Bilgili abla ve abilerimizden yorum bekliyorum?

Bu sene DGS yapcam sağlamda çalıştım inş aksilik çıkmazsa bu sene bir fakültedeyim lojistiğin 4 yıllığı iyimidir mezun olunca iş imkanları nelerdir iş bulması kolay mı olur zor mu beni bilgilendirirmisiniz

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Lojistik iyi bir bölüm önlisanstan lisansa geçer 4 yıllık mezun olursan bir de yabancı dilin olursa güzel iş imkanları var. Yalnız Dgs çok sıkıntılı bir sınava inşallah kazanırsın 😂😂😂

0|0
    0|0
    • Geçen sene Türkiye 300 üncüsü oldum şu an okuduğum bölümü yapamıyacagıma karar verdim sınav sıkıntı değil

• Gereksiz bir bölüm

0|0
    0|0
    • Mezun birisi ile konuştum lojistik ölmez dedi ama kararsız kaldım

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardeşim iş bulmak isteyene her yerde iş var. Ne bitirdiğin ne okuduğun önemli değil, kendine ne kattığındır önemli olan. Sen bir kazan Dgs'yi, hayırlısıyla başla yeni okuluna, bitir bakalım, iş bulursun. Başarılar.

0|0
    0|0
    • başkan iş her yerde varda 4 sene emke vercez değer mi ki

• Bana kalırsa 4 yıl üniversiteye emek vereceğine piyasada 4 yıl iş tecrübesi edin daha iyi. Sen dört yıllık mezunsun diye kimse seni işe alayım demez. İki yıllıktan sonra 4 yıllık iş tecrübesi ile çok daha iyi yerlere gelirsin. İstersen sana dgs ve 4 yıldan sonra neler yaşayacağını söyleyim. Yeni mezunsun diye kimse seni işe almayacak hemen. Gireceksin bir yere illaki ama maaş 1500 falan yeni başlayanlarda, hiç değişmez. Askerliğini yapacaksın falan, daha neler neler. İyi düşün kararını ver kardeşim. Dört yıla tamamlamak tabikide ünvan katar sana ama hemen bir yere gelemezsin ve zoruna gider bazı şeyler, boşunamı emek harcamışım der durursun. Allah kimsenin emeğini boşa çıkarmasın..

Yükleniyor...