MUHAMMET NUR DOĞAN HOCA?

Merhabalar. Arkadaslar Muhammet Nur Doğan diye bir hoca var. Edebiyat profesörü fakat din konusunda da bilgili oldugunu dusunen biri. Bu hocanın ahiret inancı yok. Yani 'Ölünce baska bir sanal aleme ışınlanmıycaz. Dünya yok olucak ve daha sonra yeniden olustugunda biz baska varlıklar olarak dunyaya gelicez' diyor ve Darwine inanan ancak birkaç farkı bulundugunu soyleyen biri. Belki mantıklı gelen kişiler vardır saygı duyarım fakat bana yanlış geliyor. Bu adamın bu sözleri gercekten var fakat tepki aldıgı için biçok yerden kaldırılmıs sanırım. Benim su an bu sözlerinin kendi agzından ya da kitabından bulmam gerekli. Yardım eden olursa cok sevinirim.

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Bunun gibi hocalar ilmi ile bataklığa sürüklenen tipteki kişiliklerdir... herşeyi çok biliyorum benden iyi bilen yok havalarına girip gerçek ilimden uzaklaşıp kendi yanlış ilmini gündeme koymaya çalışıyor..

0|0
    0|0
    • Aynen öyle. Bunlara inananlar da var. Kendi ağzından bu ahiret inancını duymadan inanmıyorlar. İşte bu yüzden arastırmaya giriştim ama bulamıyorum

• boşver bulunca ne olacak kafanı böyle şeylerle meşgul etme..

• Tamam saol:)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...