Lütfen detaya bakınızz?

ben 20 yaşında bir gencim. elimde iyi bir mesleğim var hemşir'im. kin nefret tutmam. saygılı dürüst biriyim. bazı erkekler gibi p. ç serefsiz değilim ama çevrem neredeyse hiç arkadaşım yok. önereceğiniz birşeyler var mı?

0|1
2|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Tamam da kendini yücelticeksin diye neden bazı erkeklere hakaret ettin? Kendi kendini bombaladın şu an, övgülerinin hepsi çürüdü gitti.

0|0
    0|0
    • hakaret değil. herkesin gittiği bir yol var. hepsi gittiği yolun farkında

• Bu zihniyetle yalnız kalmaya mahkûm olursun.

Kızlar Ne Diyor 1

• belki boş zamanlarını değerlendirmek için bir spor salonuna yazılabilirsin arkadaş edinebilirsin orada

0|0
    0|0
    • sağlıkçı olduğum için yüzlerce arkadaşım var ama ben gerçek arkadaşlık istiyorum

• rica ederim umarım yardımcı olabilmişimdir

• estarufullah

Erkekler Ne Diyor 5

• Size tavsiyem ; kendi yolunuzdan gidin, arkadaş edinmek için başkalarının yoluna girmeyin. Kendi çizginizin olması arkadaşlarınızında sizinle aynı çizgide olduğu anlamına gelir. Kendi isteklerinizin, hayallerinizin peşinde yürüyün. örneğin ben doğacıyım. başkalarının kamp'a gitmemi engellemesine izin veremem. çünkü bu benim yolum. umarım anlatabilmişimdir. iyi günler dilerim.

0|0
    0|0
  • ironinden kurtul kimseye kin nefret tutmam diyip sonra bazı erkeklere kimlerden bahsediyosan artık p. ç şerefsiz diyerek nefret kusarsan biraz zor kurtulursun bu durumdan. Benim gördüğüm öfkeli kindar kendine karşı bile dürüst olamamış birisi

0|0
    0|0
    • sen hiç mi kimseye öyle şeyler düşünmedin?

• illa ki düşünmüşümdür ama kendimi kin tutmadığıma ya da kimseden nefret etmediğime ikna etmeye çalışmadım gerçi çevremde nefret ettiğim falan biri yok yukarıdan baktıklarım var ama

• ben kimseden nefret etmem ya da kin tutmam buna inanıyorum. p. ç kelimesine falan gelirsek. kızlara karşı yvşk olan, kıçlarından ayrılmayan , onlar için şekilden şekle giren herkes benim için p. çtir. kim böyleyse gelsin yüzüne karşıda söylerim. bu sözümden dolayı pişman değilim

• Kardeşim gerçek ten düzgün bir arkadaş bulmak zor benim de yok hiç yalnızim ben de istiyorum dzgun gzl bir arkadaşım olmasını ama insanlara güven olmuyor sana güzel ve değer veren bir arkadaş bulmak lazım bana da öyle 😃

0|0
    0|0
    • inşallah :D

• İnş kardeşim ama çokta yorma kafanı sana diyorum ama ben çok yoruyorum kafa mı buna 😂😃

• Kardes bazi insanlarq p%c v. s diye kucumsersen yalnz kalirsin..

0|0
    0|0
    • sen hiç mi kimseye öyle şeyler düşünmedin?

• Kardess piyasada o kuzu gibi duran kizlarin hepsi kurt senden benden p! c atalar ne demişler.. dogru soyle hemen uzaklaş.. yoksa kovarlar 😉😉😉

• bazı erkeler gibi ol olur

0|0
    0|0
    • kendime yakıştırmıyorum kardeşim

Yükleniyor...