Soru sormaktan kişinin zekası anlaşılıyor ya işte KS olarak sorulan sorulardan KS Zeka Ortalaması Notu kaç?

Detaya gelirsek absürt sorular ve cinsel soruların kalitesizliği troller yani konu dışı saygısız sorular da baz alınmazsa sevinirim genel görüşlerimizi paylaşalım şahsi kanaatim zeka olarak % 50 ile %60 arası.

Güncellemeler:
Önemli kısmı unutmuşum bilimsel değerlendirme değil bilim kadını değilim ben de değerlendirme tavan puanı yüz üzerinden hesaplıyoruz sayın arkadaşlar :)

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 4 Yıldır Üyeyim Gördüğüm ve Cevap Veremediğim Değil de Yazsam Görüşümün Kaldırılacağı İçin Yazmaktan Vazgeçtiğim Nadir Sorulardan. Tebrikler.

1|0
    0|0
    • Soru sormakla ile zeka cevap vermekle de bilgi düzeyinin anlaşıldığını bilmeyenler hala varken en ilginç konudaki cevap oldunuz

• Bu Arada Unutmadan Seninle Restleşmiyorum Yanlış Anlaşılmasın.

• Ben de olumsuz hissetmedim zaten fikirlerimizi özgürce beyan ediyoruz karşılıklı ama bakalım zaman ne gösterecek :)

En İyi Kız Görüşü

• 15 .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Hahaha çok zeki dostumuz zeka ortalamasını ifade etmek için yüzde kullanmış :D
    Bacım gerçekten tam ve anlamlı tek bir cümle kurmayı becerebiliyor musun onu de hele sen bana :D

1|0
    0|0
    • Bilim kadını değilim ortalamadayım zeka olarak geyik tarzım bu kadar bu ciddi bir soru değil bana göre

• Ciddi olup olmaması değil de yüzde kısmına takıldım sadece :D Neyse boşver :D

• Kafalarına kurşun girse 30. dk beyin arar o derece zeka.

2|0
    0|0
  • Yüzde 60 bence iyimser bir rakam. Yüzde 80 derim ben.
    Aslında trollerin de çoğunu olaya katmak lazım, çünkü troll ün de zekice ve aptalca olanı var. Bir de amaç var tabi...

1|0
    0|0
  • 30 falan

1|0
    0|0
  • Bence saçma. Çünkü bende dahil üyelerin çoğu sitede zaman geçirmek ve eğlence amaçlı takılıyor. Sorulan sorularda paylaşılan görüşlerde bu denli ciddiye alınmamalı bence.

1|0
    0|0
  • 10 üzerinden 2 veriyorum ben
    net olarak söylüyorum bunu

1|0
    0|0
  • Iyimser davranmissin verdigin oranlarda.

1|0
    0|0
    • Bazen güzel fikir alışverişlerine sebep olan sorular oluyor ve bazen cidden çok kaliteli sorular ve insanlar oluyor umutluyum :)

• Zeka testi sana mı kaldı

1|0
    0|0
  • %29.

1|0
    0|0
  • genelleme yapmak zor bana göre herkesin bir katagorisi var
    kimisi %70
    kimisi binde olmadığı için binde 5

1|0
    0|0
  • 0.5 civarı

1|0
    0|0
  • 10 sorudan en az 8 i sacma ve gereksiz...

1|0
    0|0
  • % 10/20

1|0
    0|0
  • Kalıtelı cinsel soru nasıl oluyor

1|0
    0|0
  • Zeka zeviyesi degilde. Onun disinda her seyi belli olur sanirim.

1|0
    0|0
  • %90 ının IQ su 100 ün altındadır

1|0
    0|0
  • Kendi seviyen nedir sence?

1|0
    0|0
    • Ortalama

ölüm soruma bile geyik yapıldı burada geyik diye sorduğum zeka sorusu dert oldu millete :D

bir yerde problem var da ruh halimi bozamıycam :D

• cok salagim keske olsem

0|0
    0|0
  • sevgilimle uzunuzun öpüsşüyoruz bu normal mi diyenler dusuruyor bu zeka ortalamasını

1|0
    0|0
    • Bu ortamı ve insanları daha doğru değerlendirmeli katılıyorum teşekkür ederim bu görüş için

Kızlar Ne Diyor 6

• onu baz almayın bunu baz almayın iyi de neye göre değerlendirmemizi istiyorsun o zaman? bana göre kaliteli soru soran birkaç üye var onlara da denk gelmiyoruz sitede pek. geri kalanlar boş anlamsız birbirini tekrar eden trol olan prim kasma maksatlı sorular soruyorlar. eğlenme isteği her zaman olabilir ama eğlencenin esprinin bile bir dozu bir seviyesi kalitesi olması gerek. malesef bu soruları soran insanların zekalarından fazlasıyla şüpheliyim.

1|0
    0|0
    • Tamam kardeş haklısın genel olarak hepsini katabilirsin ben rica etmiştim sadece emir vermek haddime değil bu tarz çok soru var olduğu için daha olumlu sonuç istedim belki :) cevabını net verdin zaten teşekkür ederim cevap kalitesi için

• fevri oldu biraz kusura bakma buradaki soruların kalitesizliğine benim sinirim :D yoksa sorun çok güzel tebrik ederim :) :D emir olarak da algılamamıştım :D

• Ben de gücenmedim kendini net ifade edişin gayet güzel kardeşim :) dert etme güzel gönlüne cevabın gayet güzeldi diyorum yine :)

• Aslında ben bu görüşünü saçma buldum.
    Neden diye sorarsan belki siz zeki kişiliği oynuyorsunuz ve karşınızdaki de aptal bir kişiliği oynuyor. Sonrasında ise aptal kişiliği oynayan kişi hakiki aptalı ( zeki kişiliği oynayan ) keyifle seyrediyor olabilir.
    Bu tezini de çürütmüş bulundum. :D

1|0
    0|0
    • Mantıklı bir farklı bakış açısı ama fark edersen sorulan sorular baz alınarak sorulardan genel zeka seviyesi demiştim cevaplar kısmı konu dahili olmamış olsaydı haklı olurdu yorumun işte hayat ters köşeleri değindin noktayı sevdim

• Saygılarımla daha kaliteli sorulara kardeş :)

• Saygılarımla nice güzel sorulara :)

• Sana notum %49.

1|0
    0|0
  • Sorulardan ziyade cevaplarda cogu zaman cok sacma

1|0
    0|0
  • Kimsenin zeka seviyesiyle ilgilenmiyorum

1|0
    0|0
  • Cevaplayacak düzgün soru bulamıyorum artık

1|0
    0|0
    • Hak vermemek elde değil kardeş hayır siyasette yorum yapıyoruz atlıyor sazanlar fikir beyan etmek de batıyor birilerine nereye gidiş anlasam ben de inadına devam ediyorum

Yükleniyor...