Alevi ve kurt anlasabilir mi?

ben aleviyim erkek ark kurt (aksarayli) acaba sorun olabilir mi ailesel olarak?

0|1
2|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• İkiniz de insansanız neden olmasın

1|0
    0|0
    • biz anlasiyoruz da hani aileler arasinda belki uyumsuzluklar olur diye dusundum onunkisi dindar aile benimki degil

• Sorun düğün olana kadar olur çünkü en çok o zaman işetişim halinde pluyorlar. Sonra zaten bayramdan bayrama birbirlerini ararlar en fazla. bir de doğum yaparsan gelirler. Çok dert etme aileleri siz birbirinizi seviyorsanız

Erkekler Ne Diyor 16

• Çok dindar olmadğınız sürece anlaşırsınız heralde. Bende müslümanım ama ne namaz ne niyaz var bende. Bu bakımdan demek istedim...

1|0
    0|0
    • onun ailesi dindar ama benim ailem degil

• Dindarlıktan bir zarar gelmez esasında. Dinci iseler kork. Neyse umarım ortak müşterek bir noktada anlaşırlar sonuçta hayat sizin hayatınız başkasının değil.

• İllaki olur. Katlanıp katlanamamak size kalmış. Ailesiyle bir tanış derim. Özellikle kaynananın sana bakışlarını bir takibet sonra karar ver.

0|0
    0|0
    • Ya söylemeyi unuttum. Siz aleviler neden sanki alevilik bir mezhep degil de sanki farklı bir etnik kökenmiş gibi bir algı oluşturuyorsunuz. Yani alevi ve arap olabilirsin , alevi ve Türk olabilirsin, hatta alevi ve afrikalı bile olabilirsin, ama kürt ya da Türk olmak bambaşka bir şey. Hiç bu ayırdımı yaptığın oluyor mu?

• Bu konuları aştığımız vakit ülke olarak huzura kavuşacağız, ben bu tür ayrımlara çok karşıyım alevi sünni kürt bilmem ne önce insan olmak lazım.

1|0
    0|0
    • adetler falan degisik oluyor olumsuzluklar cikka billiyor mesela onun ailesi dindar benimki degil

• İnsan lar insan oldukdan sonra anlasır tabıkıde...
    Ama kultur anlasması ıse kadın yapacak erkegının hayatını kabul ederse ve onun ızınden gıderse sorun olmaz bence

0|0
    0|0
  • Vampirle kurtadamın bile anlaşabildiği dönemlerde siz mi anlaşamayacaksınız :D

0|0
    0|0
    • knk daha cok aile acisindan dusundum bunu gelenekler farkli olabilir diye

• Hayır

0|0
    0|0
  • Arkadasin sunni kürtse cok buyuk problem sunni türkten daha büyük problem olur

0|0
    0|0
    • evet sunni kurt neden buyuk problem aciklarmisiniz lutfen

• bende gusul abdest alarim ztn

• Ya siz gusul diye sadece o bolgeyi yikiyosunuz bizde genzindeki bolge dahil su degmeyen igne ucu kadar yer olsa o abdest olmaz tekrar almalisin ve cenabetken aldigin nefes dahi haramdir

• Kürtde ne gerek bisiklet gider ya valiye çarpar ya kaymakama

0|0
    0|0
  • atıl kurt

0|0
    0|0
  • Kurt dediğin hayvan insanla nasıl anlaşsın kardeş yapma etme

0|0
    0|0
  • Valla buyuk kinusmayayim bir kurtle evlenmek istemem acikscasi

0|0
    0|0
  • Sevginin önüne ne geçebilir

0|0
    0|0
  • Ben Türküm kız arkadasım Türk o da ailesinin sıkıntı yapicağini düşünüyor. Üstelik inançlarimiz da farklı. Fakat biz de ki düsünce her ırka her inanca saygıdır. Biz ayrıma karşiyiz ama bakalım ne olacak mücadele şart.

0|0
    0|0
  • anlasamaz

0|0
    0|0
  • Olabilir. :/

1|0
    0|0
  • kurt nedir ak? Ülkücü mü diyorsun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1