Yahu bakin bakın bana bakın yüzümde dengesiz insanlar çekilir?

Buyrun gelin dengesiz insana fazlasıyla yer var mı yaziyo?
Sinirlendim yeter ama anlayış anlayış nereye kadar biri mesaj atar alay eder gibi bir atar bir gider peşinden kosacagimi saniyo kosmam ben yoruldum artık kimsenin peşinden koşmam yeter be engellicem sonunda acıyorum yine
Neden dengesizler beni buluyo
Bu örneğin biri diğerlerini yazmadım

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Aman be güzellik sen öyle herşeye kafatakarasan sanal alemde yapamazsın çünkü burası yalan alem hani dünya yalan ahiret gerçek ya bu da dünyanın yalan alemi seni sinirlendireni engelle olsun bitsin sen yine hayatına bak seni doğru kişiler bulur merak etme sen kendinden şaşma yeter

0|0
    0|0
    • Böyle devam ederse ya sert yazicam ya engellicem şimdi kendi kenide gelin güvey oluyo demesin daha açılmadı bana bir gelip bir gidiyo ne beyinler var be diyorum

• Böyle devam edeceği kesin güzellik sen en iyisi engeli bas kurtul neden engelledin diye sorarsa hoşlanmadım senin karakterinden dersin olur biter

En İyi Kız Görüşü

• Aynı ben valla bunlar hep iyi olmaya çalıştığımdan oldu :(

0|0
    0|0
    • Değil mi iyi oluyorum laf yiyorum olmuyorum yine aynı

• Ama yakın olduğum kişiler hep dengesiz çıktı ama hayatımmdan hemen çıktılar zaten ama sakın insanlar dostum oluyor bu yüzden dengesiz insanların canımı yakmasına izin vermiyorum daha

• En iyisi

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...