Pedofili sapıklardan birini ayağıma getirip dövsem ceza yer miyim?

Bir sözlüğün yazarları mı denir ne diyorum, chat sitelerine girip 13 yaşında bir kız taklidi yapıp konuşmuşlar milletle ve gerçekten de durum içler acısı. 13 yaşında olduğunu bile bile hala mesajla taciz ediyorlar. Ben de girip denedim gerçekten nasıl bir sapıklık anlamıyorum. Ben de dövüş sporu yapan biriyim. Bunlardan birini getirsem ayağıma kadar. Neler giydiğini nereye geleceğini falan bilsem de gidip kulüpten kız arkadaşlarla dövsem ceza alır mıyım acaba? Ya da şikayet etmeye yer mi?

0|1
3|24

En İyi Erkek Görüşü

• döv dövebildiğin kadar, burada maalesef orman kanunları geçiyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• ya bine isimmi veriyorsunuz sapik p. sliklerin yasla alakasi yok psliktir onlar iblis gibi birsey bide yaptigi igrencliklere rtüge takilmasin diye sapkinlik yerine capkinlik demisler igrenc yaratiklar bunlar cehennemin dibinde yerleri bekliyor o karanlik irisli cehennemlerine gidecekler asagiliklar

0|0
    0|0
  • Oluşacak yaralama fiilinin neticesine göre suç tipi değişebilir. Kasten yaralama ile başlayan bir eylem neticesi sebebi ile daha ağır bir cezayı gerektirebilir.

0|0
    0|0
  • Ceza alırsın tabi

0|0
    0|0
  • İnci'ci kardeşlerim taklit yaptı adamlar adam

0|0
    0|0
  • Değmez.

0|0
    0|0
  • Döner picaklari ile dalın 😀

0|0
    0|0
    • Bıçağı elimden alırsa nolacak :D Silahsız dalmak en iyisi

• Pıçagı elinden alırsa arkana bakmadan kacicaksin Matmazrl 😄

• Yok be çak iki tane yolla birşey olmaz ama iyi dövün dovecekseniz. Ne diyerek şikayet edecek seni sapıklık yaptığım için dövdüler mi diyecek

0|0
    0|0
  • Cezası İki binlira falan oda ilk defa olursa erteleme olur büyük ihtimalle hiç bişey olmaz hatta ciddi diyorum Kayseri de isen banada haber ver

0|0
    0|0
  • yok ya ceza yemezsin iyi halden kurtarırsın.

0|0
    0|0
  • Oyle bisey varsa sen yine de bizi cagir ne cikacagi belli olmaz

0|0
    0|0
    • Tek gidemem zaten 1-2 kişi alırım yanıma

• Vuruşlarım zaten silah sayılıyor bir de haksız yere (!) biber gazı kullanırsam pedofili medofili bakmazlar atarlar içeri. Türkiyede adalet sistemi de böyle işliyor

• Yahu birak simdi delikanlilik yapmayi silah falan sayiliyormus bilmem ne, tedbirli ol diyorum tedbir iyidir

• sen ceza alırsın çok komik bir şekilde çünkü öyle saçma bir adalet sistemimiz var.

0|0
    0|0
  • Saçma sapan boş muhabbet. Dövsem ceza alır miyim ne ya şikayet edersin adamı zaten öldürmekten beter edersin dövmek ne kaçıncı yuzyildayiz?

0|0
    0|0
    • Gerçekten, ülkenin adalet sistemine güveniyor musun? Direkt takipsizlik kararı çıkar böyle bir davaya. Reşit değilken tecavüze uğramış ve tecavüzcüsünün sadece 2 ay tutuklu yargılandıktan sonra serbest bırakılmış biri olarak ben güvenmiyorum çünkü.

• Ülkede adalet yok diye adaleti biz saglayamayiz. Suçluya cezasını vermek yargının görevi , yargının adaletli bir şekilde çalışması için mücadele edebiliriz sadece.

• Dov Iyi olur

0|0
    0|0
  • Kız başına bırak bu işleri döverim falan filmde değilsin neler çıkabilir karşına. Tek olmada

0|0
    0|0
  • çenesini kırmak lazım böyle O çocuklarının

0|0
    0|0
  • sadece dövmekle kalmam
    penisini keserim

0|0
    0|0
  • Kanun koyucular kendilerini korurlar ;)

0|0
    0|0
  • beni de dövün :)

0|0
    0|0
  • Hiç bişeyde ypamassın..

0|0
    0|0
  • evet suçlu olursun , zaten hapse girince onun defterini katlaya katlaya dürerler

0|0
    0|0
  • Bende gelirim yardıma

0|0
    0|0
  • Pedofili her ne bilemem ama birini dövmek istersen ayağına gelir dayak yerim yani istersen

0|0
    0|0
  • Burada 14 yaşında ve daha sapık kızlara rast geldik demekkii kanlarında var bişey diyemiyoruz, ayrıca sporcu kimliğini kimse takmaz animallah kavlatırlar söyleyim birde sen ceza alırsın silah kullnmış gibi 😬😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Benide çağırın 8 senedir kickbox yapıyorum :D

0|0
    0|0
  • ekşi sözlükte yaptık uygulamayı tr chat gibi sitelere girdik kız ismi görünce hemen bel aşağı hemde çok çok bel aşağı mesajlar gelmeye başladı numara yaptık işte kardeşimle annem ilgileniyor bende konuşmak için geldim falan bazıları hemen özür diledi gitti ama bazıları o kadar iğrenç muhabbetlere girdi ki inanamazsınız. sitede paylaştık ama ne fayda şerefsizler hep var. ilk önce yaşlarını söylüyorlar 40 35 diye sonra o babamın yaşı diyerek 15 20ye çekiyorlar. şikayette bir işe yaramıyor

0|0
    0|0
  • kanıtlarla git. beni şikayet edersen bunları polise veririm de. bir bok yiyemez

0|0
    0|0
Yükleniyor...