-ACİL- arkadaşım özrümü kabul etmiyor ne yapmalıyım?

Bir arkadaşım bana küstü ve suç tamamen bende. Bunun da farkında olduğum için olay olur olmaz özür diledim kızdan defalarca ama tersledi hepsinde beni, e bende o kadar gurursuz değilim üstüne gitmedim daha fazla. Ancak sorun bu değil, zaten kızla o kadar yakın değildik 2-3 kez falan görüşmüştük. Sorun bu kızın çevresinin çok geniş olması. Şimdiden 2 tane yakın arkadaşı (bir tanesini seviyordum) da sürekli bana atar yapıyor ve onlar da beni sevmiyor artık. Herkesle arkamdan konuluşursa benim arkadaşlarım da bana küsebilir, dediğim gibi çevresi baya geniş. Üstelik kendisi olayı çok gündeme getirmiyor ama arkadaşları taktılar kafaya, sürekli herkesi bana karşı topluyorlar. Özür dilememe rağmen affetmedi, ayağına kapanıp yalvaracak da değilim nasıl olayı bitirebilirim?

0|1
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Onlar seni böyle çaresiz görünce daha da üstüne geleceklerdir. Özür dilerim derken duruşunu bozma. dik dur

0|0
    0|0
    • ama gerçekten de çaresizim, kızın arkadaşları sürekli üstüme geliyorlar, sürekli olayı gündeme getirip pişman olmamı sağlıyorlar. bütün herkesi bana düşman yapacaklar yakında :(

Erkekler Ne Diyor 5

• fazla naz aşık usandırır

1|0
    0|0
  • zaman ver ona

0|0
    0|0
  • naptığını söylersen daha kolay bir çözüm bulunabilir bence zaten gizlemişsin kendini rahat ol

0|0
    0|0
    • ya arkadaşımın ifşasını bir whatsapp grubuna gönderdim sonrasında kızınca özür de diledim ama tersledi hep

• fazla üstü kapalı oldu k. bakma

• Iyi olmuş sana

0|0
    0|0
    • neden?

• bazı gerizekalılar gibi gurur yapmadım ve kızdan özür diledim hem de defalarca. ben de hata yaptığımın farkindayım ama herkes zaman zaman hata yapar. ben burda kızın gönlünü almaya çalışıyorum sen gelmiş 'HÖKÖTMÖŞSÖN ÇÖK CÖZÖNÖ' diyorsun

• Ben de yakin arkadasim tarafindan buna benzer birşey yaşadim gerçi o özur dilemedi ama dilesede birsey degismezdi. Arkadaş dediginiz kisilerin arkasindan iş çevirmeyin

• para yolla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...