Ah tutar mı? Sizin de ah ettiğiniz ve tuttuğu oldu mu?

Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste derler. 2 seneyi geçti ah ettiğim insanlar sanki daha bir mutlu mu neler ben anlamadım nasıl bir iş bu? 😶

0|0
8|19

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçekten sana büyük bir haksızlık yaptılarsa tutar. Bu dini bir mesele, gidip de sevgilime tutar mı deme de. Çünkü dinen yasak olan birşeyin ahı da olmaz. Sana gerçekten zulmettilerse tutar ama.

0|0
    0|0
    • Zaten sana sevgilime olan tutarmı demedim 😄 evet gerçekten zulmettiler. Ama 2 sene oldu hala bişey olduğu yok çok mutlular.

• Ben kinci birisi değilim zaten ama af isteyen yok ki afedeyim😶

• Zaten istemeden affetmek, çok büyük iyilik. Onu kastettim. Haklısın, ister hakkını alır, ister affedersin. Gönlün nasıl daha mutlu olacaksa öyle yap.

En İyi Kız Görüşü

• ağzımdan pek beddua çıkmaz, ama çıktıgında gördüm ki tutuyıor.

0|0
    0|0
    • Inşallah tutarsa allahta bana göstersin duyursun

• canlarının derdine düşecekleri vakit gelir mutlaka, ben düşmanlarımı rezil bbiçimde gördüm sende görürsün.

• İnşallah allah bana da o günler göstersin

Erkekler Ne Diyor 18

• Hem de nasıl

1|0
    0|0
    • Hadi ya benim ki niye tutmuyor ki 2 sene oldu. Seninkisi ne kadar sürede oldu peki?

• Kalp temiz olacak önce.
      Çok sonra aramıştı ağlayarak
      Ne beddua ettiysen iki yakam bir araya gelmiyor demişti.
      Bu daha iyi günlerin dahada beter ol demiştim. zerre acımam

• İçimde pislik yoktur. Hatta saflık derecem normalin üstünde. 2 seneyi geçti ağlmaktan kızaran gözlerimi kapatmak için sürekli kapatıcı kullanıyorum. Ailem üzüldüğümü görmesin diye. Hıçkırıklarımı bastırmak için yastığa kafamı gömüyorum. Hala çok mutlular. Ve karşımdaki insanlar o kadar egoist ve kibirliler ki asla ve asla benim ahım tuttu vs demezler. Onlar tüm iyilik kendilerine kötülükleri ise başkalarına laik görüyorlar. Onlardaki kibir şeytanda dahi yoktur.

• En pis huyumdur; ah, beddua etmem 😌

0|0
    0|0
    • Aslında en güzeli etmemek gerekiyor ama senin hiç ciğerin yanmamış anlaşılan hayatın alt üst olmamış herhalde.

• Ne güzel bunca insanın duasını alabilmek, imrendim; vardır inşallah bizlere de dua edenler.

Hayırlı sabahlar.

• Bana içten dua etriklerine inanıyorum. Böyle günlerde insanın dostu düşmanı kim belli olur. Yanımızda olanlardan allah razı olsun. Elhamdülillah dua edenimiz var.

• Beddua yani ah etmek bir yakarış biçimidir ve tehlikelidir. Dilden çıktığı anda muhatabına ulaşır. Bakar ki o bu bedduayı hakediyorsa ona yapışır. Yok eğer hakketmiyorsa döner sahibini bulur

0|0
    0|0
    • Daha henüz kimseyi bulduğu yok rabbim tez vakitte müstehaklarını versin

• Tutar

0|0
    0|0
  • Sadece takim tutarim.

0|0
    0|0
  • adamın birine hakkım varsa haram zehir zıkkım olsun dedim ki vardıda ertesi gün attan düştü 1 hafta yatakta yattı :)

0|0
    0|0
    • Bende zehir zıkkım ediyorum ama hala tık yok 😁

• Sabretmek zormuş cidden 😕

• Tutadabilir tabi :D

0|0
    0|0
  • Alınma ama gökten inme misali bütün ahlar kabul olmaz

0|0
    0|0
    • Sanırım öyle hayırlısı artık

• Olabilir

0|0
    0|0
  • Etmedim.

0|0
    0|0
    • En güzeli aslında ama insanın ciğeri yanınca ediyormuş. Etmemek daha hayırlı.

• Belkide ah etmesi gereken kişi sen değildin

0|0
    0|0
    • Yok artık. Tüm eziyetleri ben çektim. Bir de üstüne ah mı etcekler 😕

• Kimin ne yaşadığı bilinmez. Bende senin gibi yaptım ah etmedim ama ettiğini buldun dedim olan yine bana oldu

• Ah etmedin nasıl olan sana oldu. Benim neler yaşadığımı cümlealem biliyor onların ne yaşadıklarınıda çok iyi biliyorum😞

• 1 tane bile tutmadı

0|0
    0|0
    • Ben kimseye etmem sevmemde ama ciğerim cayır cayır yanıyor. Saçma diplerimin dahi acıdığını hissettim. 2 sene oldu hala çok mutlular. Ben ise hala toparlanamadım.

• Ölsen diye ettin bilemeyiz başka türlü çıkmıştır belki.

• Tutturdum bir kac kez 😂😂

0|0
    0|0
    • Nasıl yaptın bu işi bana da öğretsene ben ettikçe daha bir mutlu oluyorlar 😀

• Neyin ne olduğunu biliyosan değilsindir 😄

• İyi madem sağol :DD

• evet tutar :d

0|0
    0|0
  • Neden ah ediyorsun ki

0|0
    0|0
    • Etmek istemiyorum ama ciğerim yanıyor. Saçma diplerimin dahi acıdığını hissetmek ne demek bilirmisin? 2 seneyi geçti ben hala toparlanamadım onlar ise çok mutlular 😞 rabbim tez vakitte müstehaklarını versin

• Kötülerin hesabı sorulacak çok şükür allahın adaletine inancım sonsuz. Ama içim acıyor işte elimde değil. Benimkide bir yakarış haykırış işte.

• Boşver herşeyin bir zamanı vardır

• tutar ama ne zaman onu bilemeyiz

0|0
    0|0
    • İnşallah ya rabbim tez vakitte müstehaklarını versin bana döktürdükleri göz yaşlarının hesabını her iki cihanda eksiltmeden sorsun bana da duyursun göstersin

• herşeyin hayırlısı allah yardımcın olsun

• Amin sağol.

• Ah etmedim ama ah aldim. Cok pis tuttu :/

0|0
    0|0
    • Ne geldi başına

• Aldattim ve cok pis ah aldim. Cok iyi anlastigim sevgilimle birden aramiz yok yere acildi..

• haklıysan tutar

0|0
    0|0
    • Ondan şüphem yok ama 2 sene oldu hala çok mutlular ben ise hayatımı düzene sokamadım toparlanamadım daha 😕

• Uzun mesele

• okk

Kızlar Ne Diyor 7

• Ah falan tuttuğu yok. :(

0|0
    0|0
    • Umarım tutar en yakın zamanda

• Zamanında sözlüme 0 vererek 4 düşecek dersi 1 yapıp taktir almamı engelleyen felssefeciye beddua etmiştim kadın 4 gün sonra araba kazası geçirmişti :D

0|0
    0|0
    • Allah allah bu da çok ilginç bişey benim 2 sene oldu hala tık yok çok mutlular ben nerde yanlış yapıyorum anlamadım ki

• Valla bizim hoca çok kişinin bedduasını almıştı ondan olabilir

• Bende beddua halkası mı oluşturayım ne yapayım bilemedim ki. Gerçi çevremizden çok beddua etmek isteyen oldu kıyamadığımdan insanlara beddua ettirmedim. Şimdi içim yangın yeri o bedduların hepsi tez vakitte tutar inşallah

• 😔😔 tutarsa bende çekerim

0|1
    0|0
  • Ahımı alan var, ama tuttu mu bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Tuttu efem

0|0
    0|0
  • Hiç almadım. Çünkü ah alacak hiçbir şey yapmadım.

0|0
    0|0
  • tutmaz..

0|0
    0|0
Yükleniyor...