Böyle birisi kötü bir amaçla mı atmıştır? neden öyle demiştir?

arkadaşlar birisinin uzun süredir müziklerini dinliyordum. kendisi rus ve elektronik müzik yapıyor. Fazla ünlü değil nerdeyse hiç ünlü değil denecek kadar az ünlü. instagram hesabını buldum , yazdım konuştuk. çok samimi ve çok iyi birisi.5 haftadır konuşuyoruz bana bir yanlışı görmedim. bir gün moralim bozuktu. neden o gün bana baybay dedin dedi bende moralimin bozuk olduğunu söyledim sebebini sordu ve U have womans days? deyip utangaç maymun ifadesi attı :D bende evet diyip ooh diyip öpücük attı daha sonra iyi geceler dedim good night sweety girl deyip öpücük attı. bugün öyle bir durum yok dediğim gibi gayet iyi birisi sapıklığını görmedim ama sizce neden öyle dedi? ve sizce benden hoşlanıyor mu? fotoğrafımı görmüştü. sizce seviyor mu beni? bu arada ingilizce konuştuk bir kısmını size çevirerek yazdım

Güncellemeler:
güncel
güncell

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• Soylarina turk kani sokmak icin tarih boyunca ne kadar ugras verdiklerini bilsen anlarsin burda agir sapik abazan r. Ivedik kilikli onca aslan gibi adam varken gidip wc lerinde oturma organini yikamaya musluk vb. Birsey bulunmayan bir neslin pis adamina yaziliyon sen nasil bir tipsin ya hicmi miden bulanmiyo?

1|0
    0|0
    • kardeş git yat uyu.

• ya bilgili biri olduğunu düşünüyorum :) soylarına türk kanı sokmak için yıllardır ne yaptılar :D neydi bu hevesleri? ve sence lanetlenmiş ırklar mı?

• Benim aile tarihimden bildigim yaklasik 300 yildir savaslarda esir dusenleri oldurmuyor koylere dagitiyor zorla kendi kizlariyla everiyor ve cocuk yapmaya zorluyorlar ana tarafimdan da baba tarafimdan da bu sekilde esir kalip kacip gelebilenlerde gelemeyenlerde olmus bu kisilerin orda cocuklari da olmus fakat bu cocuklar kimlerdir bilinmez, lanetlenmekten sanirim kastin Allahin laneti ki, bu lanetin sebepleri vardir buyu yapmak ya da yaptirmak gibi fakat milletçe lanetlenme Allah ile pazarlik etmeye kalkisip sonrada pazarlikla yaptiklari anlasmaya toptan ihanet eden yahudi irki disinda kimsede yoktur yahudiler yani beni israil denen israilogullari lanetli kavimdir dunyanin her yerine yayilmislardir rusyada tr de iranda cok fazlalar ve bu devletlerde kendi oz isimlerini kullanmaz dinlerini gizli yasarlar toplumla ayni dine mensup gibi davranirlar tr deki en buyuk 3 ornekten biri rabin oglu m. fetullah gulen dir

En İyi Kız Görüşü

• benim kız sagdjaghfg samimiyettendir ya o :D sahdfa

1|0
    0|0
    • bir kere de öpücük atmıştı :D sdjsjd özel günümü bile soran adam ashjdkas

• kanka benim ingilizce biraz sakat , şunu da çevirsene sjdf :D :D '' ı think ı have a girl or what? you etc '' demişti bir ara.

• "bence ben bir kıza sahibim ya da ne? sen örnek" falan diyomuşum shgadjak bilmiyom knk ya ben de o kadar şimdi evde de değilim uzun uzun düşüniyim :D kusura bakma yardımcı olamiycam jfsdfhlguof

Erkekler Ne Diyor 3

• Lütfen peşimi bırak diyor

1|0
    0|0
  • sanal dünyadaki ilişkilere fazla kaptırma kendini derim.

1|0
    0|0
  • İşte Türk kızı kezban diyince kızıyorsunuz.

1|0
    0|0
    • işte türk erkeği kıro diyince kızıyorsunuz...

• Türk erkeği kıro demeni gerektirecek bir durum yok ki ortada. Konuştuğun çocuk Türk bile değil.

Kızlar Ne Diyor 5

• samimidir

1|0
    0|0
  • Çok sıradan bir konuşma ben bir aşk veya sapıklık göremedim ama 5 haftadır konuştuğunuza göre ve ona ters davranman onu düşündürdüğüne göre hoşlanıyor olabilir

1|0
    0|0
  • Bence tatlı çocuk hoşlanmıştır belki

1|0
    0|0
    • aynen tatlı birisi bende öyle düşünüyorum

• Bu Rus çocukla görüşüyorum demenin bir diğer şekli olsa gerek

1|0
    0|0
    • sanaldan yazıştık sadece. rus olmasının bir önemi yok

• Sleep dealer den mi bahsediyosun garip birsey yok bence..

1|0
    0|0
Yükleniyor...