Bir lokma ekmek yiyip çocuğunu kimseye bırakmayacaksın (tabi ki istisnalar olabilir). Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Bugün bir haberde 4 yaşındaki kıza bakıcısının 56 yaşındaki kocasının tecavüz ettiğini okudum. Burada adamın suçundan bahsetmeyeceğim, tabi ki en ağır cezayı hak ediyor ama bu çocuğun annesi de az çok hatalı bence. İnsan çocuğu olunca aza kanaat edip çocuğunu kendi elleriyle yetiştirmeli diye düşünüyorum. Bir lokma ekmek yiyip çocuğunu kimseye bırakmayacaksın (büyük konuşmuyorum, tabi ki istisnalar olabilir). Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

0|0
13|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Çok haklısın. Benim de 1 aylık oğlum var kaynanam hamile kaldığımdan beri ben bakarım diyodu ben de eylülde işe dönecektim öyle anlaşmıştık. Doğumdan sonra kıvırmaya başladı sadece haftada bir kaç gün bakabilirim falan diyo hiç güven vermiyo. Ben de başkasına baktırmaktansa kendim bakıcam. Gerekirse çalışmayıp borca girerim ama oğlumu yabancıya bırakmam. Haberlerde görüyoruz sadece tecavüz değil çocukları döven de var kimseye güvenmem

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yemin ediyorum iğrenmeye başladım ırzını silktiklerimden !

0|1
    0|0
    • Artık mide kalmadı bizde

• İrade mirade tamam da 4 yaşındaki çocuğa nasıl hallenilir yani aklım almıyor benim.

• İşte zihniyetini meshebini silktiklerim işte böyle !

• Evrende hangi küfür varsa alayını edesim geliyor bu pisliklere hatırlatmasaydın keşke

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• ben çocuk gelişimci olduğum için, çocuğum olursa annemden başkasına güvenmem. beğenemiyorum çünkü.. güven meselesi konusunda da, kreşler daha güvenli, bilmediğim insana bırakmam.

0|1
    0|0
    • Kreş de olsa güvenemez insan ya. Okul müdürü bile tecavüz ediyor artık öğrencilere...

• 2 yıl ana okulunda çalıştım, gerçekten vicdanlı, sorumluluk sahibi öğretmenlerimiz var, -ki okullarda kamera siste mide var veliler takip edebiliyorlar.. tamamen eve kapatıp asosyal çocuklar da yetiştiremeyiz. sürekli takip başka yolu yok..

• Yani anlattığınız gibi standartlar mevcutsa neden olmasın?

• Allah belasını versin
    Valla her şeyden korkar olduk
    Korkuyla yaşıyoruz bu ülkede
    Bu hale getirenler gün yüzü görmesin
    Hak yerini bulsun inşallah

1|1
    0|0
  • Ne zaman böyle seyler olsa meslegin tamamini gomuyorsunuz =/ Bence normal bir sey bakıcı

0|0
    0|0
  • Sucun tamami adamda, calismak durumundadir calismistir ona sen karisamazsin tabi.

0|0
    0|0
  • O zaman senin düşüncene göre anne suçluysa baba da suçlu. Sanki kadın o kızı tek başına yaptı hey allam

1|0
    0|0
  • Haklısın, ben anneme bırakırdım bakıcı asla

0|0
    0|0
  • çalışan bir kadınsa ne yapacak peki? herkes ev hanımı olacak değil. adamın ahlaksızlığını ve suçunu anneye yüklemeyelim lütfen.

0|0
    0|0
    • Yüklemiyorum, sahip çıkamayacaklar, bakamayacaklar, iyi ilgilenemeyecek durumda olanlar çocuk yapmasa daha iyi olur diyorum.

• o da doğru ama haberin detayını bilmiyoruz ki kadın belki de kısa bir süredir mecbur kaldığı için bakıcı tutuyordu? bilemeyiz. ben olsam ben de zor güvenirdim evladımı başkasıyla bırakmaya ama gün olur mecbur kalıyorsun demek ki.

• Yapmaya yaa

0|0
    0|0
  • tamamen birakmam isi parttime olabilir erkekte parttime calissin sorun kalmaz

0|0
    0|0
  • Haklısın 😇

0|0
    0|0
  • Bazı insanların olmuyor bu imkanı

0|0
    0|0
  • Allah ıslah etsin. Dünya bozuldu da bozuldu. Serefsjzligin bukadari yuuh

0|0
    0|0
Yükleniyor...