Karşı komşumuz, çocuğunu gebertene kadar dövüyor, ne yapayım gidip kadını mı geberteyim?

Benim oğlumun yaşinda yani 3 yaşında falan bir kızı var gece gündüz sesi dahi çıkmayan kızı bayıltana kadar dövüyor... ya çocuktur tabii yaramaz olur valla benim oğlum kırılmadık eşya bırakmadı arabamın kapısını çizdi, telefonumun bilgisayarımın ekranını kırdı hâlâ oğluma bir fiske atmadimm.. şimdi kadının bağırtıları mahalleyi sarmiş hayir aile olarak çoklar kalkıp karışsan zararlı çıkarsin, polisi aradim özel hayat vs vs dediler hayy ben bu adaletin!

Güncellemeler:
Ya arkadaş çok istiyorsanız, verim adresi siz polisi arayın!

0|0
20|13

En İyi Erkek Görüşü

• 153 u ara aile ve sosyal politikalar bakanlığına bağlat. Durumu anlat. Sakın renk verme onlara kimliğimin ifşa edilmesini istemiuorum de. Gelipte hiç bişey yapamazlar ama e azından Uyarırlar böyle böyle bir durum var mı falan diye sorarlar. Korkuturlar öyle bir şey varsa başınız afalet ile belaya girer falan derler. Sen ancak savcılığa şikayet edip dilekçe verirsen hukuki süreç başlar ama başına bir ton iş alırsın. Bide kalabalık aile diyorsun çocuğuna vuran zihniyet sana ne yaralar verir sende annesin sonuçta. Düşünümce aklıma gelen en mantıklı çözüm bu malesef başka bir şey yapamazsın. Polisleri hiç karıştırma adına şikayet oluşursa sana gıcık olan o polisler aileye sizden şikayet geldiğini açıkça söylemese bile işaret ederlerben böyle bir durum yaşamıştım. Millet sana onu yap bunu yap savcılığa git falan demiş başına bela alma buşekilde de inşallah halledilir

2|0
    0|0
    • Zaten en mantikli yorum, teşkkür ederim dikkate alip uygulayacağim

• Bak bu akla gelebilecek en iyi yöntem

• Ne demek rica ederim böylelerine dur dememek seni olduğu kadar bni de rahatsız eder. Ve bu kadar duyarlı olduğun için de Allah senden razı olsun

En İyi Kız Görüşü

• Kadının seslerini çek kardeş kaydet nette paylaş ve ifşa da edebilirsin polsi özel hayat demiş o çocuk o dayaklarda ölürse ölmeyeceğinin garantisi var mı?

Kafam attı burada anne psikolojik rahatsız belki ALO 183 müydü ne o numara da işe yaramaz mı ya?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• özel hayat mı? sen bidaha ara polisi. ilk ardağında adam oruçluydu heralde. beynine kan gitmemiştir

0|0
    0|0
  • Polisi arayınca özel hayat falan filan mı dediler... Vay be,

0|0
    0|0
  • O karıya sağlam bir sopa şart

0|0
    0|0
  • Bu ülkede normal herşey burası Türkiye adalet yok hak yok hukuk yok mk

0|0
    0|0
  • Direk karışma şeklinde değilde tamam yazık bırak filan denebilir eğer göz önünde oluyorsa bu olay. Bazı insanlar psikopat olabiliyor böyle hırslarını gücü yettiklerinden çıkartabiliyorlar çocukları bile olsa 😒😔

0|0
    0|0
  • Bende nerde gorsem sovuyom onlara hic hos degil. Caya corbaya falan cagir muhabbet arasinda cocuk dovmek cok yanlis falan diye konus isim vermeden tabi :)

0|0
    0|0
  • Yanlışın var toplum kurallarını bile bozuyo mahalle sakinlerini de rahatsız ediyo polis müdahale eder

0|0
    0|0
    • Ya tanimiyonuz aileyi boş boş yorum atıyonuz, aile kalabalik ve psikopat kimin g*tü yer töbe töbe.. ben bile korkuyorum

• Ya Allah aşkına başımıza geldi ki konuşuyoruz, yorum yapmak için yorum atmayin

• O zaman korkmaya devam et. Sana yardım etmeye çalışanlarada kibar olmayı dene

• 155 araaa

0|0
    0|0
    • Sonunu okur musun?

• Polis özel hayat demez aramadığın belli
      Çocukları koruma yasadı var kötü muameleden öocuğu alıp yurda verirler anne babada mahkemeye gider neyin öözek hayatıymış o kim kandırıyo sizi

• Vala özel hayat, çocuk durmamistir bu derin konular siz suçlu çıkarsiniz vs vs

• 153'ü ara :)

0|0
    0|0
  • Aile ve sosyal politikalar Bakanlığı ilgilenir ara onlara anlat polislerin tavrınıda söyle

0|0
    0|0
    • Aslinda dur seslerini kaydedim bir daha çünkü hee bagirdiginda dövdüğünde sesim mahalleyi kaldırıyor ozaman ararim

• Aynen öyle yap zaten onlar gelip doktora götürüyor darp raporu falan alıyorlar

• Sen kotu olursun 😐 ama karismasanda olmaz.. cikamadim isin icinden

0|0
    0|0
  • o kadını eline alacan kırılmaz değnekle EŞŞEK sudan gelinceye kadar yamultacan başka olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• şikayet et

0|0
    0|0
  • Polis cidden öyle mi söyledi? Neresi, şimdi ben o polisi nasıl şikayet etmeyeyim ya? Neresi orası söyle bana. O polisi ara de ki, bu çocuğa bir şey olursa sorumlusu sizsiniz deyin. Poliste bir şey yapmazsa siz ne yapabilirsiniz ki? İnsan haklarını falan dava edin

0|0
    0|0
  • Hiç bir ülkede aile kavgasına malesef karışmazlar öyle bir kanun yoktur ama şunu yapabilirsin zabıtayı arayabilirsin rahatsız oluyorum diye şikayet et ve o sesleri kaydet ya da bir şahidin olsun yanında, işte ozaman para cezası yer o komşun ve birdaha para cezası yerim diye dövemez o çoğucu dövse bile bu kadar olmaz şiddeti çok çok azaltmış olursun

0|0
    0|0
  • Of ben olsam neler yaparım
    Alacaksın videoya vericeksin basına
    Görecekler doğurma ile annelik olmadığını
    Ya nasıl kıyar insan kendi bir parçasına.
    Çocuğu olmayan bir çok insan var, çocuk hasreti çeken
    Ama işte adalet nerede?

0|0
    0|0
    • İşte balkonlarini perdeyle kapatmislar yoksa zaten ilk işim o ama sesleri kaydetcem

• Ulam sikayet edin mk
    O kadinin var ya
    Ah ah

1|0
    0|0
  • Ne insanlar var ya. Bunlara insanda denilmez. Video cek ya da ses falan işe yarar.

0|0
    0|0
  • sosyal hizmet kurumunu ara, onlar ilgileniyorlar böyle durumlarla. türkiyede ne derece yapılır bilmiyorum da yurtdışında çocuk aileden alınabiliyor böyle olaylar olduğu zaman.

0|0
    0|0
  • Ya içim acıdı şu an :(((( böyle insanlar neden anne olur

1|0
    0|0
  • Camlarına taş at

0|0
    0|0
  • Polis özel hayat demez haklar kaldirildi

0|0
    0|0
  • gebert

0|0
    0|0
  • Ya yazık be ne yazık ki insanlar anne babalarını seçemiyorlar işte

0|0
    0|0
  • Polisi ara.

0|0
    0|0
  • Yetkili yerlere şikayet etmelisin bence.

0|0
    0|0
  • nasıl özel hayuat ya ı-cocuk dovmek özel hayatsa sacmalık bu sıkayet et brı kac kere

0|0
    0|0
  • Tepki göstermelisin bir çocuğun hayatı söz konusu ana yumuşak dille anlat

0|0
    0|0
    • Bir kere arabalarini bizim kapiya park ettiler kalktim bağirdim buraya ben park ediyorum diye kocasi bıçakla indi aşağı polisler olaya müdahale etti

• Yok artık bu Nasıl zihniyet. Kafayı yemişler zavallı çocuk. Bir şey yapmalı bunlara. Aklıma bir yöntem gelirse yazacağım direkt polise şikayet yararsız ve o bile tehlikeli

• Son durumu bildirir misin sonra

• O kadını öldüresiye dövmek lazım

0|0
    0|0
  • Bakamicaksan niye doguruyosun sinir oluyorum boylelerine allah islah etsin

0|0
    0|0
  • Bizimde öyle bir tanıdığımız vardı çocuk artık bacaklarıma dolanıyordu kurtar beni diye çocuğu alıp gidiyodum kadında zaten tuhaf biriydi sonra eşiyle kavga etmiş dayak yemiş diyoki nedemek olduğunu anladım ben bidaha asla kızıma tokat atmam dövmemde diyor zaten devam etseydi şikayit eder aldırırdım kızını elinden kızıda 3,5 yaşındaydı

0|0
    0|0
Yükleniyor...