Toplu taşıma araçlarında karşı cinsin yanına oturur musunuz?

Toplu taşıma araçlarında karşı cinsin yanına oturur musunuz?
Sizin yanınıza karşı cinsten biri oturursa rahatsız olur musunuz?
😂😂
Toplu taşıma araçlarında karşı cinsin yanına oturur musunuz?<br />

0|1
42|76

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Farketmez sadece kalkarken nasıl geçeceğim diye düşünürüm, cam kenarında isem.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 75

• sorun şu ki toplu taşıma araçlarında oturacak yer bulamıyorum eğer yer bulabilsem karşı cinsi bırak yanımda timsah olsa dahi otururum

8|7
    0|0
  • Oralarda oturma yeri de mi varmış hiç görmedim 😕

3|2
    0|0
  • Karşıyım böyle birşeye
    Sexist birşey bu yok bayanlar ayakta kalmasın yok rahatsız olmasın banane kardeşim o kalksın ozaman ynaımdan rahatsız oluyorsa ben karşıyım

1|2
    0|0
  • Oturmam da ama bazen maket ve cizimler olunca tabi ki otururum.

1|0
    0|0
  • Ben genelde ayakta kimse yoksa otururum zaten. Karşı cinsin yanına da normalde otururum ama Türkiyede pek yapmam. Sonuçta aynı havayı soluduğumuz için bile yavşadığımızı düşünebiliyolar.

1|0
    0|0
  • tabi ki otururum. İzmir gibi bir yerde ayakta kalırsın yoksa :) güzelse kesin otururum zaten boş koltuklar olsa bile :)

2|0
    0|0
  • İstanbul'da böyle düşüncem olmaz bile, otururum direk. Zaten yer olmuyor, olduğunda da boş mu bırakayım :D geçen gün bir kızın yanına oturdum, bacak bacak üstüne atmıştı, çekmedi bile önümden.

1|0
    0|0
  • Oturmam

1|0
    0|0
  • Boşsa evet

1|0
    0|0
  • Oturabilir miyim diye soruyorum hayir diyen cikmadi daha.

2|0
    0|0
  • Elimde eşyam varsa veya çok yorulmuşsam otururum ama bazı sahsiyetler var kendisini lüks araçlarda hissederek yolculuk ediyor sırtın dönük çantan değse bile off pufff yapıyorlar acayip sinirleniyorum sanki önümde veya yanımda boşluk varda ben gitmiyorum. Allah sabır versin bize (Yani genel olarak ayaktayım)

1|0
    0|0
  • Otururum.

1|0
    0|0
  • Benim yanıma otursa sorun olmaz. Ama ben onların yanına otururken genellikle dikkat ediyorum. Hatta değmemek için en uç kısıma kayıyorum. Maalesef toplum yapımız bize bunu yaptırıyor.

1|0
    0|0
  • yanıma bir bayan oturduğunda toplanmak zorunda kalıyorum o kötü oluyo erkek olunca geniş geniş siyam ikizi gibi yolculuk yapabiliyoruz :D (eleman güneş diye oturmamıştır. )

1|0
    0|0
  • bayanlar rahatsız olmasın diye mümkün olduğunca oturmamaya çalışırım. bazen yorgun olabiliyorum. o zaman oturabilirim. fotoğraftaki her kimse sırf bayan rahatsız olmasın diye oturmamışsa helal olsun diyorum...

1|0
    0|0
  • Genelde oturmam rahatsız oluyorlar diye dusunuyom.

1|0
    0|0
  • evet hiç sorumn değil

1|0
    0|0
  • Otururum, Sorun yok p)

1|0
    0|0
  • Karşı cinsten biri yanıma oturursa tabi rahatsız olurum. Umarım o anı Sevgilim görmez parçalar yoksa :D Ayy kurban olurum ona :)

1|0
    0|0
  • Valla ilginç ya. Ayakta mı kalalım

1|0
    0|0
  • Oturmasın mumkunse

1|0
    0|0
  • Saçma sapan hareketler yapmayın mınah goyyim, sanki hamile kalacak, usturubunla otur git, hep böyle yapıyorlar ayırıyorlar, sonra bilmem ne.

1|0
    0|0
  • valla o arkadaş gibiyim yanlış anlamasın diye oturmam gerek yok sonra kendilerini birşey zannederler felan mazallah

1|0
    0|0
  • genelde uyudugum için farketmiyorum bile kimin oturduğunu

1|1
    0|0
    • Ya hatta bir keresinde bir uyandım kafam kızın omzunda. garibim ses de cikartmamis hiç mis gibi uyumustum ya çok utanmsdm ama

• var öyle iyi insanlar :) ses çıkarmıyorlar

• Ne zaman otursam kız kendini öyle bir kasıyor ki hamile olsa düşük yapar.

1|0
    0|0
  • otururum ne yani farzetsinki bu kadın bir işte çalışıyor patronu erkekse bu kadının yanına hiç gelmicekmi hiç oturup iş konuşmayacakmı?

1|0
    0|0
  • Yemicek ya otururum

1|0
    0|0
  • Ordaki cocuk rahaysiz etmesin die oturmuyornoluyo die degil ama ben otururum bazende oturmam o ankinhalime bagli ne olacak oda insnnbende

1|0
    0|0
  • Tabii ki otururum.

1|0
    0|0
  • Otururum

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    45

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 41

• Otururum, yanıma oturduklarında da rahatsız olmam aksine oturmadıklarında rahatsız olurum
    Fotoğrafta çok saçma ne alakası var ki bunun adamlıkla pis cinsiyetçiler!

4|3
    0|0
    • Rahatsiz olanlar var demek ki cok sacma 😂😂

• aynen resmen ışide suudi arabistana bağladık millet uzaya çıkar bizim salaklarda kız yanına otursakmı oturmasakmı der

• @bitsedegitsekccc ne alakası var uzaya çıkmakla sen öyle dusunmuyorsun neden cikamadin uzaya önüne uzay mekiğine dindarlar bomba koyup patlattı mi yoksa

• çok saçma eğer boş koltuk varsa tabikide otursun.. sonuçta benim malım değil toplu taşıma adı üstünde.. bu konuda kadınlara tölerans tanınmasını yersiz buluyorum.. ben nasıl rahat gitmek istiyorsam erkekte aynı hakka sahip... çok rahatsız olan kadınlarda binmesin bir zahmet yürüyerek gitsinler gidecekleri yere..

1|3
    0|0
  • asıl kadınların yanına oturan erkekler değil, oturup da bacaklarını pergel misali açan erkekler rahatsızlık verici. geçen biriyle kavga ettim, öteki yanımda oturan adam siz böyle geçin dedi. haa bu arada kucağımda da oğlum vardı, ona rağmen beni rahatsız etti, uyardığım halde istifini bozmadı. ahlaksızlık diz boyunu çoktan aşmış, gırtlaya dayanmış.

1|0
    0|0
  • Otururum ve yanıma oturulmasınada bısey demem tapulu yerim degıl sonucta yicek halide yok kımsenın

1|4
    0|0
  • Hayır oturmuyorum, oturacaksam da genç erkekler daha saygılı oluyor yaşlı kart sapık heriflere nazaran

1|0
    0|0
  • bazen kalabalıksa mecburen
    değilse ayakta kalıyorum

1|0
    0|0
  • Biraz cekinirim ama otururum, otururlar

1|0
    0|0
  • Otururum

1|0
    0|0
  • Oturur

1|0
    0|0
  • Otururum

1|2
    0|0
  • Otururum nolcak.

1|0
    0|0
  • Oturandan rahatsız olmam, ben de otururum. Ne var canım yan yana oturmakla namussuzluk yapmıyoruz sonuçta jsslakdöslms

1|0
    0|0
  • Otururm

1|0
    0|0
  • Otururum ne var bunda?

1|1
    0|0
  • otururum

1|1
    0|0
  • Eger boş otobuste yanıma oturuyorsa rahatsız olurum ama doluysa sıkıntı olmaZ

1|1
    0|0
  • Oturmam.

1|0
    0|0
  • Uzun yıllar oldu toplu taşıma aracı ile yolculuk yapmayalı🌺

1|0
    0|0
  • Valla rahatsız olurum kendimde oturmam yani😀

1|0
    0|0
  • :) pek değil ayakta duruyorum genelde...

1|0
    0|0
  • Otururum tabi biraz mesafeli ama fotoğraftaki kadar diğil 😆

1|0
    0|0
  • Otururum

1|0
    0|0
  • Oturuyorum

1|0
    0|0
  • Otururum oturulabilir

1|0
    0|0
  • Mecbur kalırsam otururum ama normalde oturmam ve yanıma oturmasından çok az rahatsız olurum :D

1|0
    0|0
  • Ayakta taciz edilmektense otururum

1|1
    0|0
  • Mecbur kalırsam otururum canım niye oturmayayım ki 😄😄😄

1|0
    0|0
  • Oturmam, rahatsız olurum

1|0
    0|0
  • Tayyip babamı kızacak, oturamıyormuyuz yoksa 😂