Bu zamana kadar aileniz destek çıkmadan neler başarabildiniz?

Bu zamana kadar araba olur vs ne bilim aile desteği olmadan neleri yaptınız başardınız?

Güncellemeler:
Neyi başardınız

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence bir ön ayak olmadan bilmediğiniz bir sokağa dahi sapmaktan çekiniriz bizler. Durum bu olunca çaresizlik haricinde birşeyler başarmak neredeyse imkansız bana göre.

0|1
    0|0
    • Öyle düşünme örneğin sanatçılar adam 2 kadeh attı sesi duyuldu ünlü oldu hayatı kurtuldu illa ünlü olmak gerekmez hayat her şeye kadir onu diyorum piyango sanada vurur bir gün :D

• Risk almak şart değil. Deneyim sahibi olmuştur ebeveyn. Çocuğunada yön pekala gösterebilir. Elbette bazen risk gerekir daha büyük karlar için ama bana göre risk yoktur risk bilinmezliktir. İyi analizi yapılan herşey bilinir bence. Bu yüzden riskte ortadan kalkmış olur.

• İlk okula başladın sınıfta kalma riskin var değilmi yolda yürüyorsa ölüm ansızın gelir risk bunlar sense göze alarak yaşıyorsun vs vs

Erkekler Ne Diyor 2

• Evden kaçıp liseye ön kayıt yapmıştım 4,97 yi gören müdüre siz ön kayıt yaparsanız ben annemi ikna edip kayıt için getiririm demiştim :) Sonra mağaza da çalışmaya başladım hem eve bakıp hem kardeşimi okula gönderdim. Ev aldım. Şu an yine sürünüyorum sanırım pilim bitii.

0|0
    0|0
  • Üniversite okuyorum olur mu?

0|0
    0|0
Yükleniyor...