Kadınlar mı yoksa erkekler mi daha üstün canlılar?

Sizce hangisi daha üstündür?

0|0
17|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• Kızlar veya erkekler diye genelleme yapamam ama beynini kullanan insan üstündür bana göre

0|3
    0|0
    • O zaman senin tanımına göre kadınlar üstünmüş 😂😂😂 Biz bazen kullanamıyoruz. Malum hormonlar

• Haklısın.

• Erkekler fiziksel olarak üstündür, normal olarak.

0|1
    0|0
    • Beyin olarak sormuştum. Fiziksel olarak kadınlar doğura bilen canlılar ve yumurtaları spermatazoidden daha değerli doğada. Yani fiziksel olarak bir birimize göre üstün olduğumuz noktalar var onu kast etmiyorum...

• Erkekler daha ustun

0|1
    0|0
    • Teşekkürler ☺

• imkansız. herkese göre degişir Kadınlar allahın emanetidir üstün canlılardır erkeklerde onu koruyan canlılardır. bizimkiler tecavüz edip öldürüyor. kadınlarında bazı mallıkları oluyor eşittir

• Kimse üstün değil eşitiz bu dünyada bir bunu anlayın artık

0|1
    0|0
  • Feministler çok kızacak belki ama bence kesinlikle erkek. Çünkü kadınlar duygularıyla vs kolayca hareket ediyorlar, bu yüzden dengesiziz biraz. Ama erkekler daha sabit bize göre..

0|0
    0|0
  • En çok ben

0|0
    0|0
  • kimse birbirinden üstün değil

0|0
    0|0
  • İnsan insandan ustun değildir.

0|0
    0|0
  • Erkekler

0|0
    0|0
  • Önce erkeği yaratmış demiş ki ulan ben bunun daha iyisini yaparım

0|0
    0|0
  • Kimse kimseden ustun değl geç bir onu.

0|0
    0|0
  • Pandalarr🐼🐼🐼

0|0
    0|0
  • Ikisi de degil

0|0
    0|0
  • Hic kimse kimseden ustun degildir olamaz. Bu tarz yaklasimlara karsiyim.

0|0
    0|0
  • Insan üstün bir varlıktır bunu cinsiyete göre ayiramayiz hepsi kiymetlidir

0|0
    0|0
  • Insaniz hepimiz ustunuz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• eşit

0|1
    0|0
  • iki cinste birbirlerine olan üstünlükleriyle dengeyi sağlarlar. örneğin, bayan duygusal olur. erkekte biraz duygusu bastırılmış olmalıki işin içinden çıkılası bir durum olabilsin. neslin devamını sağlamak için yapılan birleşmede ise eşlerin rolü ortaktır. erkek bayan olmadan çocuk olmayacağı gibi bayanda erkek olmadan bu iş yine olmaz. kiminin parası, kiminin ise hayır duası şeklinde yorumlamak pekte yanlış bir açıklama olmaz sanırım...

0|0
    0|0
  • İkisi de eşit

0|0
    0|0
  • Cinsiyet olarak değilde, kişiye göre değişir. Şahsi olarak fiziki güç olarak erkeği, duygusal güç olarak kadını üstün görüyorum. Tabii bu durum bazı insanlar üstünde tam tersi olabiliyor. Açıklamaya girsem çok uzun sürer, özetle bu. :D

0|0
    0|0
  • bir fark göremedim ben

0|0
    0|0
  • Hiç birini üstün görmüyorum kısaca insanlar?

0|0
    0|0
Yükleniyor...