Sizce bu kahpe dünya düzeni ne zaman Türkü rahat bırakacak?

Bu aşağıda gördükleriniz Azerbaycanın #belki 1 sene içersinde vermiş olduğu şehitler.. belki aşağıda daha fazla vardır bakmadım. Ama bu kahpe dünya düzeni ne zaman Türkün yakasını bırakacak
.Sizce bu kahpe dünya düzeni ne zaman Türkü rahat bırakacak ?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bırakmayacak fakat. Halk A kesimi B kesimi diye ayıran bir yönetim. Muhafazakar-Dinsiz diye ayıran bir hükümet. Kürt-Türk diye ayıran hükümet.
    Ramazanda içki içen adamı döven bir zihniyet ve bunu alkışlayan kesim oldukça. Bu ülke gün yüzü görmez.
    He biz ne zaman bu ülkeyi dışarıya daha az bağımlı kılarız. Hatta bağımsız kılarız. Ne zaman eğitim sistemi düzgün olur. Ne zaman milli şoklama düzgün yapılır. Ne zaman heryere aynı hizmet gider. Ne zaman medya tarafsız olur. Ne zaman insanlar okur, araştırır. Ne zaman sakallı şeytanlar cezalandırılır. Ne zaman din doğru anlatılır. Ne zaman yargı bağımsız olur. Ne zaman A hükümeti yandaşlarını koyup. Diğer parti başa geçince kendi yandaşlarını koymaz. Ne zaman devletin malları peşkeş çekilmez. Ne zaman yerli olan şeyler satılmaz. Heh o zaman bu devlete kimse bişe yapamaz. Süpergüçte olursun. Herşey olursun.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Halk "insana insan olduğu için değer verme" olgusunu idrak edebildiğinde.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Başındakiler bişey yapmadıktan sonra neden bıraksınlarki adamlara şehit veriyoruz siyasiler oy topluyor bunun üzerinden.

0|0
    0|0
  • Teror bitmeyecek asla

0|0
    0|0
    • Bunlar Türkiye Türk askeri değil
      Azerbaycan Türkü askerleri ve terörle değil, terorün başıyla savasıyorlar

• biz 1 ölür, 1000 diriliriz.

0|0
    0|0
  • Türkleri hiçbir zaman çekemdiler.

0|0