Tayt giyen kızlara neden kötü gözle bakıyosunuz?

Tayt giyen kızlara hangi gerekçe ile kötü gözle bakıyorsunuz?

0|3
25|109

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 108

• Kıyafete göre karakter yargılamam. Ne açık hallerde gezip eline erkek eli değdirmeyende var ne kapalı hallerde gezip kapalılara utanç kaynağı olanda var. Ama böyle tayt gibi vücudu net bir şekilde ortaya çıkaran kıyafetleri giymenin yanlış olduğunu düşünüyorum açıkçası resmen herşey meydanda geziyolar öyle birini görünce bakmak bir yana onun o halinden ben bile utanıyorum. Rahatlık için giyilebilir anlarım ama en azından üzerine uzun bişeyler giyilerek asıl bölgeler kapatılmalı ki görüntü kirliliği yapmasın 😄

1|0
    0|0
  • insanların en temel içgüdülerinden birine hitap ediyorsunuz ve bunu cinsel açlığın afrikası olan Türkiye'de yapıyorsunuz. aman o zaman bakmasınlar be diyorsunuz. kimsenin size tecavüz etmeye, çirkin sözler söylemeye hakkı yoktur fakat sizin de sadece geçerken bakanları sapık diye nitelendirmeye hakkınız olduğunu düşünmüyorum. ama sizi takip ediyordur, işi daha ileriye götürmek istiyordur o zaman müdahale edilsin.
    insan farklı olanı algılar ve merak eder ve siz de olabildiğince farklı, ilgi çekici giyiniyorsunuz, gözümüze sokuyorsunuz resmen.
    siz rahatsız olmayın diye yönümü değiştirmem, hızımı artırmam, senin olduğun alanda ilgimi çeken başka bir şey varsa bakarım ve senin rahatsız olup olmadığını düşünmem aynı senin beni düşünmediğin gibi.
    yolda karşıdan karşıya geçerken size bakmayalım diye arabayı göremeyip çarpılmak istemem. siz ne kadar relax iseniz benim de o kadar relax olmaya hakkım var.

1|1
    0|0
  • çünkü insanlarımızın temel ahlak yapsı bu , hala kıyafetin bir şeylerde ölçüt olduğuna inanıyorlar. . kötü olan zihniyet bakış açısıdır, kişi neyi tercih ederse etsin sizin ona karşı bir değerlendirme yargı içine girme hakkını vermez. . olayın sadece kıyafet olmaktan çıkıp bu şeklide ahlak dağıttığını düşünenler bence kendi beyinlerini temizlemeliler...

1|0
    0|0
  • kimseye kötü gözle bakmam
    banane istedigini giysin
    ama kendine yakışanı giysin lütfen

2|0
    0|0
  • 30 liralık tayt giyip popi olma hevesi kızlar tam küfürlüksünüz.

1|0
    0|0
  • Bakan gözle ilgisi var tamamen.. bol bileklere kadar etek giyse de kadın eğer bakanın gözlerinde art niyet varsa engel olamazsın.. ;)
    İsteyen istediğini giysin, ben de bir erkek olarak bakıyosam eğer o bakış kötü değildir kesin :)

2|0
    0|0
  • Gözler kötü

1|0
    0|0
  • kötü gözle bakmıyorum.

1|0
    0|0
  • Yüzde Israr Etme Doksan da OIur, İnsan Dediğinde Noksan da OIur, Sakın BüyükIenme EIde NeIer Var, Bir Ben Varım Deme, Yoksan da OIur.

1|1
    0|0
  • kadın fiziği ve görünüşü gereği erkeğin şehvetini uyandırır ve ilgisini çekerek erkeğin cinsel ilişki isteğini arttırır. ALLAH bu nu bildiği için bayanlara tesettürü emretmişdir ki. dinde zorlama yoktur ama sen nasıl istediğin gibi giyiniyosan her erkeğinde hoş karşılamasını bekleyemessin kimilerinde art niyet fazladır ve tecavüz gibi bir çok suçu işlerler. dediğim gibi herkes özgür istediğini yapar. tayt giyen kızların yaptığı gibi

1|0
    0|0
  • karakter meselesi

1|0
    0|0
  • siskolarda tayt giymesin

1|0
    0|0
  • Toplumda maalesef kadınları cinsel obje olarak
    görenler var. Bu yaratıklar yüzünden kadınlar istedikleri gibi rahat bir şekilde dolaşanıyor.
    Tayt giyen kadınlara asla kötü gözle bakmıyorum.
    Kız arkadaşım olsaydı tunik/t-shirt giymesi için rica ederdim çünkü etraftaki bakışlardan dolayı rahatsız olurduk.

1|0
    0|0
  • Taytin icinde sutun gibi olan bacak tayti cikarinca tereyagi gibi firliyor 32 bedenden 36 ya cikiyor resmen bir kere sahile gittiydik ordan biliyorum tayti bir cikardi aman yarabbi taytli kizlara notrm ben bakamiyorum.

1|0
    0|0
  • Kötü gözle bakmıyoruz güzel gote bakıyoruz

1|0
    0|0
  • Kız kötü değil bakışlar kötü..

2|0
    0|0
  • Kötü göz demeyelim insan olu refleks olarak hareket eden her şeye bakar bu tayt giyende olur normal kapalı bir bayanada bakar.. ama kabul etmelisin ki tay çok iç gıcıklayıcı oluyo yani giyen bakılacagını kabulenmiş olarak giyyo ve malesef ülkemizdede bu abazalık oldu sürece bu değişmicek..

1|0
    0|0
  • Ula hersey ortada bari git mini etek giyyy. En azindan minumumda olsa gozukmez namahremin. Tayt butun hatlarini belli ediyor insanin ramazan ayinda giymeyin bari milletin gunahini almayn

1|1
    0|0
  • isteyen istediğini giysin kimse karışamaz ama kızlarda bazem abartıyor kimisi iç çamaşırını belli etmekten hoşlanıyor kimisi taytın altına birşey giymiyor ön taraftan kabarıp belli oluyor bu hoşlarına gidiyor doğal olarakta erkekler ağızlarının suyu akarak izliyorlar olay bundan ibaret bence

1|0
    0|0
  • incecik tayt kabak gibide ortaya çıkıyor bakmayalımda taşa mı dönelim -.-sende giyiyormusun :d

1|0
    0|0
  • Ne amaçla giyildiyse o amaçla bakılıyor

1|1
    0|0
  • Yoo normal bakıyorum

1|0
    0|0
  • Kötü gözle bakmıyorum ama çekici olabiliyor insanız sonuçta...

1|0
    0|0
  • Bakmiyorum brn 🙈

1|0
    0|0
  • Bakmıyorum.

1|0
    0|0
  • Aslında bunu genellememek lazım, en azından ben kötü gözle bakmam asla, yakışanı giyenen ne olursa olsun saygım vardı ama gerçekten, giyipte yakışmayan hatun çok fazla...

1|0
    0|0
  • bana itici geldikleri icin bakmiyorum...

1|0
    0|0
  • Valla görmezden gelıyorum pek baktıgım soylenemez istedigini giysin

1|0
    0|0
  • Kim kötü gözle bakıyo tayt herkese yakışmaz ki yakışan var yakışmayan var 100 kiloluk kız kadın görüyom tayt giymiş fıldır fıldır iğrenççççççççç tayttn tiksindiecekler)))

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    78

12 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 24

• Yani giyinebilirdee sahsen ben anca spor yaparken giyerim ve üzerimdeki tisört uzun olmali. rahatsiz olurum yoksa birde öbür türlü itici bir görüntü veriyo bana göre kizlarda.

2|4
    0|0
  • Kötü gözle bakmıyorum da neden bu kadar moda olduğunu çözebilmiş değilim. Zerre beğenmiyorum

1|3
    0|0
  • neden kötü gözle bakayım ki giyiyorum ve aynada kendime baktığımda şahane olmuş diyorum

1|4
    0|0
  • Bence korkudan ödleri kopuyor bazı erkeklerin. Kadınların hep ezilmesini, bastırılmasını ve köle olmasını istiyorlar. Basit bir tayt parçasını giyemeyecek kadar özgürlüğümüzü kısıtlamaya çalışıyorlar (psikolojik baskı). . Siz kızlarla herşeyi yapmak isterken ve yaptıklarınızı göğsünüzü gere gere ortalıkta anlatırken adamlıkmış gibi. kızlar bir ruj sürmekten bile acizler. Ne yani hep kızlarmı tahrik etti suç kızların mı? Ölsün mü bu kıxlar ama onuda istemezsinz sürünsünler değil mi? Hayvana, bebeğe, cansız şeylere tecavüz eden erkekleride çok gördü burdaki gözler haberlerden. Birde hemcinsine çamur atan o zavallı dişilere acıyorum. hem kendini, hemde kendi cinsindeki kadınları küçük düşürüyor aşağılıyorda üstün olduğunu sanıyor. Kendi iradelerine sahip çıkamayanlar suçu güçsüz diye kadına yüklüyor. Bunu söyleyenlerin ya kız kardeşi yo, k ya da gerçekten sadece laf olsun diye konışuyor burda düşünmeden. Daha kötü ihtimal ise onlarıda böyle köle gibi aşağılık görmesi ve kendine her pisliği hak görmesi ben erkeğim demesi. Üstüne alınmak isteyen ve gereken alınsın.

2|0
    0|1
    • Merak ettim ve okudum 3 sonuca vardım birincisi sorulan soruyla hiç alakasız bir yazı ikincisi kusura bakma her kız nasıl aynı değilse her erkekte aynı degil üçüncüsü tamam kısmen güzel ve doğru bir yazı lakin üslup yanlış burada suçlanan kişiler yanlış

• Lütfen bir yorumlarımı tekrar okur musun ben zaten sana hak veriyorum sen neyin pesindesin hala? Ben erkek kadın eşitliğinı savunan biriyim ki bir türlü anlatamiyorum

• Sorun çıkaran sendin ben normal anlatıyorum elsik arıyosn

• çünkü g*tü meydanda

1|7
    0|0
  • mini etek, şort ve atlet giyen kızlara bile bakmıyorum, ben ne başı örtülüler tanıdım... Üstündeki bez parçasına göre değilde, karekterine göre yargılarım...

1|2
    0|0
  • Öyle bakmıyorum.

1|2
    0|0
  • Çünkü zihniyetleri iğre. nç herifler.

1|1
    0|1
  • Elin eziginin fikrinden bize ne? Istediginizi giyin kızlar.

1|1
    0|1
  • Ya şu kıyafete göre yargılayanlara ayar oluyorum

1|2
    0|0
  • çekici buldukları için bakıyorlardır

1|2
    0|0
  • Bakan gözler kötü

2|1
    0|0
  • K*c gösterisi yaptıkları için olabilir mi?

1|3
    0|0
  • Saçmalık.

1|0
    0|0
  • Ancak barbar bir toplum barbarca düşünür

1|1
    0|0
    • aynen öyle teşekkür ederim. meşkul ettiğim içinde kusura bakma

• @46tatlı Ne demek hiç sorun değil tartışıyorduk sadece :)

• Vücuduna uygun olmayan birşey giyildiği zaman hoş bir görüntü olmaz

1|0
    0|0
  • kilolu insanlar giymediği sürece sorun yok nerden geliyor o insanlara özgüven patlaması şaşırıyorum

1|1
    0|0
    • Kilolu insanlar neden giyemez? Amaç rahatlık değil mi? Kilolu insanlar rahat edemez mi?

• @Rockandrolll O zaman hiç kimse giymesin şu lanet şeyide hepimiz rahat edelim😄Gerçi zaten onun giyilmiş hali ile kıyafetsiz birinin hali arasındaki tek fark vücuda renk verip netliği azaltması. Kilolu kilosuz herkeste mal yine meydanda senin dediğin gibi

• @McCaLLs ben hayatta hiç giymediğim için takmıyorum kafama sadece dısardakı görüntüyü söyluorm aynen oyle giymesnler

• Çünkü kendi iradelerine sahip çıkamıyorlar.

1|0
    0|0
  • bu ulkede bütün kızlara kötü bakılıyor ayrıcalık yok

1|1
    0|0
  • Bence hoşlandıkları için bakıyorlar, hem bakıp hem de kötü söyleyenler hiç inandırıı değiiler ;)

1|0
    0|1
  • Fiziği güzel olmayıp giyenleri kınıyorum giyiyorsa da uzun bir bluzla giymeli

1|1
    0|0
  • Tayt giyen kız var, tayt giyen kız var yani.

1|1
    0|0
  • Her yer löp löp :D

1|0
    0|0
  • 1|2
    0|0
Yükleniyor...