Arkadaşlık ilişkileri konusunda tecrübeli olanlar bana yardım edebilirler mi?

Arkadaşlar papatya adında bir kız kankam vardı. Bir gün sevgilisi yüzünden aramız açılmıştı. Ozamanlar lisedeydik ve yaşım 17 idi. Ben de ondan uzaklaştım ve ona gıcık olan başka bir kızla arkadaş oldum. Ancak aslında bu kızla olan arkadaşlarım değeriyle olandan daha kötüydü çünkü bu kız son derece şekilciydi. Ve papatyadan hoşlanmıyordu. Daha sonra Diğer kız benim arkadaşlarımdan biriyle çıkmaya başladı. Çocuk benim sevgilisinin arkadaşı olduğunu bildiği için ve beni tehdit olarak gördüğü için önce benimle olan arkadaşlığını bitirdi sonrada kızı benden kademe kademe uzaklaştırdı. Papatya ile küs olduğum dönemde cahillik yapıp onun arkasından konuşmuştum çünkü bir daha onunla barışmayacağımı düşünmüştüm. Ama bir yıl sonra mezun olunca barıştık. Ona açık açık arkasından konuştuğumu söyleyemedim. Ama ondan her şey için özür dileyerek hakkında çok yanlış düşündüğümü belirttim. Bir yıl boyunca inişli çıkışlı bir arkadaşlığımız oldu. Ancak dün sosyal medya hesabına "arkamdan konuşanlar, benimle dost olmuş buna nasıl bir şey? "Yazmış. Bana mı dedi bilmiyorum. Nasıl haberi olacak düşündüm. O kızla ortak bir arkadaşları var. Oradan olabilir mi?

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Senle alakası olmayabilir de.

0|0
    0|0
    • Kime yazdın diye sordum. Tanımazsın dedi

• Özelden konuşmayı atayım mı sana?

Kızlar Ne Diyor 2

• Özet geçsene 😕😒

0|0
    0|0
  • Ne dedin arkasından

0|0
    0|0
    • Aradan üç yıl geçti hatırlamıyorum bile ama konuştuğumu biliyorum. Bu konuyu kapatmıştık daha doğrusu hiç açmamıştı ki kapatalım daha sonra dün böyle bir twit atmış. Anlayamadım açıkçası. Bir de birkaç gündür beni hiç arayıp sormuyor. Bu yazdıklarını kime dedin deyince Tanımazsın biliyo dün böyle bir tweet atmış. Anlayamadım açıkçası. Bir de birkaç gündür beni hiç arayıp sormuyor. Bu yazdıklarını kime dedin deyince Tanımazsın diyor

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...