Sizce seviyor mu yoksa hormonları mı devrede?

4 senedir tanıştığım birisi var beni seviyor. İkimizde uzak şehirlerdeyiz ikimizde bir şeyler yaşamadık uzaktayız da zaten zaten önceden de ikimiz de 1 2 tane manitası oldu ve onlarla el ele tutuşak dışında bişi yaşamadık ben 18 yaşındayız o 20 yaşında beni sürekli sevdiğini kamera açmaız gerektiğini söylüyor buluşamadığıız için birde üstü kapalı benimle olmak istiyor ve evlenmek istiyor belli ama heves mi değil mi anlamadım bazen iğrenç iğrenç konuşuyor terini yerim senden hiç iğrenmiyorum en kötü kokun bile çekici geliyor seni çok seviyorum falan diyor diyor benim olcaksın hep beraber olacağız senin için tüm kızlardan vazgeçtim diyor birde mast yapıp yapmadığını sormuştu sonçta seviyosa başkalarını düşünüp yapmaz yani dedi önceden yapıyodm ama senden snra bıraktım sadece rüya görüyorum dedi bazende diyor istiyorum falan seni ben ne desem de yapıyor 2 etmeden ve bana bazen ders çalıştırıyor telefonda yardım falan ediyor. Sizce beni seviyor mudur?

Güncellemeler:
güncel
2 3 kez hediye de yolladi evime kargoyla

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Hormon mode is on. Bir iki yattıktan sonra bak nasıl iğreniyor :D

0|0
    0|0
    • Neden öyle diyorsun ki

• Ne alaka mast yapıp hayal kursa seviyo mu oluyo

• Bende onu diyorum hormonloruyla düşünen insanın kuracağı cümleler onlar. Sevmekle kalple beyinle alakası olmayan cümleler. Ama sende ona bunları söyletiyorsan ve seninde hoşuna gidiyorsa dünyanın en zampara erkeği bile bak kıuzında hoşuna gidiyor hakediyor diye bakıyor olaya bilgin olsun.

• Terini Yerim adhafhasf :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...