Neden Çirkin Kızlarda Bir Alım Bir Hava Var?

Ben güzel kızlarla konuşuyorum, hepsi kendi halinde doğal dürüstler hava felan derdinde değiller

ama çirkin kızlar garip bir havalar içinde onu bunu beğenmezler zengin olacak biskolata erkekleri gibi olacak yok şöyle yok böyle yok onu niye dedin yok bana ilgin azaldı vs garip kapris havalardalar bunun nedeni nedir kızlar açıklarmısınız.

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü güzel kızların yaşadığı şeyler tecrübeleri vardır ama çirkin kız çirkin olunca birşey yaşayacak firsati olmaz o heyecanı yaşayamaz kimseye hayır diyememistir veya hayatına hep odunsu keko tipler girmiştir tecrübesi yoktur ve beklentiler çoğalır yaşamak görmek ister doğal olarak

0|0
    0|0
    • tamam yaşamak görmek ister burda sorun yok. sorun sanki holding sahibinin kızıymış gibi para saçmak istemesi paralı erkeklerle takılmaya çalışması aylık 3 5 bin tl maaş alanı bile aşağılayıp ezmeye kalkması sorun bu yani

• O da kendisini oyle iyi hissediyor tek gereken s.. iklememek

En İyi Erkek Görüşü

• başka bişi yok da ellerinde ondan

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Özgüven eksikligindendir o

0|0
    0|0
  • Aynısı bizzat erkeklerde de mevcut.
    Küçük dağları ben yarattım edası her iki cins için de geçerli.

0|0
    0|0
    • işte bu yakışıklı erkek ve güzel kızlarda yok tipsiz allahın unuttuğu tiplarde var ve bu neden bunu sordum.

• Bir bitmediniz

0|0
    0|0
  • Kompleksten havaya girerler, birde bunlara acıyip ne giyseler ne sürseler güzel oldun deriz. bir bakmişiz kıçları tavan yapmış. tanrı bunu layık görmüş demezler tüm güzellere düşman olurlar için için

0|0
    0|0
    • aynen öyle. biraz mütavazi olsalar böyle olmaz ama malesef ki kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanıyorlar.

• Hiçbir fikrim yok 🙄 Öylelermiymiş

0|0
    0|0
  • Baya abartıyorsun

0|0
    0|0
  • Belki kendini güzel buluyordur😂

0|0
    0|0
  • Çirkinler genelde ezikliklerini sidik yarıştırarak oraya koymaya çalışırlarda ondan. Bunuda babalarının paralarıyla genelde yaparlar.

0|0
    0|0
  • sacmalamissin baya bence..

0|0
    0|0
  • Özgüvensizlik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...