YARDIM EDIN LUTFEN YARDIM EDIN?

Sevgilimle arammizcok iyi cok guzel hi ilismimiz var birbirimizjn her iomuda ilkiyix ama surekli dalga gecip beni asagiliyo gibi sonrada ozguvenini yitirme sen boyle dgildin diyo sesimi cikaramiyorum dun benden bir sey istedi bende ona guveedigimi soyledim bana mesaj atti tartistik sonra ozur diledi l baya biliyorum sinirlennce deliriyo vi cocugun kafasini kirmisti her neyse arkadaslar bende bugun uzun bir mesaj attim ayrildim lutfen ne yapmaliyim cok seviyorum ama belki akli basina gelir

0|0
21

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Kizsin galiba anladgm kadaryla

0|0
    0|0
    • Evet kizim hesap aceleye eldi :(

• Farkettim:D oncelikle cumllelerini guzelce toparla bidahakine oyle yaz. ikincisi hickimse ozguvenini yikamaz buna izin verme istedgi kadar dalga gecsn son olarak ayrilmissin zaten yapilck en guzel seydir

• yaptığı çok sacma böyle sevgi mi olur..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Aklı başına gelmez karakteri böyle. İş ciddiye biner ve bir ayrılır senden bir daha barışmaz geri dönmez falan. Bu tür sebepler için ayrılmayın. En kolay ve güzel çözümü takmayacaksın. Baktın senle dalgamı geçiyor sende tii ye alacaksın, takmayacaksın. Eğer seni sinirlendiremez ve bir tepki oluşturamazsa dalga geçmeleriyle ancak o zaman bırakır. Çükümden aşşağı kasım paşa diceksin takmıceksın yani. Sloganın çok da fifing olcak :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...