Hayvanlarda Dua Edermi?

Benim kocam bir hayvan ve her akşam dua edip amin diyor diğer cins hayvanlarda amin dermi? videosunu çekip youtubeye koysam amin diyen hayvan oruç tutan hayvan diye çok ilgi çekermi sizce birde tam hayvan yani baya iri bir hayvan kocacım benim hayvanım

0|0
23

En İyi Kız Görüşü

• Etmiyorlar.
    Çünkü insanlardan zekiler.

0|2
    0|0
    • hayvanlar ateismi benim evcil hayvanım çok imanlı ozaman istisna bir durummu bu

• Valla bilmiyorum benim önceki papağanım olan Abraham dinine düşkün bir yahudiydi çekirdekleri "Bunlar hristiyanlar tarafından yetiştiriliyor" diyerekten yerlere atardı rahmetli, köpeğim de aile tarafından müslüman ama sonradan araştırıp ateist oldu zavallım.

• cehennemde büyük bir azap bekliyor o köpeği allahın laneti üstünde olsun

En İyi Erkek Görüşü

• Hayvanın duaya ihtiyacı yok insanın var insan dua eder

0|0
    0|0
    • ee benim hayvan neden ediyor ?

• orangutanla evlenmektemi ilk başta böyle değildi sonradan değişti

• Yaa insan böyle işte halden hale döner, bugün hayvan görürsün sonra bir bakarsın asıl hayvanlık bendeymiş dersin

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• @IrishGoddess 'in de dediği gibi insanlardan daha zeki oldukları için dua etmezler :)

1|0
    0|0
    • benim hayvanım ediyor işte zorlamı inandıracaksınız etmediklerine

• hayvanların iradesi yoktur hizmet etmek için yaratılmıştır. ALLAH ın sessiz kullarıdır

0|0
    0|0
    • geçen akşam bir köpek baya bir havladı nasıl bir sesiz bu ayrıca benim kocam her akşam dua ediyor nasıl hayvanlar etmezmiş?

• evet kocamda erkek

• sağlık sorunumu var? erkeğe erkek

Yükleniyor...