Kapat

Bekar bir erkeğin boşanmış çocuklu bir kadınla evlenmesi ne gibi sorunlara sebep olur?

Soru çok açık ve net boşanmış çocuklu bir kadının bekar bir erkekle evlenmesi ne gibi sorunlara gebe olur?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Kişisel tercih kişiler kendilerinden eminse mutlu olabilirler ama ben şahsen tasvip etmiyorum kendi hayatımda istemem bana göre benzer geçmişlerimiz olması daha mantıklı gelir mantık arayışım çünkü.

Kendinden şüpheye düşmeyecekse neden olmasın sonuçta bir çocuğun mutluluğu da söz konusu kolay bir karar değil ama insan isterse her şeyi yapar ve herkes kendini tanır hayırlısı olsun taraflar için de çocuk için de.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Birbirlerini sevdikten sonra hiçbir problem olamaz. Ne çirkef toplumsal baskılar, ne mahalle dedikoduları

1|0
    0|0
  • Kesinlikle olmaz

0|0
    0|0
  • Geçin seviyorsanız sorun yok bilmem ne masallarını. Olur kardeşim. Babam başka kadınla evlendi. Hala sorunlar yaşıyoruz. Kadının çocuğu erkekse annesini kıskanması doğal. Çocuğu kızsa utanması sıkılması rahatsız olması normal. Küçükse eğer bir şekilde kendini sevdirirsin ama bir yaşı geçtikten sonra laf anlatılmaz. Profosyonel yardım almanızı en başından öneririm.

0|0
    0|0
  • Bu kesinlikle sorun olmaz çok yakkından tanıdıklarım var ve inanılmaz mutlular

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• eğer maddiyat varsa sıkıntı olmaz birey için ama toplum baskısı olabilir veya çocuk açısından üvey babayı kabullenmek var vs vs...

0|0
    0|0
Yükleniyor...