Herkes Birbirini Ezme Peşinde Değil Mi Sizce De_?

😂 😂 😂 Normal yaşantımızda olsun, KSde olsun herkes birbirini ezme peşinde, birbirine laf sokma peşinde. Ortada bişey yokken insanlar bir anda birilerine düşman oluyor, sataşma hissi duyuyor. Kimse güzelce anlaşarak geçinemiyor, kimse kimseyi çekemiyor, en ufak bir cümleyi dahi yanlış anlayıp üstünlük sağlamak için hakaret etmeye çalışıyorlar ya da anlamsızca tepkiler veriyolar neden böyle sizce _? 😂 😂 😂 😂 😂

1|1
19|47

En İyi Erkek Görüşü

• Bu doğuştan aile tarafından öğretiliyor zaten bize." Falanca ailenin çocuğunu görüyor musun nasıl " diye diye insanlarda birbirini ezerek yükselme hegomonyası oluşuyor. Başarmak artık insanlar için yetmiyor. Başka insanları ezmek ve kaybettiğini görmek onları daha mutlu ediyor.

0|1
    0|0
    • Birilerini ezmeye çalışarak üste çıkmayı hedefleyenler komik durumdalar 😂😂😂

En İyi Kız Görüşü

• Dışarıda değil de sitede sıkça görüyorum açıkçası. Dışarıda yapamadıkları şeyleri burada yaparak akıllarınca hava atıyorlar. Gülüyorum. :)

0|0
    0|0
    • Dimi normalde dışarıda kimse kimsenin karşısına geçip de ahkam kesemez ama klavye sağolsun elinde telefonu önünde bilgisayarı olan yazıyor 😂

• İnsan asosyal olmasın, sonra böyle şeyler yapıyorlar haliyle. :D

Erkekler Ne Diyor 46

• Her zamanki gibi manik depresiften diyorum. İnsanlara değer vermeyi öğretecek bir kurumumuz yok. Mahalle kalmadı ki çocuklar mahalle abilerinden birşey öğrensin, töre kalmadı ki millet an aneye göre davransın, ailede üstünlük kavgası, okulda, işte üstünlük kavgası, siyasiler bu üstünlük kavgasını dahada körüklüyor, toplumda öğüt veren bir tek hocalar kaldı onlarlada herkes dalga geçiyor. Facebookta sürekli kimseye değer verme sakın!!!" Paylaşımları, Kimsede çıkıp demiyor "üstünlük ezmekle, değer vermekle olur" diye, kim bilecek o zaman değer vermeyi

0|0
    0|0
  • çünkü insan insana dokunmuyor bu diyarlarda. bilmiyoruz biz bir başka insana insanca davranmayı. uzağız mesafeliyiz. işimize gelen insana yakın davranıyor işimize gelmeyene koyuyoruz mesafeyi zararı dokunsun dokunmasın. insan görüyoruz önce, sonra tipini kıyafetini eleştiriyoruz. beğenmedik çiz üstünü. asalak yaşıyoruz çünkü biz. kendimizce kendimizden iyi olana tutunmaya çalışıp kendimizce kendimizden kötü olanın üstüne basıp yukarı çıkmaya çalışıyoruz. kimsenin bir alttakine tahammülü yok çıkarı olmadığı sürece.

0|0
    0|0
  • ne kimseyi ezerim nede kimse beni ezebilir..
    hepimiz insanız ve girecegimiz mezarlık ölçüsü herkeste aynı
    neyin hırsı bu

0|0
    0|0
  • Bilmem :/

0|0
    0|0
  • Bu kızı kim bu hale getirdi arkadaş taktı kafayı Ks ye tartışmaya :D :D

0|0
    0|0
    • Ya kimse bana bişey demedi arkadaş, yorumları görüyorum az önce iki kız tartışmış annelerini alet etmişler tartışmaya. Yuh dedim sormak istedim sitenin hali ortada benlik bişey değil yani 😂 😂 😂

• Genel anlamda herkeste ruhsal bir doygunluk var. Dinlenmeye ihtiyaç var. Hayatın monotonluğu rahatsız ediyor insanları. Yorgunluk ve tükenmişlik sendromu hissi.

0|0
    0|0
  • Evet, çok anlamsızca.

0|0
    0|0
    • Aynen öyle saçmalar

• Mod olmak için uğraşsam olurdum bu zamana kadar: ben öyle şeyleri sevmem 😂😂 iyiyim böyle 😂 😂

• 😂😂😂

• Evet çok doğru söylüyorsun karakterli birini bulmak çok zor artık.
    Değer verdiğin kim varsa ya sırtından bıçaklıyor ya da üstünlük kurmaya çalışıyor.
    Sende üzüldüğünle ve acı çektiğinle kalıyorsun işte.
    Neyse ya bu konuda biraz doluyum kafanızı şişirmeyeyim.

0|0
    0|0
  • herkes bunu söylüyor ama hiç kimsede uygulamıyor :D :D şaka şaka :D konuya gelince : ben de bir ekleme yaparak , güzel yorumunuzu taçlandıralım :) evet herkes medeniyetten , demokrasiden ve ileri görüşlülüğünden bahsediyor, ama eleştiriye gelince bir anda egoları tavan yapıyor. böylelerine sadece gülüyorum ve muhatap bile olmuyorum. ya siz?

0|0
    0|0
  • bundan bende rahatsızım bu bayadır bu şekilde heryerde bu dumlar görünüyo kimsenin kimseye tahamülü kalmamış

0|0
    0|0
  • Sendeki üç gülücük bittiğinde bu siteden gidecem.

0|0
    0|0
  • maalesef

0|0
    0|0
  • herkeste ego tavanda ondan.

enginlere inmeleri gerek :D

0|0
    0|0
  • sosyal medyada bol keseden atmak kolay o yüzden. d

0|0
    0|0
  • Doğru diyosun

0|0
    0|0
  • İnsanın doğasında var. Birbirleriyle iyi geçinmek zorunda bırakılan ve kandırılan insanlar medeniyet adı altında maske takıyorlar

0|0
    0|0
  • kırmızı ojelerinle milleti ezen sensin kızım :D kırmızı rujuda sürdünmü havandan geçilmiyor mübarek :D

0|0
    0|0
  • Fazla takmamak gerek, he he de geç

0|0
    0|0
  • Öyle galiba

0|0
    0|0
  • özgüven eksikliğini bastırma sorunsalı ablası

0|0
    0|0
  • Hayat böyle İşte :D

0|0
    0|0
  • Daha cool olduklarini saniyolar

0|0
    0|0
  • ben sevmem öyle insanları hatta tartısma kavga allah ne verdıyse ustlerıne gıderım surda ıkı muhabeet yapmak varken nedennnn yanı demı :D

0|0
    0|0
  • Abartmışsın sanki :)

0|0
    0|0
  • Bu biraz eğitimsizlik, Ukalalık, kibirlilik ve cehaletten kaynaklanıyor. Büyüklere saygısı olmayan insanın ailesine hayrı olurmu?

0|0
    0|0
    • Ailesi terbiye verse böyle olmazdı zaten ya da aile terbiye vermiştir şahıs alamamıştır ne diyelim yazık 😂

• aynen ojeli

0|0
    0|0
  • Başka eğlenceleri yok yavrucakların :D

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Memleketin geneli bu şekilde herkes bir birinden nefret ediyor. Üsküdar vapurunda sözcü Kadıköy vapurunda yeni akit okuyan gerzeklerle dolu İstanbul mesela. Ülke politik çıkmazda gençlerde hoşgörü olayı hiç yok zaten iç savaşa ilerliyoruz.

0|0
    0|0
  • aman takma salla :d

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 18

Yükleniyor...