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...