Yarin ne desem?

Ailemden habersiz kan aldiricam hamilelik testi yaptiricam fakat bazen aldirdiktan sonra morariyo annemlere ne diyim ne yalan uydurabilirm?

Güncellemeler:
Kan verdim ustelik negatif cikti morarmadi 3 dk bastirdim:) annemler fark etmedi :) cok ince uclu bir igne ile aldilar :) esime haber verdim cok mutluyuz :)

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• kan testi yaptırdım

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Uyuşturucu kullanıyorum de 😂😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kan alındıktan sonra o noktaya 5 dakika boyunca güçlü bir şekilde baskıda bulunursan morarma olmaz. Ama illa birşey söylemek istiyorsan halsizlik için sağlık ocağına gittim kan aldılar dersin.

0|0
    0|0
  • Kime verdin yine knk gizliden soruyorsun birde önceden böyle değildin. Zinacı basit kız oldun bu kaçıncı

0|0
    0|0
  • allah sonumuzu hayır etsin :)

0|0
    0|0
  • idrarından baktır

0|0
    0|0
  • Kızılay'a kan verdim de

0|0
    0|0
  • Kızılaya kan verdim de:)

0|0
    0|0
  • hem evliyim diyosun hemde annemlere ne yalan uydiriym

0|0
    0|0
    • Aileme soz verdik esimle okulum bitmeden yapmicaz diye yarin annemlerle gunum var ben gorumcem annem esimin annesi kuzenlerimiz gunumuz var

• Kolumu kapıya çarptım de

0|0
    0|0
  • kan bagisi yaptim kizilaya de..

0|0
    0|0
  • kan bağışladm de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• İşin gücün yalan uydurmak belliki milletin altına yatmışsın bulursun sen uygun yalanları bünyen alışık

0|2
    0|0
    • Gerizekali misn sen evliyim ben 4 aydir cocuk istemiyoruz okuyorm esim calisyor ailem ogrenmemesi lazm okulum bitene kadar yapmicaz diyip evlendik

• Haahahahah u dönüşü hahahaah cok komiksin kanki devam et

• Eğer doktora gittiğini biliyorlarsa kan değerlerine bakıldı dersin eğer bilmiyorlarsa da o zaman sinek isirmis çok kasidim herhalde ondan böyle oldu dersin biraz fondoten sür kapat orayi

0|0
    0|0
  • Ya kan bagişinda bulundum de ya da kan testi falan yaptırdım de. Yani acil kan lazimdi hemen vermek istedim yalani daha mâkul bence. Geçmiş olsun buarada.

0|0
    0|0
  • Kesildi, iğe batti vb çok zor değil bunları demek. O_o

0|0
    0|0
  • Kizilaya kan verdim diyebilirsin

0|0
    0|0
  • Hamile kalmayi nasil becerdiysen onuda gizlersin sen

0|0
    0|0
    • Kocam canim bilip bilmeden cok ayip yani

• Annenlere neden yalan uyduruyosun oyleyse?

• Evlenirken aileme esimde bende soz verdik uni okuyorum o bitmeden cocuk yapmicaz dedik

• Kan bagısı yaptm de

0|0
    0|0
  • Elinden aldir bir yere carptim dersin

0|0
    0|0
  • Ağda yaptırırken yanlış çekti morardi de benim kolum bir kere mosmor olmustu deri ince ya

1|0
    0|0
Yükleniyor...