Nihat Hatipoğlu'nun 200-300 bin ya da daha fazla para aldığı söyleniyor bu para hakkında ne düşünüyorsunuz?

Tarkan bir konserine çıkıp 200-300 bin alırken kimsenin gözüne batmıyor. Ama bu adam dinimizi güzel bir şekilde anlattığı halde ne yapıyor o parayı niye alıyor diye söyleniyor.

Öyle bir para aldığı da henüz kimse tarafından ispatlanmamıștır.
-Farzediyoruz ki alıyor ona göre değerlendirme yapalım.

• Sonuna kadar hakediyor, sonuçta o adamın o parayı hangi hayır için kullandığını bilemeyiz.
    33% (11)34% (15)34% (26)Oy Ver
  • Haketmiyor din, karşılığında para alınarak anlatılmaz.
    39% (13)34% (15)36% (28)Oy Ver
  • Bilemiyorum yorumsuz kalmak istiyorum.
    28% (9)32% (14)30% (23)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Kendisi bizzat atv ekranlarında açıklamış bu konuyu, aldigi paranın hiçbir kurusunu kendi için harcamiyormus.. (69 BIN TL ALIYORMUŞ) çocuk okutma egitim bakım vs gibi yerlere aktarıyormus. Aksini iddia eden varsa kanal yönetimine söylesinler demiş. Atv ile anlaşırken sadece tek şart koştum, İçeriğe karışmayacaksiniz, ne konuşacağıma ben karar vereyim. İsterseniz ben para vereyim dedim demiş. Nette videosunu da bulabilirsiniz.

0|1
10|28

En İyi Erkek Görüşü

• Kendisi de açıklama yaptı. Kuran kurslarında öğrenciler okutuyor ve onlara harcıyor ve bunun gibi daha bilmediğimiz bir çok hayır işinde kullanıyor adamcağız. şu devirde dini böyle kişiler dışında başka kimlerden öğrenebilirsiniz ki? devlet büyükleri boş işler yapınca, sanatçılar iki kırıtınca milyarlarca maaş alıyor. bu adam sizin sonsuz dünyanızı kurtarmak için elinden geleni yapıyor. belki birileriniz hidayete erer de bu adamın öğütleri sayesinde cennete girerse orada hocam sana trilyonlar feda olsun dersiniz.

2|1
    0|0
    • Evet ya bazıları da diyor yok isteyen açsın Kuran dan okusun bilmem ne cahiliyet işte bilmezler ki okuma yazma bilmeyen bir ton insan var ve yine bilmezler ki Kuran in tek bir cümlesinin açıklaması 3 sayfaya bedeldir

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• Gayet inançlı ve ehli sünnet insanların safında yer alan biriyim. İmamları örnek veiyorsunuz napsın bu adamlar hem özel sektörde çalışıp hemde 5 vakit camiide mi bulunsun? Adamlar yaşamlarını sürdürebilecek paralar alıyorlar. Hatipoğlu 10 bin bile alsa çokmu? Tartışılır. Tarka sanat için şarkı söylemiyor para kazanmak in konser vetiyor zaten. Nihat hoca para kazanmak için mi çıkıyor tvlere bilemeyiz. Ama sana bildiğim bir şey söyleyeceğim. Sultan ahmette oğlunun oteli var kanıt istiyorsunuz diye söylüyorum gidin sultanahmete çemberlitaş durapında inin tramwaydan kime sorsanız gösterir oteli esnaftan. Bakın bakalım o gün menüde hangi içkili alkol varmış? Adamlar otelde alkol içiriyorlar. Bunu geçtşm o otelin işletmeciliğini fatih belediyesinden beleşe aldıklarını biliyormusunuz sadece dua et yeter hocam lafıyla alındığını söylüyorlar hayır buna inanıp inanmama ayrı konuda Sultanahmette bir iş adamının özel kalemiyim 200 metrekare alana yıllıl trişyonlar ödüyoruz adam aileden mi zengin oteli hakkıyla aldığını düşünüyorsanız taytibin oğlu gibi bize de nadıl olduğunu anlatın bizde alalım

0|2
    0|0
    • Nihat Hatipoğlu ayrı bir insan oğlu ayrı bir insan bu adam 70 milyonun önüne çıkarak haram i helal i anlatiyorken sence oğlunun haram işlerle uğraşmasıni hoşgörüyle mi karşılar hemde anlatıyorsun kime sorsan gösterir diye bu kadar da aleni bir şekilde ortada olan bir durumda var. Bu zamanda hangi evlat anne babayı dinliyor oğlu içkili mekan işletiyor diye Nihat Hatipoğlu mu bundan sorumlu olacak? İşte oteli bedavaya almışlar hocam bir dua et yeter demişler diye söyleniyor diyorsun afedersin de satan insan ne kadar zengin olursa olsun bir dua karşılığında HİÇ KİMSE KİMSEYE TRİLYONLAR DEĞERİNDE BİR MAL VERMEZ. Adam canım mı da Allah a sığınır kendi dua eder tövbe haşa Nihat Hatipoğlu peygamber mi o dua edecek Rabbim kabul edecek? Seninde dediğin gibi söyleniyor diyorsun hiç bir ispatı yok. Otel ve içki içinde diyeceğim tekrardan söylüyorum kimse kimsenin günahını ödemeyecek her koyun kendi bacağından asılır.

• Atatürk diye bir adam bçvar bütün dünyakabulleniyor bizde tartışılıyır bir ben bilmiyorum ama iyi yanlarını yazsam burda hebele hübele yaparlar. Bende 27 senelik fatihlşyim ve 2 senedir sultanahmette turizm sektöründeyim 2016 da anca öğrendim. Nasıl mı bizim restaurantlar tarihi eser dizayn için belediyeden bir ekip gönderiyorlar nihat hocanın otelini dizayn eden mimar söykedi inanmafım lan 100 metre ötende git bir gün bak dedi gittim gördüm şok olsum döndüm

• Tamam

• ulan ne 300 bini ya?
    kanal artık baskılara dayanamayarak kendi açıkladı adam 69 bin alıyormuş. artı olarak ise o paranın bir kısmı ile yurt yaptırmış. gereksiz insalar ve ergenler ise boş boşşşşşşşşşşş konuşup duruyolar. sktrsin gitsinler poponu başını açanları izlesinler.

1|3
    0|0
    • Katılıyorum. Hele ki yukarda biri yazmış ki 650 bin dolar inanabiliyo musun "ALTI YÜZ ELLİ BİN DOLAAR" 😂 yazarken kendi bile inanmadı 😊

• ona buradan diyorum ki,
      ALLAH'ın mallllııııııııııııııııııııııııı

• Ya ben şunu anlamıyorum yok dini parayla satıyor yok bilmem ne? Ulan imamların yaptığı ne? Adamın bildiği bilginin yarısını sende bil sende al para. Yok din parayla satılmaz yok bilmem ne cart curt. Din parayla satılmazsa bu adam napacak? Tornacılık yapıp " aa bu akşamda hobi olarak din anlatayım " mı diyecek? Dini bilgisi olmayan, dine inanmayan insanların canım canım konuşmaları.

1|0
    0|0
    • Canım değil kodumun sansürü

• Sana katılıyorum haklısın. Dini parasizda anlatanlar var elbette ama bu adam da sonuçta buraya emek veriyor ailesi Ankarada yaşıyor kendisi insanlara bir nebze faydalı olsun diye sürekli İstanbul'a gidiş geliş yapıyor gecenin 3 buçuğa kadar dil döküyor Allah bilir programa çıkacak diye sahurunu kaçta yapıyodur bu adamdaa emek veriyor bubkadar karşılığını almasin alsin tabi alsın da çoğu zenginin yapmadığı hayırı yapsın. Sonuna kadar katılıyorum sana canım canım 😊😊

• yüklenmeyin adama gençler. çünkü saçmalıyosunuz. dini poroylo sotoyor. ulan camideki imamlara bir şey demiyosunuz. onlar bedava mı imamlık yapıyo. tek fark, nihat çok fazla kazanıyo

1|1
    0|0
    • Benim düşüncem de bu yönde ankette ki ikinci seçenek tamamen öyle konuşanlar ağzıyla yazılmıştır😊😊

• arz talep meselesi, insanlara faydalı olduktan sonra aldığını garipsemem.

1|0
    0|0
  • Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış. :/

1|1
    0|0
  • Kerimcan denen topitop alırken problem yok. Nihat hoca alınca sıkıntı var

1|0
    0|0
  • Atv ye bedavadan para kazandıracak değil ya hakkı tabiki hem o parayla hayır yapıyorsa da gizler çünkü hayır işleri gizli olmalıdır göstermelik değil

1|0
    0|0
  • Farz edelim ki aliyor ; guzelim dinimizi kaba tabiri ile bu paralara mi satmak gerekiyor insanlara? Peygamber hayatini ornek gosterenlerin bu sekilde davranmasi garip degil mi?

0|2
    0|0
    • Dinimizi bu kadar iyi ve doğru bir şekilde anlatan bir adamın seninde dediğin gibi kaba tabirle parayla satabilecegini düşünüyor musun? Bu adam o parayı da yine aynı bu güzel din için harcıyordur. Mesela hayır ve yardım gizli yapılır bu adam ağzını açıp tek kelime etmiyor bu kadar baskı yapıldı hakkında bu kadar söylem çıktı dini parayla satacak karakterde bir adam olsa kendini her türlü belli ederdi "yahu kardeşim ben çok para alıyorum evet ama bakın hayır yapıyorum" derdi bu da karakterini gösterirdi

• Nihat hocam sen misin?

• Benim ben

• Zengin malı ve züğürt çenesi.

1|1
    0|0
  • meyve veren ağacı taşlarlar derler ama işi biraz abartıyor nihat hocaa

1|0
    0|0
    • Ne konuda abartıyor

• Haklısın ama onunda açıklamasını yaptı diyor ki ben farkındayım çok saçma sorular geliyor ama canlı yayında olduğumuz için cevap vermek zorunda kalıyorum diyor

• arkaya fon koyuyorlar sündüre sündüre anlatıyorlar bir de onu sevmiyorum yoksa şu kadar para almış almamış beni ilgilendirmez alsın adamm kime ne

• Onun anlattıklarını camideki imam da anlatıyor hadi onuda geçtim aradığın bir çok sorunun cevabı kuran da geciyor zaten ibadette onemli olan niyettir niyetin temizse yaptigin seyler günah ya da yanlış olamaz bence

1|0
    0|0
    • E yani Nihat Hatipoğlu anlatmasın bilmek isteyen gidip okusun mu öyle mi diyorsun?

• Adamın saçma konuştuğu yok komik anlatıyor hepsi bu yoksa anlattıkları yalan şeyler değil

• Tamam

• Adam işini yapıyor sonuçta bu işi daha az insana yapana imam deniyor (tabi namaz kaldırıyor o ayri) bu adam senelerce okumuş bir hatip 76 milyonun karşısına geçip saçma salak sorulara cevap vermek ve bunun yanında birsuru kitap makale yazmak her yiğdin harcı değil bence sonuna kadar hak ediyor hayır yapmasa da olur gitsin yat alsın kendine size ne ya bak delledim 😂😂

0|1
    0|0
    • Anlamadım ben şimdi dalga mi geçtin ciddi misin 😀

• Şahsen bana Allah işleri yapan adamların para alması saçma geliyor

1|0
    0|0
  • Bir işten kazandığın para ne kadar emek verdiğinle ne kadar bedel ödediğinle değil ortaya ne koyduğunla ve ne kadar talep edildiğiyle belirlenir. Bunu anlayamadık. Çalışmak bedel ödemek değildir üretmek hizmet etmektir. Ne kadar hizmet ediyor takdir sizin ama sonuçta talep var.

0|0
    0|0
  • zorla almıyor pazarlık etmiyor o parayı layık görüp veriyorlar almıyımmı desin rızkı o demekki

1|0
    0|0
    • Yok zaten direk çocuklara bakim evlerine vs gönderiliyormus o para adam demiş ben tek kuruş almam diye sadexe tek şartı varmış o da programda İçeriğe karisilmamasi

• ama karışılıyor büyük ihtimal hep aynı konular işleniyor yıllardır

• 650 bin dolar, sizce dogrumu dini para ile satmak

0|0
    0|0
    • 650 bin dolar mı höh yani yok yok 10 trilyon alıyormuş sen bikmiyosun

• belkide :D

• Ya millete bok atmak için kendinizin bile inanmadığı şeyleri konuşuyorsunuz 😂 650 bin dolar nedir Allah aşkına altı yüz elli bin DOLAAAĞR 😂😂

• Umrumda bile değil. İzlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Çoook çoooooooook gereksiz bir para bence!
    O parayı çok daha hayır işleyecekleri bir yere verebilirler.
    Ulan sanki her yıl yeni hadis yeni ayet geliyor. Eski yayınları yayınlasınlar. Binlerce yayın var. Bence saçma

0|0
    0|0
    • Sanki her sene aynı şeyi anlatıyor?

• Bu arada 69 bin alıyormuş atv yapım baskılardan sonra açıklamış ama tek kuruşunu almiyormuş nihat Hatipoğlu kendisi de açıklamış cocuklara bakim evlerine filan gidiyormuş direk, programa başlayacağı zaman tek şartı olmuş İçeriğe karismyacaksiniz ben kendim belirlyecegim konuları demiş

• O zaman süper

• Müzik zaten ticarettir. Dinini ticaretinin yapılması size doğru geliyorsa ahlak bekçisi ayaklarına yapmayın. Komik oluyor.

0|0
    0|0
    • Müzik ticaret midir sanat mıdır o konuda önce bir anlaşalım?

• Ha kendisi açıkladıysa tamam kesin doğrudur.

Hristiyanların ta ortaçağda yaşadığı cehaleti siz bugün yaşıyorsunuz, ortadoğunun başına gelen her şey müstehak size.

• Tamam

• Millet mal olunca adamda ücretini alıyor yapsaya hayrına bir program ne olur yani hani ramazan ayıydı hani kutsaldı ona 5 kuruş para verme gör bak ne olur

0|0
    0|0
  • islamda güzel para var.

0|0
    0|0
  • sosyete imamlarından uzak durun

0|0
    0|0
    • mason kanallarındaki hocadan feyz alınmaz onlar size doğruyu değil sizin nefsinize uygun fetvayı verirler

• Atv mason kanalı mı

• Zıkkım olsun o vakit

0|0
    0|0
    • Neden?

• Görünen köy kılavuz istemez

• Kimse kimseye kazandığı paranın hesabını soramaz onun parasını da sen vermediğin için haram zıkkım olsun deyince olmaz

• kendisi bizzat atv ekranlarında açıkladı bu konuyu. aldigi paranın hiçbir kurusunu kendi için harcamiyor.. çocuk okutma egitim bakım vs gibi yerlere aktarıyor. aksini iddia eden varsa kanal yönetiminden söylesinler dedi. Atv ile anlaşırken sadece tek şart koştum. icerige karışmayacaksiniz. ne konuşacağıma ben karar vereyim. İsterseniz ben para vereyim dedim diyor. Nette videosunu da bulabilirsiniz

1|0
    0|0
    • Güzel insan nihat Hatipoğlu, zaten yapım açıklamış 69 bin alıyormuş

• Aynen.

• Nihat hocanın Bokunu yiyin? Oldumu?

1|0
    0|0
    • Savunmanı anlıyorum bende savunuyorum fakat hoş değil kardeşim yazma böyle şeyler boşver

• gerçekten o kadar para kazanıyorsa, kesinlikle hakkettiğini düşünmüyorum.

0|0
    0|0
    • Neden sence böyle bir adam o kadar kazaniyorsa eğer keyfi mi harcar ayrıca bir arkadaş yazmış yapım açıklama yapmış baskılardan dolayı 69 bin alıyormuş

• E madem o zaman soruyu okuyunca neden eger öyleyse haketmiyor dedin

• çünkü tüm peygamberlerin ve özellikle de peygamber efendimizin çektiği sıkıntılar, sanki gözümün önüne geldi. ashabı kira da öyle, tabiin de öyle, tebai tebain de öyle, islam alimleri ve evliyaların hayatları da öyle...-ashab ı kiram-

Kızlar Ne Diyor 9

• ilgilenmiyorum ama hayırlı işlerde harcadığını okumuştum.

1|0
    0|0
  • Vicdanen rahatsız oldum para alışına kızdığımıza ailecek belki hayır yapıyordur bu adamı çok takip etmem ama yatları katları varsa hayal kırıklığına devam ama hayır yapıyorsa belki güzel bir amacı varsa bu parayı toplamasını anlayabilirim de şeffaf olsa sorun kalmaz bence durum netliğinde.

0|0
    0|0
  • Aliyordur. Unlu hocalar hep luks arabalarla geziyor. Alir adama talep var. Tv de izleniyor ki her yil cikartiyorlar.

0|0
    0|0
    • Gerçekten İslamı yansıtan ve yaşayan bir hocanın lüks bir yaşam içinde olduğunu düşünmüyorum

• Halk getiriyor oralara onlari. Basa getirilen gibi. Valla ne halleri varsa gorebilirler.

• Haketmiyor. din karşılığında para alınarak anlatılmaz düşüncesi bence saçma. herkes bir yerden para kazanıyo. oda ordan kazanıyo hakkıyla. bunun nesi garip ki. Hak ediyo bence

1|0
    0|0
  • A dedim

1|0
    0|0
  • hak etmiyor tabi ki. ezbere bilgiler söyledikleri.

insanlara sorsan kendimi bildim bileli müslümanım der, çocukluğumdan beri oruç tutarım der, ee o zaman onca yılda neyin caiz neyin haram olduğunu öğrenemediniz mi? nasıl müslümansınız siz?

kaldık böyle din tacirlerinin eline tvlerde cirit atıp ezbere saçma sapan programlar yapıp paraya para demiyorlar. onlara inanan halk da fakirlikten kırılıp geçiyor. bazen müstahak bunlara diyorum bir yandan da acıyorum halimize...

0|0
    0|0
    • Sen ateş püskürmussun ama neye puskurdugun belli değil

• açıklayayım madem anlamamışsın. dinler zaten saçma, müslümanlık desen birsürü gereksiz ritüellerle dolu. bunlardan biri de oruç. ve sorsan 5 10 yıldır oruç tutan insanlar bile hatipoğlunun programına çıkıp aptalca sorular soruyorlar caiz mi değil mi diye. adam da oturduğu yerden para alıyor. müslümanlar olarak onca yılda tuttuğun orucu neyin bozup neyin bozmadığını öğrenemediysen zaten nasıl müslümansın? ve bu din tacirleri de bu cahil müslümanları aptal yerine koyarak güzelce para alıyorlar belki de hak ediyorlar diyorum. iki tarafa da kızgınım yani.

• Bakış açısı

• Parayla din anlatılmaz. Şimdi hakaret edin umrumda değil açın Kuran okuyun biraz o zaman beni anlar hak verirsiniz.

0|0
    0|0
  • Okumadım, ama kendisi çok çok yakın arkadaşlarımdan birinin amcası, almasa da olur zaten, Diyarbakırın en eski ailelerindenler ve zaten pek çok işle uğraşıyorlar.

0|0
    0|0
  • Millet dizinin bir bölümünde oynayıp 50.000 alıyor. Bırakın bir zahmet o da alsın nerde istiyorsa da orada harcasın kimsenin imanı kimseden sorulmaz ama ben şu parayla şunu yapıyorum demek de ne kadar doğru hani bir elin verdiğini bir el bilmeyecekti

0|0
    0|0
Yükleniyor...