Dün gece alkol aldım ölüyorum yardım edin?

Arkadaşlar dün arkadaşlarımla şarap ve bira içtik bu sabah gereğinden erken uyandım midem ağrıyor bulanıyor kusuyorum geçmiyor ciğerim yanıyor tuhaf bir acı var boğazımda ayran içtim soda içtim etkisi olmadı hiç bir şeyin var mı tavsiyeleriniz

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Şarapla birayı karıştırmamak gerektiğini öğrendiysen, bir eczaneye gidip alka seltzer alıver. aslında içmeye başlamadan evvel almak lazım ama, şimdi de iş görür.

Ciğerim yanıyor dediğin, kusmaktan safra çıkmıştır boğazına, alkol safrayı artırır zaten. Tüm yemek borun cayır cayır yanıyordur. İçebildiğin kadar soğuk su iç.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• walla ramazan ramazan sana vereceğimiz tek tavsiye beter ol zıkkım iç v. s. eskiden içkinin bir adabı vardı ramazan ayı gelince en sarhoş insanımız bilene 1 ay ağzına sürmezdi o zıkkımı ( HA bu arada yorumum seni müslüman biri olarak düşünülerek yazılmıştır. Dinsizsen, hristiyan, yahudi etc. yorumumu görmezden gel)

0|1
    0|0
    • Sanane ulan ayı evimde içiyorum günahı da benim boynuma seni niye ilgilendiriyor

• sana insanca yorum yaptım,
      havlamana gerek yok.
      Dinsizsen diye de altına not yazdım illa müslüman olmana gerek yok senin gibi müslümana da islamında müslümanın da ihtiyacı yok

• Bu insanca bir yorum değildi bu saygısız bir öküzün yorumudur dostum kusura bakma ayrıca Müslümanım fakat adı üstünde ben Müslümanım seni ilgilendirmez cezasını çekecek olan benim boş yorum yapma yani kardeşim

Kızlar Ne Diyor 8

• Haşlanmış yumurta ye ekmek içi ye ve maden suyu iç

0|0
    0|0
  • Demekki neymiş ergenken alkol alınmazmış 😂

0|3
    0|0
    • :) bir de şarap + bira

• Ergen değilim ki bacım dün gece arkadaşımın doğum günüydü alkolün cidden bokunu çıkardık 2 şişe şarabı ben içtim üstüne 2 tane de ex shot gömdüm sabaha böyle oldum işte

• Acile git

0|0
    0|0
  • Acile gitsene

0|0
    0|0
  • Birayla şarap.. hmm güzel kafa kardeş güle güle kullan

0|0
    0|0
  • Keske karistirmasaydin,

0|0
    0|0
  • Dinlenmek le geçer. Bol bol su iç. Vücudun dehidrasyona ugramasin

0|0
    0|0
  • Acı kahve ic

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yaramiyosa icme la. Bunyen kaldormamistir.

Ayrica bira ile sarabi karistirana mustehak

0|0
    0|0
  • alka seltzer diye bir ilaç var akşamdan kalmaların ertesi gün hapı olarak bilinir git al 2 tane çak 5 dkya normale dönersin.

0|0
    0|0
  • bir kahve iç o da olmazsa bir serum ye kendine gelirsin

0|0
    0|0
  • Hastaneye git serum verirler bir kaç saatte toparlarsın

0|0
    0|0
  • yaw he musun la sen? Saygılı ol olum biraz keserim cükkünü akıllı ol efendi ol saygılı ol

0|0
    0|0
Yükleniyor...