Death Note izleyenler bilir. Ölüm defteri gerçek olsaydı ölüm defterine kimin ismini yazmak isterdiniz😈?

Gizli Üye
Bir insanın tam ismini yazarsanız ölür. Yazan kişi, ismini yazdığı kişinin yüzünü aklında canlandırmazsa bu defter işe yaramaz. Bu nedenle, aynı ismi taşıyan kişiler etkilenmez. Eğer ölüm nedeni ismin yazılmasından 40 saniye sonra yazılırsa, gerçekleşir. Eğer ölüm nedeni belirsizse, ismi yazılan kişi kalp krizinden ölür. Ölüm nedeni yazıldıktan sonra, ölümün detayları sonraki 6 dakika 40 saniye içinde yazılmalıdır.
Death Note izleyenler bilir. Ölüm defteri gerçek olsaydı ölüm defterine kimin ismini yazmak isterdiniz😈?