Şehit haberlerine alıştınız mı?

Her gün gelen şehit haberleri sizde artık bir şey hissettiriyor mu yoksa his kaybı yaşıyor musunuz? Alıştıysaniz bunun suçlusu kim? Siz ya da bir başkası mı?

• Hissediyorum
    39% (7)50% (9)44% (16)Oy Ver
  • Hissetmiyorum maalesef alıştım
    61% (11)50% (9)56% (20)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Alışmadım her seferinde içim yanıyor, lanet okuyorum sebep olanlara..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sorumlusu medya olabilir. 1-2 kelam edip geçerseniz. Alıştırırsınız ki. Zaten insanlar dünden razı alışmaya olaylara. Türkiyede sorun örgütlenmek aslında. Kısaca örgütlenmek için bir platform olsa. Bu kadar kötü olaylar olmazdı.

0|1
    0|0
    • Buna katılıyorum medya şehit haberlerini küçük görüyor. Ama kendi insiyatiflerinde olmadığını biliyoruz bu durumun

• Bir ülke'nin medyasını alırsın. Ülkeyi alırsın zaten. Hepsinin başında amerika kökenli adamlar var.

Kızlar Ne Diyor 4

• Alıştım galiba

0|1
    0|0
  • Alıştık artık vatan sağol sunculara..

0|1
    0|0
  • Askersen bu riski baştan aldin demektir. maaşlari gayet iyi ailelerine bedel ódeniyor. gerçekten üzgünüz ama asker olmanin tabiati bu

0|0
    0|0
    • Ortada risk olsa amenna.. risk yok vatana ihanet yüzünden ölüyorlar. Valilere operasyon yapmayın talimatı verildi bunlardan haberin yok sanırım. Maaşların iyi olduğu konusuna katılmıyorum zira biz askerdeyken aylık 80 lira alıyorduk. Bu para senin için iyi mi?

• Ben uzman ve subay maaşları ıçin söyledim. erlerı bilmem

• İşte bilip bilmeden konuşunca böyle oluyor

• Alisamadim uzuluyorum artik olmasin boyle seyler 😔

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Alışmadım, alışmayacağım da.

0|1
    0|0
  • alıştık ki artık küfür etmekten başka yaptığımız bişey yok

0|1
    0|0
  • Baba hayrına ölmüyorlar paralarını alıyor öldüklerinde şehit maaşı ve tazminat veriliyor ailelerine Hükümeti yıkamazsınız askerler her zaman ölmeye mahkumdur bu işin fıtratında var

0|1
    0|0
    • Hangi tazminat öleni geri getirir.

• Müslümanlık böyle bir şey zaten

• Elhamdülillah

Yükleniyor...