Evet yaz geldi ben yine bunalım?

Arkadasim olmadigi icin yapcak bisi yok gibi geliyo. Artik sosyallesememek beni cildirtiy vsr mi benim gibi olan ya da tavsiyesi olan. Bazen kendimi öldürmek istiyorum ben niye böyleyim?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Benim de yok burda ki çoğu kişinin de yoktur heralde. Üstesinden gelmeye çalış yapıcak bir şeyler bul

0|0
    0|0
    • Bütün gün evde napiyosun

• Peki boyle olmak seni üzmüyormu ben niye bu kadar takiyorum

• Üzüyor :) bir şeyler oldu hayatım değişti zaten. Yani birileriyle bir şeyler yapmaya çok alışkın bir yapıdayım. Ama yalnız kaldım. Hayat şartları. Bir şeyler yapmazsam kendimi koyverirsem daha da beter olacağını biliyorum kendimi uflayıp puflayıp salmıyorum bu yüzden. Diğerleri gibi oflayacak lüksüm yok yani çünkü bıraksam beni toparlayacak kimsem de yok

En İyi Kız Görüşü

• ben de öyleyim tek bir arkadaşım yok sap sap oturuyom evden asosyallikten işe girmeye bile korkuyorum hayatım boyunca 2 defa işe girdim ikisinde de beni pişman etti kodumun patronları. ha bire sevgilime dadanıyorum o da başka şehirde ve hep işi oluyor sıkıntıdan ölmek üzereyim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hangi şehirdesin?

0|0
    0|0
    • Bursa sen

• bursa'daysın daha şanslısın. ben konya'da ne yapayım? dışarıda nargile kafelerden başka doğru dürüst mekan yok. oralarda da hep benzer tipler var.

• Aa çok ayıp :D

0|0
    0|0
  • Düşünme öyle şeyler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...