Piknik ve tatil sezonu başladı akabinde doğa kirliliği... Gittiğiniz yerlerde doğayı temiz tutmaya dikkat eder misiniz?

Piknik ve tatil sezonu başladı akabinde doğa kirliliği, gittiğiniz yerlerde doğayı temiz tutmaya dikkat edermisiniz?
Bıraktığınız her atık madde çevreye bitkilere zarar veriyor."Temiz bırak ki temiz bulasın." Sizler ne kadar dikkat ediyorsunuz?

0|2
13|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yaaaaa sordun mu Müslüman olduğunu söyler ama çakaldan faksızdır her eline geçeni atar.. Çeşme -İzmir otobanının iki kenarıda poşet ve pet şişe dolu kağıtlar ve meyve artıkları da cabası.. Atanlarda ne hikmetse mercedes ve audi ye binen kültürsüz paralılar.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Biz ailecek pikniğe gittiğimiz zaman çöpleri mutlaka çöp torbasına koyar. Çıkmadan etrafa iyice bakarız. Bir yerlerde çöp kalmış mı diye. Sonra o çöp torbasını çöp kutusuna atarız. Etrafta çöp kutusu yok ise eve götürür evdeki çöp kutusuna atarız. Bizim yaptığımız gibi herkes yapsa etraf çöplük olmaktan kurtulacaktır. Öyle insanlar var ki karşısında çöp bidonu var ama genede o poposunu kaldırıp çöp kutusuna gitmeye üşeniyorlar. Böyle durumda o çöp torbasını alıp kafalarına kafalarına atıcaksın...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Evet Dikkat Ederim Nadirdir Gittiğim..

1|0
    0|0
  • Ederim

1|0
    0|0
  • Dikkat ederim

1|0
    0|0
  • Evet doğru

1|0
    0|0
  • doğaya kaçış adı altında ormanları dumana boğma serinleme adı altında çöp yığınları sezonu açılmıştır. lütfen getirdiklerinizi de beraberinizde götürünüz.

güzel paylaşım tebrik ederim.

1|0
    0|0
  • Sadece piknikte değil normal hayattada atmamalıyız

1|0
    0|0
  • temizlik imandan gelir bazıların geninden gelmez

1|0
    0|0
  • Çok dikkat ederiz çöp kutusu falan yoksa çöpü kendimizle getiririz.

1|0
    0|0
  • Bu konuda gerçekten titiz bir insanım.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Sigara içmiyoruz.
    Yanımızda çöp poşeti muhakkak götürüyoruz ve tek bir çöp bile bırakmıyoruz ardımızda. Ama yalan yok, çok dibimde değilse, mıntıka temizliği yaptırmıyorum aileme. hemen yanıbaşımızda olan başkalarına ait çöpleri alıyoruz, etraftakilere karışmıyoruz.

1|0
    0|0
  • Dikkat ediyorum.

1|1
    0|0
  • Ben piknikte mangal yapmaya bile karsiyim herseyi evde yapip goturmek ve sonra toplayip oradan ayrilmak en guzeli jsjs

1|0
    0|0
  • evet dikkat ederiz :)

1|0
    0|0
  • Ediyorum tabi

1|0
    0|0
  • Ederim tabiki tsm bir doğa asigiyim

1|0
    0|0
  • Ozellikle su sahillere resmen evdeki her seyi getirenlerden nefret ediyorum. Gecen gun bir aile resmen hali getirdi, serdi, yer sofrasi kurdu, semaver bile koyup yemek yedi ve denize girdi. E tabii coplerini de birakip gitti.

1|0
    0|0
  • Temiz bırakırım

1|0
    0|0
  • Evett😇😇😇

1|0
    0|0
  • Bence de haklısın. Ve ben elimden geldiginin fazlasını yapmaya çalışıyorum. ?

1|0
    0|0
  • Her gittiğimiz yerlerde görürsem uyarıyorum.

1|0
    0|0
  • Ederim dersem yalan olur. Çok duyarlı bir insan olduğum söylenemez

0|0
    0|0
Yükleniyor...