Eski ramazanların tadı kaldı mı artık şu zamanda?

Her geçen yılda ramazanın tadı heyecanı coşkusu ne bileyim ramazanın her bir gününden zevk alamaz oldum. Belkide su zamanda kimsenin oruç tutmamasındandır.

1|1
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Ramazan:nerde o eski müslümanlar..
    Müslümanlar:Nerde o eski ramazanlar..
    Nerde gördüğümü hatırlamıyorum ama doğru bulmuştum :)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Cidden öyle kışa doğru girerken daha güzel olur umarım uzun günler ve yaz kışa oranla insanlar daha çok dışarıda bence kışın soğuk kapalı mekanlarda daha az riskli bana göre.

Toplumun çivisi çıkmış bu da doğru acı ama gerçek her gün tuhaf haberler Allah hepimizi korusun sonumuzu hayır etsin inşallah yine o ramazanlara geliriz.

0|1
    0|0
  • Sorma Kardes sorma.

0|1
    0|0
  • Eskisi gibi zevkli değil

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Benim gördüğüm tek farklılık tutan sayısı ile gösterilen saygının azalma eğiliminde olması. Onun dışında çok şükür her anı bambaşka, her anı ayrı tatlı...

0|1
    0|0
    • Tad alabiliyorsan senin adına sevindim ben aynı şeyi hissedemiyorum artık insanlar asosyal heryer gökdelen beton yığını.

• Belli oranlarda haklısınız, ama gördüğümü de yazdım; benim hissettiğim en büyük fark; çoğunun tutmaması. Devrin değişmesini ayrı bir yelpazede değerlendirmek lazım.

• Evt

• Bir bitmediniz mk bundan 50 yıl sonraki nesilde torunlarına ah o eski ramazanlar diyecek. İnternet yaygınlaşıyor insanlar artık bilgilere kolay erişebiliyor insanlar artık sorgulayabiliyor bir yere gitmeden farklı kültürlerden bilgi edinebiliyor bu da dinden soğumaya yol açıyor. 1000 yıl sonra Ramazan diye bir şey olmayabilir ahahaha.

0|0
    0|0
    • İnan burda olsan sadece su yorumuna bakarak kafanı tek bıçak darbesiyle yere indirirdim o*rospu çocuğu ateistten s*ktr git ötede gocun inançlı insanlara laf atmaya ne cüretin var 80 milyonun evladı.

• İncil değiştirilmiştir Yahudiler kendi kitabını değiştirmişlerdir Kuran dışında hiçbir kitap indiği gibi değildir bence Müslümanları değil islamı incele Kur an ı incele Hıristiyanlıkta sadece papazla konuşarak günahlarını affediyorsun sence günahları affeden Allah ya da senin deyiminle tanrı değil mi peki neden Tanrı ile kulu arasında bir papaz var papaz kim ki günah affediyor sen hiç bir imamın Müslüman birinin günahını affettiğini gördün mü? göremezsin islamda bu şirktir Allahtan başka kimse bağışlayıcı değildir. Şüphesiz ki o Allah bizi imtihan etmek için yarattı ya öyle olmasaydı bütün insanlar boşu boşuna bir yalan için de yaşıyor olmazlar mıydı peki diğer dünyadaki durumları neye göre belirlenecekti? Bunları araştır kardeş belli ki İslam işine gelmiyor özgürlüğünü kısıtlar diye tabiki içki zina kumar haram olacak kastettiğin buysa

Yükleniyor...