Evlilik yaşı kaç olmalı?

ben 21 eşim 23 yaşında evlendik çoğu kişi erken evlenmişsin diyor evlilik yaşı kadın ve erkek için kaç olmalı

0|1
14|31

En İyi Erkek Görüşü

• evlilik yaşı diye bişey yok 18 olmuşsan tamamdır

bence evlilik evlat büyütme sanatı olduğundan insanların biraz olgunlaşmasından yanayım bayanlar 28 erkekler 35 olabilir... çünkü yeni yetme bir çok anne ve baba görüyorum sadece 5 dk zevk için çocuk yapmışlar sonrası tam bir muhamma

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet bana göre de erken evlenmissiniz, ama sorun yaşamıyorsaniz bunun üstüne konuşmaya gerek yok. Kadının 24-25ten önce evlenmemesi gerektiğini düşünüyorum, erkek için çok daha ileri.

0|0
    0|0
    • mutlu bir evliliğim var. evlendiğimizde biraz toyduk belki ama birbirimizi olgunlaştırdık

• Bana göre evlilik "birbirimizi olgunlaştırdık" cümlesini kaldıramayan bir kurum, kaldirmamali. O yüzden biraz daha geç olması gerektiğini düşünüyorum, ama dediğim gibi mutluysaniz hiç sorun yok :)

Erkekler Ne Diyor 30

• iki gönül bir olunca 15-16 yaşında bile evlenip güzelce geçinen arkadaşlar var, evlenmenin yaşı yoktur.
    siz hazır hissedip evlenmişsiniz daha ötesi yok :)

0|0
    0|0
  • 23 iyi.

0|0
    0|0
  • insan kendini ne zaman hazır hissederse o zaman evlenmeli bunun yaşla bir alakası yok
    bu tamamen karakter meselesi eger tutumlu sorumlu ne istedigini bilen biriysen evliligi hak etmişsin demektir

0|0
    0|0
  • ergenliğe kaç yaşında girmişse. benim yaşım 20 ama evlencek kız yok çünki ergenliklerini flörtle haramla geçiriyolar. bu yüzden ruhen temiz eş bulsak zor

0|0
    0|0
    • bu düşünce çok ters birşey temiz eş derken kadına vajina olarak bakacaksan mutlu olamazsın

• pardon ama gene aynı nokta kadın ne yaşamışsa yaşamış erkek ne yaşamışsa yaşamış önemli olan evlendikten sonrası ben çok kişi tanırım evlenene kadar hiç sevgilisi olmayıp evlendikten sonra kocasını aldatan ve çok kişi bilirim evlenene kadar istediği gibi yaşayıp kocasına dünyayı yaşatan

• dediğim gibi ALLAH haram sevdayı yasak etmişdir tesettürlü gezin demişdir. evlendikten sonra aldatılma olayları kötü olsada sonuçta resmi olan birşeydir ve bu duruma karşı yapılması gerken hukuki işlem vardır peki ya flörtte ne var? erkeğe verdiğin zevk mi? demekki sen ilerde kızın olduğunda erkek arkadaşıyla kızlığını bozmamak kaydıyla herşeye izin verirsin ozaman. ben açıkçası ruhu kirli olan bir bayanı ne severim ne de eeş olarak görürüm

• Boşver sen elalemi

0|0
    0|0
  • 20-24 kiz
    22-30 erkek ideal

0|0
    0|0
  • bence gayet uygun

0|0
    0|0
  • 24 erkek 22 kız

0|0
    0|0
  • normal

0|0
    0|0
  • erkek için 30+

0|0
    0|0
  • Ben yaşı olduğuna katılmıyorum, şöyle ki; İnsan kendini maddi ve manevi ne zaman hazır hissederse o zaman evlenir.

0|0
    0|0
  • Ben 30 dan aşağı evlenmem.
    Nedeni şu: ideallerimi tamamlamak ve her anlamda kendimi buna hazır hissetmek.
    "Sevdim hadi gel evlenelim hihohaha" falan bunlar bana ters.

0|0
    0|0
  • 30 lar uygun günümüz şartlarında.

0|0
    0|0
  • Bence tam ideal. Erkek max 27 kadın max 24 de evlenmeli. Sizinki tam olmuş

0|0
    0|0
  • 27-28 erkek için

0|0
    0|0
  • evlılıgın yaşı yok ne zaman paran varsa ev araban güzel işin tam hazır ooldugunda o zaman benım babamın 18 yasında evı ve arabası vardı 19da evlendı Şu an babam çok genç 39 yaşında

0|0
    0|0
  • Zamabı yani sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • ben 20 sinde evlendim)))

0|0
    0|0
  • kadın 24-28 erkek 30-35

0|0
    0|0
  • bu yaz evlendiyseniz çok da erken değil

0|0
    0|0
  • 25 23

0|0
    0|0
  • 25 26 ideal

0|0
    0|0
  • 30 dan büyük olunmalı.

0|0
    0|0
  • insanlar biyolojik olarak ergenliğe girdiğinde evlenilmesi gerek. seks güdüsü 20 küsür yaşa kadar bastırılıyor ve sonunda kötü sonuçlar, bastırılmış duygular insanları kötü davranışlara sürüklüyor.

0|0
    0|0

6 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

• Gercek yasi yok sadece hazir olacan o sorumlulugu tasimiya. Bence 22 ustu idela hatta 25 ustu dahada iyi olgunlasiyor kisilik tam oturuyo falan .

0|0
    0|0
  • Hissettiği yaşta. Hala birbirinizden sıkılmadıysanız, küçük yaşta kendi doğrunuzu bulmuşsunuz demek ki; gerisi fasarya.

0|0
    0|0
  • Bence 28 30 gibi ideal.

0|0
    0|0
  • Çok erken en az 26ve sonrası

0|0
    0|0
  • Ben 19 buçukta evlendim e napim :D

0|0
    0|0
  • 25-26

0|0
    0|0
  • erkek için enn geç 38 kadın için 35 :D çocuk düşünmeyenler adınaydı bu

0|0
    0|0
  • Kadın 24 erkek 26 falan

1|0
    0|0
  • eskiden o yaşlar normaldi de artık kadın için 25 erkek için 30 civarı iyidir

0|0
    0|0
  • Sizin ideal bence he de geç diyenlere

0|0
    0|0
  • erkek en az 30 kız en az 25 olmalı

1|0
    0|0
  • Ben 21 yadindayim universite kazancam diye ugrasiyorum millet evlenip coluk cocuga karisiyor ya 😂

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...