Türk kadını nın hintliler gibi öküzlere tapması?

honere de balzac... Hiç kimse bir alışkanlığa veda etmek cesaretini gösteremez... der bu türk kadının öğretilmiş çaresizliği gibi... tuike gore her evli kadının 4 ü darba maruz kalmış.. fiziksel olarak şiiddet görmüş tabi bu korkup susanlardan ne yazik ki ne kadar olduklarını bilemiyoruz... geçen gün bir berberde traş olurken... benümmmmm karummm bana yemek yapacahh ulennn diyen bir adamla karşılaştım.. kadını sadece yemek yapan temizlik yapan bir makine zanneden bir toplumdayız... evde karım varken ben neden yemek yapıcam? o kadın ne işe yarıyor diyen kafalar var bu ülkede... şu facebookta bile elinde çakıyla pozlar verenlerin fotolarının altında ay ne seksi harun hastayım sana diye yorum yapanlara rastladım... mahkemelerde beni boşarsan seni öldürürüm kadın diyenlerle dolu... sizce bu tip öküzlere tapmayı bir inanç sistemi haline getirmiş bu türk kadınının son zamanlarda... kadınlar eziliyor demeleri trajikomik değil mi?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• çok haklısın. bu sığırlar yüzünden adam bulamadk sevicek

0|0
    0|0
    • Biz de süt dilimleri yuzunden evlenecek kiz bulamadik

• keraneden gelen anandır seni doğrup yetişten cano hadi sktr enayii

• Calistigin yerlerde anami bulamazsin kewassee

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Bakış açına hayran kaldım tam olarak düsündüklerimi yanstmssn , byle düşünecek kdr da (insan) olman ayrıca mutlu etti, konuya gelecek olursam hayvan sever bir milletiz dip notunu eklemem yeterli sanırım ☺

0|0
    0|0
  • Olaylara at gözlüğü ile bakıyon

1|0
    0|0
    • madem derin ve geniş bakıyorsun aydınlat o zaman?

• Sen neden hintlilere taktın adamlar gayet sempatik asdfsa bu aralar salman khan filmleri revaçta 😂😝

• Lutfen Turk kadini diyerek genellemeyin. Bunu yapan belli bir kesim var. Ayrica sidden gosteren olmasa da Turkiye'de kaba ve ruhsuzlar harici az secenek var maalesef. Onun disinda haklisin..

0|0
    0|0
    • turkiyede yasiyorum belki ondandir turk kadini demem...

• Türklerin eskiden günümüze kadar örf ve ananeleriyle ataerkillik ön plandadır. Erkek evin atası kuramı hala gecerli, maalesef. İstisnalar vardir belki de ancak gözlemlerimle hep böyle.

0|0
    0|0
    • Bir de soyle bisey var. Hint kadınlarınin durumu Türk kadınlardan daha vahim. Hindistanda kadin olmak cidden zor cunku esinin dedigine gore yasiyorsun ve gelenekleri var bir tane cok igrenc gundelikci kadin gittigi evde bekar erkek varsa ihtiyavlarini karsiliyormus !

• Kanayan yaramiz
    Ama gonul sevincede akıl tatile çıkıyor demek ki

0|1
    0|0
    • mozasist bir gelenek olsa gerek..

• Demek ki
      Ama hatanın neresinden donulurse kardir

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...